استراتژی نوآوری شما چقدر الهام بخش است؟ امتحان بده


استراتژی نوآوری شما چقدر الهام بخش است؟ امتحان بده

یک استراتژی نوآوری اهداف مختلفی دارد: مانند یک طرح اصلی برای نوآوری تجاری است . برای مدیریت ایده و مدیریت نوآوری شما یک جهت روشن ارائه می کند. دیجیتالی شدن و توسعه مدل های کسب و کار دیجیتال را ترویج می کند . با این حال، در عین حال، یک استراتژی نوآوری از توسعه فرهنگ نوآوری پشتیبانی می کند . این الهام بخش کارمندان است و در نتیجه توانایی شرکت شما را برای نوآوری افزایش می دهد . استراتژی نوآوری شما چقدر متقاعد کننده است؟ در این مقاله متوجه خواهید شد. شما می توانید استراتژی نوآوری خود را با یک آزمون ارزیابی کنید.

 استراتژی نوآوری الهام بخش اعتماد به نفس را تقویت می کند

در آزمون شرکت کنید: استراتژی نوآوری شما چقدر الهام بخش است؟

استراتژی نوآوری که در شرکت خود بیان می کنید چقدر متقاعد کننده است؟ به هر کدام بله یا خیر پاسخ دهید.

آره خیر
استراتژی نوآوری ما واضح، قابل درک و جذاب نوشته شده است.
کنجکاوی کارکنان را برای تغییر و تحول بیدار می کند.
این امر تشویق می کند که به چیزهای غیرقابل تصور فکر کنید و به غیرممکن ها جرأت کنید.
رویاها را جذب می کند و تخیل را تحریک می کند.
استراتژی نوآوری ما منحصر به فرد و معتبر است، آن را به سادگی در جایی نوشته نشده است.

پنج بار “نه”

شرکت شما اهداف عملیاتی را دنبال می کند، اما استراتژی نوآوری الهام بخش ندارد. کارکنان اهداف عملیاتی شرکت یا بخش شما را به صورت ساختاریافته و با تعهد لازم به پیش می برند. اما فرض کنید اینطور است: استراتژی نوآوری شرکت شما تضمین نمی کند که کارمندان شما حتی بعد از کار به کار خود متعهد هستند.

یک یا دو بار “بله”

شما در حال حاضر در راه خود هستید. و احتمالاً قبلاً به اولین موفقیت های جزئی خود رسیده اید. اما همچنان استراتژی نوآوری شما واقعاً شعله ور نمی شود. بزرگتر و چشمگیرتر فکر کنید! تصور کنید شما مسئول صفحه اول یک روزنامه بزرگ هستید. چه عنوانی را در مورد استراتژی خود تنظیم می کنید؟ به این فکر کنید که چگونه می توانید استراتژی نوآوری خود را واضح تر و واضح تر توصیف کنید.

سه تا چهار بار “بله”.

به نظر می رسد استراتژی نوآوری شما از قدرت متقاعدکننده خاصی برخوردار است، اما هنوز کامل نیست. دقیقاً چه چیزی را می توانید بهبود بخشید؟ از کارمندان خود بپرسید! در مورد نحوه درک آنها از استراتژی نوآوری صحبت کنید. بپرسید: ” استراتژی ما را چگونه تعریف می کنید؟ تو در مورد آن چه فکر می کنی؟ این با شما چه می کند؟ این استراتژی چه معنایی برای کار روزانه شما دارد؟»

پنج بار “بله”

تبریک می گویم! استراتژی نوآوری شما قانع کننده است! لطفا مطمئن شوید که دچار خودفریبی نمی شوید. اغلب اعتقاد بر این است که یک استراتژی قانع کننده است. اما فراموش نکنید طعمه باید برای ماهی عالی باشد نه ماهیگیر.

استراتژی های نوآوری را با کارمندان توسعه دهید

راه‌حل‌های دیجیتالی مانندوب سایت هوش نوآوری innosight شکل جدیدی از مشارکت را امکان‌پذیر می‌سازد: توسعه یک استراتژی نوآوری مشترک با کارمندان. به عنوان مثال، شرکت ایرانی وب سایت هوش نوآوری innosight ایده هایی را برای فرآیندها و رویه های دیجیتال با استفاده از هوش ازدحام کارکنان توسعه داد. در مقاله ما در مورد چالش های ایده پردازی ، یاد خواهید گرفت که چگونه پتانسیل خلاقانه شرکت خود را فعال کرده و از آن استفاده کنید. وب سایت هوش نوآوری innosight شما را در الهام بخشیدن به کارمندان خود و فعال کردن آنها با استفاده از آخرین نرم افزار مدیریت ایده و نرم افزار مدیریت نوآوری پشتیبانی می کند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *