پروژه های نوآوری : تسلط بر چالش اجرا

موانع اصلی نوآوری تجاری موفق ، مدیریت نوآوری و پروژه های نوآوری چیست؟ چرا تحقق ابتکارات نوآوری همیشه اینقدر طول می کشد؟ پاسخ به این سؤالات تقریباً هر بار یکسان است: بدون اهداف نوآوری صریح، کمبود منابع، زمان ناکافی برای اجرا. نتیجه: پروژه های نوآوری بر اساس استراتژی نوآوری و استراتژی دیجیتال یک شرکت راه اندازی می شوند، اما به طور مداوم اجرا نمی شوند. سرعت اجرا مدام در حال کاهش است.

در این مقاله، چهار توصیه مفید را کشف خواهید کرد که به شما کمک می کند تا پروژه های نوآوری خود را با موفقیت اجرا کنید . وب سایت هوش نوآوری innosight  از  شرکت ها در این زمینه پشتیبانی می کند. تیم های نوآوری می توانند وارد شوند، ایده ها را مورد بحث و ارزیابی قرار دهند، مسئولیت ها را تعیین کنند و نقاط عطف را تعریف کنند. پیاده سازی را می توان از طریق وظایف، نقاط عطف و توسعه یک نقشه راه نوآوری مدیریت کرد.

اکنون وب سایت هوش نوآوری innosight را کشف کنید!

اهداف مشخص و قابل دستیابی را برای پروژه های نوآورانه خود تعریف کنید

در پروژه های نوآوری خود مجبور نیستید هر روز چرخ را دوباره اختراع کنید. با پروژه ای واقع بینانه و دست یافتنی و در عین حال شجاعانه شروع کنید.

  • ایده های جدید برای بهبود مستمر ، بهینه سازی فرآیند یا نوآوری فرآیند که منجر به نوآوری سازمانی می شود ،
  • ایجاد ایده برای خدمات نوآورانه (به اصطلاح ” نوآوری های خدمات “) یا
  • ایجاد منابع جدید درآمد با توسعه مدل های کسب و کار دیجیتال .

حداقل یک هدف بزرگ برای خود در نظر بگیرید که می خواهید در پروژه های نوآورانه خود در سه ماه آینده به آن برسید. تا حد امکان واقع بینانه شروع کنید. به این فکر کنید که در زمانی که برای خود اختصاص داده اید، به طور واقع بینانه به چه چیزهایی می توانید دست پیدا کنید.

در پروژه های نوآورانه خود می خواهید کل خدمات مشتری را با کمک چت بات ها خودکار کنید؟ و آیا حاضرید فقط یک روز در هفته را صرف این کار کنید؟ واقعا واقع بینانه به نظر نمی رسد اما کاری که می‌توانید در سه ماه انجام دهید: یک مفهوم برای موارد استفاده خاص از ربات‌های گفتگو ایجاد کنید، به سه یا چهار ارائه‌دهنده مختلف ربات‌های گفتگو نگاه کنید و یک نسخه نمایشی کوچک خودساخته ایجاد کنید. که کاملا واقع بینانه است. حداقل یک هدف مشخص برای خود تعیین کنید که مطمئن هستید می توانید به آن برسید.

زمان کافی برای پروژه های نوآورانه خود برنامه ریزی کنید !

یافتن زمان برای پروژه های نوآورانه یکی از سخت ترین چالش هاست. روال روزمره همیشه در میان است: پاسخ سریع به پنجاه ایمیل، تکمیل یک گزارش، شرکت در جلسات. به این فکر کنید که می خواهید در سه ماه آینده چقدر زمان به پروژه های نوآورانه خود اختصاص دهید. نیم روز در هفته؟ یک روز؟ دو ساعت در روز؟ همین الان این زمان را در تقویم خود مسدود کنید. این بار در برابر تمام درخواست های خارجی دفاع کنید. این بخش مهمی از قابلیت نوآوری شرکت ها و تیم ها و همچنین هر فرد است.

شروع به توسعه ایده های جدید برای غلبه بر موانع در پروژه های نوآوری خود کنید !

پروژه های نوآوری نیاز به ایده دارند. نه تنها در ابتدا، بلکه برای غلبه بر مشکلات و موانع. اما به خصوص جلسات ایده پردازی و ایده پردازی به ندرت در واقعیت برگزار می شود. دلیل اصلی فقدان آزادی خلاق است. زمان کافی برای فکر کردن به راه حل های جدید وجود ندارد. از زمانی که در اختیار دارید برای توسعه یک یا دو ایده جدید هر روز استفاده کنید. همه ایده ها را ارزیابی کنید و آنها را اولویت بندی کنید. بهترین ایده ها آنهایی هستند که شما را به جلو می برند!  وب سایت هوش نوآوری innosight  شما را در توسعه ایده ها، بحث در مورد آنها با همکاران، ارزیابی آنها و اجرای آنها در پروژه های نوآورانه خود پشتیبانی می کند .

پروژه های نوآوری خود را با جدیت اجرا کنید !

شما اهداف مشخص، زمان کافی و ایده های کافی دارید. حالا سخت ترین قدم در شرف برداشتن است! پیاده سازی. برای هر ایده یا ابتکاری که می خواهید اجرا کنید موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • مهمترین نقاط عطف در مسیر موفقیت چیست؟
  • می‌خواهید تا چه زمانی به کدام مراحل میانی دست یابید؟
  • چه وظایف خاصی باید تکمیل شود تا پیاده سازی به واقعیت تبدیل شود؟

اطمینان حاصل کنید که تحقق یک تعهد الزام آور برای پروژه های نوآوری شماست ! با وب سایت هوش نوآوری innosight  ابزاری دارید که از ایده پردازی تا اجرای پروژه های نوآورانه از شما پشتیبانی می کند .

اگر این توصیه ها را دنبال کنید، هیچ چیز مانع تحقق پروژه های نوآورانه موفق در ماه های آینده نخواهد شد! ما برای شما آرزوی موفقیت در اجرای پروژه های نوآورانه خود را داریم!