چهارگرایش مدیریت نوآوری – روندها 2020

بازارها در حال تغییر هستند – مدیریت نوآوری نیز در حال تغییر است

در سال های اخیر، مدیریت نوآوری کلاسیک در درجه اول با توسعه نوآوری های فنی، محصولات جدید و ویژگی های محصول نوآورانه سروکار داشته است. برای مقابله با این وظایف، یک فرآیند نوآوری در شرکت‌های متعدد ایجاد شد که فرآیندی واضح از تولید ایده‌ها از طریق توسعه ایده‌ها و مرحله نمونه اولیه تا اجرا را فراهم کرد.

تحول دیجیتال در شرکت ها دامنه مدیریت نوآوری را گسترش می دهد. نوآوری های فناوری اطلاعات و نوآوری های دیجیتال، مدیریت نوآوری را متنوع تر می کند. این منجر به تعدادی روند مهم می شود که مدیریت نوآوری را تا سال 2020 شکل می دهد.

می توانید اطلاعات بیشتری را در مطالعه رایگان ما “مدیریت نوآوری پیشاپیش فکر کنید” به ارزش 178 یورو بیابید. اکنون آن را به رایگان دریافت کنید.

گرایش های مدیریت نوآوری

چهار گرایش اصلی در مدیریت نوآوری

چگونه وب سایت هوش نوآوری innosight از روندهای مدیریت نوآوری پشتیبانی می کند

در توسعه وب سایت هوش نوآوری innosight ، گرایش‌ها در مدیریت نوآوری را به عنوان مبنایی در نظر گرفتیم. دکترسعیدجوی زاده، مدیر عامل وب سایت هوش نوآوری innosight در کار علمی خود، مهمترین روندها در مدیریت نوآوری را بر اساس 200 مطالعه شناسایی کرده است. با استفاده از وب سایت هوش نوآوری innosight، شرکت ها حداکثر انعطاف پذیری را در مدیریت نوآوری به دست می آورند:

  • این وب سایت تمام روش های مدیریت نوآوری مدرن را پوشش می دهد: از CIP گرفته تا نوآوری باز و جمع سپاری تا اجرای مسابقات ایده.

  • وب سایت هوش نوآوری innosight اجازه می دهد تا شبکه های نوآوری داخلی راه اندازی شود. کارکنان نقش های متفاوتی در فرآیند نوآوری دارند. این نرم افزار امکان تعریف این نقش ها و اختصاص این نقش ها را به کاربران در پروفایل خود فراهم می کند. به عنوان مثال، جستجو برای مربیان نوآوری با دانش روش شناختی خاص امکان پذیر است.

  • وب سایت هوش نوآوری innosight برای تصور و اجرای کمپین های نوآوری پر جنب و جوش در داخل شرکت ها و خارج از آن (مثلاً مسابقات و همکاری با دانشگاه ها) طراحی شده است. ایده ها را می توان در یک فرآیند چند مرحله ای ارزیابی و اولویت بندی کرد. در رقابت‌های ایده و کمپین‌های نوآوری باز، ایده‌ها می‌توانند توسط جمعیت (مثلاً مشتریان شرکت یا سایر شرکت‌کنندگان در مسابقه) ارزیابی شوند. علاوه بر این، هیئت داوران متشکل از کارشناسان می توانند ایده های دریافت شده را ارزیابی کنند.