نرم افزار مدیریت ایده چگونه می تواند از ایده پردازی پشتیبانی کند؟


نرم افزار مدیریت ایده چگونه می تواند از ایده پردازی پشتیبانی کند؟

فرآیند خلاق در مدیریت ایده و در فرآیند بهبود مستمر نه تنها با تدوین یک ایده آغاز می شود. فرآیند خلاقیت با پرسش سیستماتیک موجود آغاز می شود:

  • نقاط ضعف فرآیندها و رویه های موجود چیست؟
  • شرکت در کجا هزینه های مواد غیر ضروری را متحمل می شود؟

در مرحله اول فرآیند خلاقیت، نرم افزار مدیریت ایده وظیفه دارد آنچه را که علم « حساسیت به مشکل » می نامد، ارتقا دهد :

توانایی افراد در شناسایی و تجزیه و تحلیل مشکلات و ایجاد فرصت هایی برای تولید ایده ها. مرحله دانش و درک از طریق تبادل نظر در مورد یک نقطه ضعف بالقوه یا یک مشکل بالقوه ارتقا می یابد.

وب سایت هوش نوآوری innosightامکان ارتقای سیستماتیک فرآیند دانش را فراهم می کند. کارمندان می توانند بحث ایجاد کنند و دیگران را به این بحث ها دعوت کنند. به عنوان مثال، وقتی نوبت به کارآمدتر کردن رسیدگی به شکایات مشتریان می‌رسد، در مرحله اول نقاط ضعف فرآیند قبلی و دیدگاه‌های دیگران مورد بحث قرار می‌گیرد. بحث های با کیفیت بالا منجر به تجزیه و تحلیل بهتر مشکلات می شود. ایده هایی که هدفشان کارآمدتر کردن یک فرآیند از طریق راه حل های جدید است، می توانند هدفمندتر توسعه یابند.

نرم افزار مدیریت ایده که از مرحله درک پشتیبانی می کند، کارمندان را قادر می سازد تا ایده های با کیفیت بالا را توسعه دهند.

وب سایت هوش نوآوری innosight چگونه می تواند از توسعه ایده های با کیفیت بالا پشتیبانی کند؟

وب سایت هوش نوآوری innosight بر اساس اصل همکاری است. پس از اتمام مرحله درک، کارمندان ایده های هدفمندی را وارد می کنند که توسط سایر کاربران پلت فرم در مورد آنها اظهار نظر می شود. این نظرات به نویسندگان ایده کمک می کند تا قدم به قدم اولین ایده را به مفهومی با کیفیت بالا تبدیل کنند.

مدیران ایده یا نمایندگان CIP می توانند سوالات کلیدی را که نویسندگان ایده باید به آنها پاسخ دهند، فرموله کنند. مثلا:

  • فایده ایده چیست؟
  • اجرای آن را چگونه پیش بینی می کنید؟
  • خطرات اجرا چیست؟

قبل از اینکه یک ایده برای ارزیابی منتشر شود، معمولاً از چندین حلقه بهینه سازی عبور می کند. این دقیقاً فرآیند خلاقیت را تکرار می‌کند: ایده‌های موفق به ندرت آن‌هایی هستند که نویسندگان ایده در ابتدا داشته باشند. آنها چندین بار تغییر می کنند، بارها و بارها بهینه می شوند و از چندین حلقه بازخورد عبور می کنند. نرم افزار مدیریت ایده نسل اول نمی تواند این تبادل را پشتیبانی کند. فن آوری های اینترنت اجتماعی، همانطور که توسط وب سایت هوش نوآوری innosight استفاده می شود ، از این تبادل پشتیبانی می کند.

نرم افزار مدیریت ایده – فراتر از جمع آوری ایده ها

در توسعه وب سایت هوش نوآوری innosight، ما توانستیم از تجربه بیش از 200 کارگاه ایده و نوآوری استفاده کنیم. در پروژه‌های متعدد و در صنایع مختلف، نحوه ظهور ایده‌ها از اولین سوال تا مفهوم نهایی را تجربه کرده‌ایم.

وب سایت هوش نوآوری innosightمبتنی بر این تجربیات است. این امکان را فراهم می کند که فرآیندهای مدیریت ایده را ترسیم کنید، به عنوان مثال از طریق روش های ارزیابی چند مرحله ای یا ارزیابی های جداگانه توسط کاربران پلت فرم و تیم های متخصص. اما مهمتر از آن، از فرآیند خلاق پشتیبانی می کند: امکان ساختاردهی و هدایت مرحله درک در آغاز. و امکان بهینه سازی ایده ها بارها و بارها از طریق چندین حلقه بازخورد. ترویج فعال فرآیند خلاقانه یکی از مهمترین کارکردهای نرم افزار مدیریت ایده های نوآورانه است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *