چگونه شکایات نوآوری مشتری محور را تقویت می کند

 

بازخورد منفی را به مزیت رقابتی تبدیل کنید

راز شرکت هایی که نوآوری مشتری محور را با موفقیت ارائه می دهند چیست؟ بررسی شکایات مشتریان بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی نوآوری آنها است . نتایج تأثیر مستقیمی بر فرآیند نوآوری دارد. این شرکت ها از هر شکایتی به عنوان نیروی محرکه ای برای نوآوری مشتری محور استفاده می کنند. فلسفه آنها: هر شکایت فرصتی برای بهبود توسعه محصول و نوآوری خدمات است !

به همین دلیل است که مدیریت شکایات مشتری بخشی جدایی ناپذیر از وب سایت هوش نوآوری innosight  است . در این مقاله خواهید آموخت که چگونه شکایات مشتریان به منبعی ارزشمند برای نوآوری در کسب و کار ، بهینه سازی فرآیند و بهبود مستمر تبدیل می شود. بیاموزید که چگونه نوآوری مبتنی بر مشتری، شرکت شما را قادر می سازد تا به یک قهرمان نوآوری تبدیل شود.

درباره وب سایت هوش نوآوری innosight بیشتر بدانید

نوآوری مشتری محور نیاز به باز بودن دارد!

بسیاری از شرکت ها مدیران یا فرآیندهای تجاری برای رسیدگی به شکایات مشتریان دارند. مشکل این است که شکایات فردی در ذهن افرادی که مسئول آنها هستند باقی می ماند. این برای مدیریت فرآیند کارآمد است، اما برای نوآوری مشتری محور ناکارآمد است.

به هر حال، هر نوآوری – مانند نوآوری در فرآیند، نوآوری محصول یا توسعه مدل های کسب و کار دیجیتال – با تجزیه و تحلیل مشکلات و نقاط ضعف آغاز می شود. اطلاعاتی در مورد شکایات مشتریان به گروه های خاصی از سهامداران در شرکت خود ارائه دهید! یک فرآیند شفاف شکایت یکی از عوامل کلیدی برای نوآوری مشتری محور موفق است !

وب سایت هوش نوآوری innosight به شرکت ها این امکان را می دهد که فرآیندی را برای مدیریت شکایات مشتریان راه اندازی کنند و این دانش را در میان کاربران خاص به اشتراک بگذارند. به عنوان مثال، کارکنان در توسعه محصول یا در بخش دیجیتالی سازی می توانند شکایات مشتریان را دنبال کنند. این امر محرک های ارزشمندی برای توسعه نوآوری مشتری محور ایجاد می کند. کارمندان بخش های مختلف می توانند به این فکر کنند که چگونه می توانند محصولات، فرآیندها یا خدمات خود را مشتری پسندتر کنند.

یک مرحله دیگر به روند شکایت خود اضافه کنید

بسیاری از فرآیندهای شکایت در شرکت ها شامل رویه های موثر برای رسیدگی به ادعاها می باشد. در یک فرآیند چند مرحله‌ای، مسئولیت‌ها تعیین می‌شوند، اقدامات برنامه‌ریزی شده و مرتبط بودن شکایات مشتری ارزیابی می‌شود. همه اینها را می توان باوب سایت هوش نوآوری innosight پیاده سازی کرد.

برای تبدیل شدن به محرکی برای نوآوری مشتری محور ، کافی است یک مرحله اضافی دیگر را اضافه کنید: مرحله فرآیندی که بحث در مورد ارتباط شکایت مشتری برای بهینه سازی فرآیندها، محصولات و خدمات را تسهیل می کند. این مرحله فرآیند با سؤالات کلیدی استوار است:

چه فرصت هایی برای بهبود محصولات و خدمات ما را می توان از شکایت به دست آورد؟

این شکایت تا چه حد قابل تعمیم است؟ آیا فقط به یک مورد فردی یا احتمالاً چندین مشتری مربوط می شود؟

چه مراحل ممکن برای دستیابی به یک بهبود کلی می تواند باشد؟

وب سایت هوش نوآوری innosight اجازه می دهد چنین مراحلی به طور انعطاف پذیر در فرآیندها ادغام شوند. علاوه بر این، سؤالات راهنما را می توان تعریف کرد که باید در مراحل خاصی از فرآیند پاسخ داده شوند. بسیاری از مشتریان innosight از این نرم‌افزار برای مدیریت متمرکز شکایات مشتریان خود استفاده می‌کنند و فرصت‌هایی را برای نوآوری مشتری محور از آنها به دست می‌آورند.

شکایات یک نیروی محرکه مهم برای نوآوری مشتری محور هستند

علاوه بر تجزیه و تحلیل روند و مدیریت فناوری، شکایات مشتریان منبع ارزشمندی برای ایده پردازی و ایده پردازی است . در مدیریت نوآوری ، ایده‌های روشن متعلق به فاز اولیه هستند که به اصطلاح «انتخاب فازی نوآوری » نامیده می‌شود. در این مرحله لازم است عناصر مختلف دانش که به عنوان مثال می توانند از مدیریت دانش نیز سرچشمه بگیرند، با یکدیگر پیوند دهیم. ایده های جدید از ترکیب جدید این بلوک های سازنده دانش به وجود می آیند. نوآوری مبتنی بر مشتری را می توان از طریق ایجاد مشترک مشتری نیز ارتقا داد .

اطمینان حاصل کنید که بررسی منظم شکایات مشتریان و جستجوی فرصت های نوآوری در کسب و کار جزئی جدایی ناپذیر از فرآیند نوآوری شما می شود. وب سایت هوش نوآوری innosight امکان تبدیل شکایات مشتریان را به نقطه شروع توسعه ایده های جدید می دهد. شکایتی که این فرآیند را طی کرده است می تواند به فرآیند نوآوری منتقل شود.

وب سایت هوش نوآوری innosight شکایات مشتری و نوآوری مشتری محور

وب سایت هوش نوآوری innosight شامل افزونه‌ای است که شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا شکایات مشتریان را مدیریت کنند: مراحل فردی که یک شکایت طی می‌کند از قبل پیکربندی شده‌اند. با این حال، آنها می توانند به راحتی با نیازهای یک شرکت خاص سازگار شوند.

نقش ها و مسئولیت ها را می توان تعریف کرد،

شکایات مشتریان را می توان اولویت بندی کرد،

فرصت های نوآوری را می توان استخراج کرد و

می توان برنامه های عملیاتی ایجاد کرد.

بسیاری از مشتریان وب سایت هوش نوآوری innosightاز این سایت برای مدیریت شکایات مشتری و نوآوری استفاده می کنند. هر دو رشته ارتباط نزدیکی با هم دارند. وب سایت هوش نوآوری innosight به شرکت ها قدرت می دهد تا نوآوری مبتنی بر مشتری را به طور مؤثر پیاده سازی کنند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.