ارتباطات خودکار در مدیریت ایده و نوآوری


ارتباطات خودکار در مدیریت ایده و نوآوری

مدیریت ایده و نوآوری یکی از پیچیده ترین زمینه های یک سازمان است. از تولید  ایده تا توسعه ایده، از فرآیند نوآوری  تا ایجاد نقشه راه نوآوری ، فعالیت‌های زمان‌بر متعددی وجود دارد.

وب سایت هوش نوآوری innosight برای ساده کردن مدیریت ایده ها و نوآوری ها توسعه یافته است، به طوری که مدیران ایده و نوآوری می توانند بر مؤلفه محتوا و همچنین بر روی اهداف استراتژی نوآوری تمرکز کنند.

مرکز پستی وب سایت هوش نوآوری innosight

مرکز پستی نرم افزار مدیریت ایده و وب سایت هوش نوآوری innosight ، فعالیت های وقت گیر مدیران ایده و نوآوری را که یک پلتفرم یا کمپین را اجرا می کنند، خودکار می کند:

  • زمانی که ایده پردازان به نظرات پاسخ نمی دهند، یادآوری کنید

  • با نزدیک شدن به نقطه عطف بعدی، اعضای تیم را فعال کنید

  • هنگامی که وضعیت یک ایده تغییر می کند به کاربران اطلاع دهید

مرکز پستی تمام ارتباطات بین پلتفرم و کاربران و همچنین بین مدیران و کاربران را مدیریت می کند. بنابراین وظایف معمول در مدیریت نوآوری  و مدیریت ایده را تسهیل می کند .

ارتباطات عامل کلیدی برای فعال سازی و تعهد مستمر کارکنان به مدیریت ایده و نوآوری است

مرکز پستی تضمین می کند که کاربران پلتفرم دقیقاً اطلاعاتی را که برای آنها مرتبط و مهم است دریافت می کنند. این تعادل بین اطلاعات بسیار کم (کاربران آنچه را که در پلتفرم اتفاق می افتد دریافت نمی کنند) و اطلاعات بیش از حد (کاربران غرق در اطلاعات) ایجاد می کند. در مرکز پستی، می توان دقیقاً تعریف کرد که کدام رویدادها در پلتفرم باعث ایجاد نوتیفیکیشن می شوند و در چه شکلی باید این اتفاق بیفتد.

به عنوان مثال، برای پلتفرمی با تعداد کمی از کاربران، می توان تعریف کرد که کاربران از هر ایده یا نظر جدید مطلع می شوند. در پلتفرم‌هایی با تعداد کاربر زیاد و فعالیت بالا، این اعلان‌ها را می‌توان به صورت بسته‌بندی کرد تا کاربران با اطلاعات بیش از حد بارگیری نشوند. توانایی تنظیم دقیق فرآیند تضمین می کند که ایده و مدیریت نوآوری یک شرکت یک موضوع داغ برای کارمندان باقی بماند – بدون اینکه آنها را آزار دهد.

ویژگی های مرکز پستی

در وب سایت هوش نوآوری innosight جدید، تقریباً 30 به اصطلاح “رویداد” تعریف شده است که در آن اعلان ایجاد می شود. این رویدادها می توانند:

  • شخصی که توسط کاربر دنبال می شود ایده جدیدی ایجاد کرده است

  • یک کاربر مدت زیادی است که وارد نشده است

  • یک مدیر یک پست وبلاگ جدید منتشر کرده است

  • ایده یا مشارکت یک کاربر به وضعیت جدیدی رسیده است

  • ایده یک کاربر نظر داده شد

  • یک کاربر به طور خاص در یک پست یا نظر ذکر شده است

  • نقطه عطف بعدی یک نقشه راه است

در وب سایت هوش نوآوری innosight می توانید تعیین کنید که کدام گروه های کاربری (کاربران، مدیران، مدیران) در کدام رویداد با چه اولویتی مطلع شوند. در عین حال، می توانید تعیین کنید که کدام پیام ها در جریان فعالیت پلتفرم ظاهر شوند.

تعامل بین اعلان‌های ایمیل و اعلان‌های فوری در پلتفرم نیز می‌تواند پیکربندی شود. به عنوان مثال، می توان مشخص کرد که کاربران زمانی که آنلاین هستند مستقیماً از یک رویداد در پلتفرم مطلع شوند و زمانی که آنلاین نیستند یک ایمیل دریافت کنند. این مکانیسم های پیچیده اعلان امکان ایجاد سناریوهای اعلان پیچیده را فراهم می کند تا کاربران اطلاعات را چندین بار دریافت نکنند.

در این پلتفرم، کاربران می‌توانند روشی را که می‌خواهند اعلان‌ها را دریافت کنند، تعریف کنند: بلافاصله زمانی که یک رویداد رخ می‌دهد یا در قالب یک خلاصه روزانه. همچنین امکان غیرفعال کردن کامل اعلان ها وجود دارد. با این حال – همچنین یکی از ویژگی های جدید مرکز پستی – مدیران می توانند اعلان های فردی را به حدی اولویت بندی کنند که تنظیمات اولیه کاربران را نادیده بگیرند.

به منظور کاهش پیچیدگی تا حد ممکن، مشتریان وب سایت هوش نوآوری innosight این پلتفرم را با سناریوهای اعلان از پیش تنظیم شده دریافت می کنند. بنابراین هیچ پیکربندی در ابتدا لازم نیست. با این حال، مدیران می توانند تنظیمات را در مرکز پستی در هر زمان تغییر دهند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *