استراتژی نوآوری 2020 – شرکت خود را برای دهه جدید آماده کنید!


استراتژی نوآوری 2020 – شرکت خود را برای دهه جدید آماده کنید!

کمتر از دوازده ماه دیگر، یک دهه جدید آغاز خواهد شد. این دهه ای خواهد بود که در آن هوش مصنوعی مدل های کسب و کار را تغییر خواهد داد. فناوری‌هایی مانند بلاک چین، برنامه‌هایی را فعال می‌کنند که امروز نمی‌توانیم تصور کنیم. و تغییرات دیجیتال حتی سریعتر حرکت خواهند کرد.

استراتژی نوآوری شما چگونه باید طراحی شود؟ چه کاری می توانید انجام دهید تا شرکت، مدیریت نوآوری و مدیریت ایده  خود را  برای عصر اختلال دیجیتال آماده کنید؟

  • چگونه می توانید از هوش گروهی  کارکنان و مشتریان خود استفاده کنید؟
  • آیا ایجاد تعداد زیادی آزمایشگاه نوآوری برای فعال کردن نوآوری رادیکال منطقی است ؟
  •  یا اینکه برای کارآمدتر کردن فرآیند نوآوری شما به سادگی کافی است؟

پاسخ این است: همه چیز در یک زمان. بهبود و توسعه مستمر موجود و در عین حال پیشبرد نوآوری بدون مصالحه. در علم به آن اصل دوسوختگی می گویند. در این مقاله یاد خواهید گرفت که چگونه بر چهار چالش بزرگ امسال غلبه کنید و چگونه وب سایت هوش نوآوری innosight  می تواند به شما کمک کند.

چالش شماره 1 : بهبود و نوآوری مخرب را به طور همزمان مدیریت کنید

مدل کسب و کار و محصولات موجود شما ممکن است در دهه آینده همچنان سودآور باشند، اما با روندی رو به کاهش. نوآوری که ایجاد می کنید به زمان نیاز دارد تا سودآور شود. این یک اقدام متعادل کننده است که باید بر آن غلبه کرد.

  • شما باید به طور مداوم موجود را بهینه کنید، روند بهبود مستمر  همچنان نقش تعیین کننده ای ایفا می کند!
  • در عین حال، باید بتوانید نوآوری رادیکال را هدایت کنید .

راه حل: شبکه های نوآوری را در شرکت خود بسازید

کارمندان تولید و مدیریت خود را تشویق کنید تا روی بهبود مستمر کار کنند، توسعه محصول را با دقت بالا هدایت کنید، و گروه های کاری مختلف را برای موضوعات مختلف نوآوری مخرب راه اندازی کنید.

وب سایت هوش نوآوری innosight شما را در راه اندازی این به اصطلاح “ساختار موازی” پشتیبانی می کند. در این پلتفرم می‌توانید به‌طور شفاف اهداف نوآوری را که دنبال می‌کنید دنبال کنید. شما می توانید فرآیندها و رویه های مختلفی را برای هر چالش نوآوری تعریف کنید، نقش های متفاوتی را اختصاص دهید (به عنوان مثال عضو تیم برای ایده های خاص، مربی نوآوری برای پروژه های دیجیتال و غیره) و شبکه های نوآوری متفاوتی را در شرکت خود ایجاد کنید. وب سایت هوش نوآوری innosight  به شما کمک می کند تا تعادل بین بهبود و نوآوری مخرب را مدیریت کنید.

چالش شماره 2 : الهام بخشیدن به کارمندان برای نوآوری و دیجیتالی کردن

در بسیاری از شرکت هایی که با آنها کار می کنیم، بخش ها یا افسران دیجیتال وجود دارند. یک فرآیند نوآوری تعریف شده وجود دارد. آنچه اغلب گم می شود فرهنگ نوآوری است  که تضمین می کند کارکنان در تمام سطوح سازمان مشتاق نوآوری هستند.

راه حل: تا جایی که ممکن است کارمندان بیشتری را درگیر کنید

وب سایت هوش نوآوری innosight برای تشویق همه کارمندان شما به نوآوری طراحی شده است. در حال حاضر در نسخه اصلی شما یک جعبه ابزار نوآوری رایگان دریافت می کنید که کارمندان خود را به طور روشمند راهنمایی می کند. می توانید کمپین های نوآوری و چالش های نوآوری را  در موضوعات مختلف شروع کنید. و شما می توانید به طور مداوم تعهد کارکنان خود را با استفاده از شاخص های کلیدی عملکرد اندازه گیری کنید.

در چندین سال تحقیق علمی ما با توسعه فرهنگ نوآوری و قابلیت نوآوری  شرکت ها سروکار داشته ایم. ما از شما و شرکت شما در ایجاد انگیزه در کارکنان در تمام سطوح برای نوآوری و دیجیتالی کردن حمایت می کنیم!

چالش شماره 3 : مدیریت کارآمد نوآوری

یک گروه کاری در اینجا، یک همکاری راه‌اندازی در آنجا، یک آزمایشگاه نوآوری، یک شبکه مشتری در زمینه دیجیتالی‌سازی، یک انکوباتور برای مدل‌های تجاری جدید، حلقه‌های بهبود و غیره. در تعدادی از شرکت‌هایی که با آنها کار می‌کنیم، نوآوری در درجه اول گیج‌کننده است. هیچ کس دید کلی از وضعیت فعلی ایده ها در هر گروه کاری ندارد. معیارهای ارزیابی ایده های جدید گاهی شفاف است، گاهی نه. و برای پیشبرد تمام تلاش‌های نوآورانه، به تلاش زیادی نیاز است. نتیجه: تلفات اصطکاک بالا. نوآوری به طور کارآمد هدایت نمی شود.

چالش شما تا سال 2020 : سازماندهی فعالیت های نوآورانه خود به همان اندازه کارآمد که کسب و کار روزانه خود را سازماندهی می کنید. نوآوری، حتی در ماهیت رادیکال و مخرب، نباید استثنا باشد – باید به یک تجارت روزمره تبدیل شود.

مدیریت نوآوری معمولی و وظایف تحول دیجیتال را خودکار کنید. یک نمای کلی از طریق فرآیندهای ساختار یافته ایجاد کنید. با این تصور که تنها یک فرآیند نوآوری در شرکت شما وجود دارد که برای همه انواع نوآوری یکسان عمل می کند، خداحافظی کنید. برخی از پروژه‌های شما مبتنی بر تفکر طراحی خواهند بود، برخی دیگر دارای فرآیند سرعت عمل‌گرایانه کوتاه هستند و برخی دیگر از فرآیند نوآوری کلاسیک پیروی می‌کنند.

وب سایت هوش نوآوری innosight برای برآورده کردن این الزامات توسعه یافته است: ایجاد شفافیت در مورد تمام فعالیت های نوآوری خود. با وب سایت هوش نوآوری innosight یک ابزار قدرتمند در دست دارید: تنها با یک کلیک می توانید تمام فعالیت های نوآورانه خود را تجسم کنید، چه پروژه های بهبود یا آزمایشگاه های دیجیتال برای مدل های تجاری جدید رادیکال. این شفافیت باعث ایجاد کارایی می شود.

چالش شماره 4 : توانایی خود را برای نوآوری مداوم نظارت کنید!

چه تعداد ایده جدید برای حوزه های مهم استراتژیک نوآوری خود در خط لوله دارید؟ پروژه های تحول دیجیتال شما چگونه پیشرفت می کنند؟ آیا اعضای گروه های کاری به اندازه کافی درگیر هستند؟ همه این سوالات شما را تحت تاثیر قرار می دهد و برای سازمان شما مهم است. نظارت بر نوآوری را مهمترین وظیفه خود قرار دهید!

اگر امروز ایده های کافی برای پروژه های مهم استراتژیک ندارید، فردا مفاهیم و نمونه های اولیه نخواهید داشت. و این بدان معناست که تا سال 2020 هیچ مدل کسب و کار جدید بالغی نخواهید داشت. سازش نکنید!

وب سایت هوش نوآوری innosight از شما در ایجاد یک کنترل ناب و کارآمد نوآوری پشتیبانی می کند. تنها با چند کلیک یک نمای کلی از وضعیت تمام پروژه های خود دریافت می کنید. شما یک نمای کلی از همه شاخص های اولیه مهم برای موفقیت تجاری آینده خود دارید.

نقشه راه نوآوری 2020 – سری

2019 سال تعیین کننده ای برای شرکت شما خواهد بود! شما این انتخاب را دارید که همه چیز را به حال خود رها کنید یا سازمان خود را برای دهه آینده آماده کنید. امسال اطلاعات منظمی در مورد استراتژی نوآوری 2020 در اختیار شما قرار می دهیم. در مورد چگونگی افزایش چابکی کسب و کارتان، نحوه توسعه کارآمدتر فرآیندهای دیجیتال و نحوه مدیریت فعالیت های نوآورانه به همان اندازه کارآمدتر کسب و کارروزمره به شما توصیه می کنیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *