اجرای موفقیت آمیز نوآوری


اجرای موفقیت آمیز نوآوری

ما به اندازه کافی ایده داریم، اما برای اجرای آنها با مشکل مواجه هستیم.

جای تعجب نیست: مسیر از تولید ایده تا نوآوری تجاری  اجرا  شده پر از موانع است. باید بر چالش های فنی غلبه کرد، مشتریان اولین طرح های محصول را درک نمی کنند یا حتی آنها را رد می کنند، پس انداز مورد انتظار بلافاصله محقق نمی شود. وب سایت هوش نوآوری innosight از شما در اجرای موفقیت آمیز نوآوری پشتیبانی می کند. در این مقاله یاد خواهید گرفت که چگونه.

ساختاردهی مسیر ایده تا نوآوری – با استفاده از مدیر فرآیند

  1. هر ایده کجاست؟
  2. چه کسی مسئول اجراست؟
  3. آیا از قبل جدول زمانی برای اجرا وجود دارد؟
نوآوری-با موفقیت-اجرا شده-مدیر فرآیند

همه این سوالات در هنگام طراحی یک فرآیند نوآوری  در مدیریت نوآوری مطرح می شود. مدیر فرآیند به شما کمک می کند تا پروژه های نوآوری خود را با استفاده از یک فرآیند چابک انعطاف پذیر ساختار دهید.

مدیر فرآیند را در مدیریت کاربر باز کنید. از اینجا می توانید مراحل تک تک فرآیند نوآوری خود را تعریف کنید. برخی از مشتریان ما فقط سه مرحله دارند:

  1. ارسال شده
  2. اجرا شد
  3. رد شد

برخی دیگر فرآیندهای نوآوری با ده مرحله یا بیشتر دارند. مدیر فرآیند به شما امکان می دهد مدیریت ایده ، فرآیند بهبود مستمر  و مدیریت نوآوری خود را ساختار دهید. شما می توانید عملکردهای مختلف را در هر مرحله از فرآیند فعال یا غیرفعال کنید.

2. ایجاد مسئولیت های روشن – با مدیر نقش

رشد تیم های نوآوری در طول یک پروژه طبیعی است. در ابتدا، یک تیم معمولاً فقط از نویسنده یک ایده تشکیل می شود. هرچه روند توسعه ایده بیشتر پیش برود، همکاری و کار گروهی اهمیت بیشتری پیدا می کند.

نقش های دیگر اضافه می شود: مربیان نوآوری به عنوان شرکای مبارزه یا به اصطلاح “حامیان نوآوری” از مدیریت ارشد که به عنوان مربی در دسترس هستند. با وب سایت هوش نوآوری innosight می توانید این نقش ها را تعریف کرده و آنها را به مراحل خاصی در فرآیند نوآوری مرتبط کنید.

فرض کنید می خواهید نقش مدیر پروژه را در مرحله اجرا تعریف کنید. به محض اینکه یک ایده به وضعیت “اجرا” رسید، این نقش فعال می شود. شما می توانید تعیین کنید که چه کسی مجاز به اختصاص یک نقش است (مدیران، ناظران یا همه اعضای تیم) و چه کسی مجاز به لغو انتخاب آن است. شما می توانید پست ها را بر اساس افرادی که نقش خاصی دارند فیلتر کنید. به منظور اطمینان از شفافیت، کاربران تمام نقش هایی را که به آنها اختصاص داده شده است در نمایه خود پیدا می کنند.

3. ایجاد برنامه های اجباری: نقشه راه

وب سایت هوش نوآوری innosight از کاربران در اجرای گام به گام ایده ها برای موفقیت یک نوآوری پشتیبانی می کند. به عنوان یک مدیر نوآوری، می توانید فرآیندی را تعریف کنید که کاربران باید به آن پایبند باشند. شما می توانید تعیین کنید که کدام مراحل یکی دیگر را دنبال می کنند. برخی از مشتریان ما این فرآیند را به شدت مشخص می‌کنند، برخی دیگر می‌خواهند به تیم‌های خود این آزادی را بدهند که توالی مراحل را تغییر دهند و/یا نقاط عطف خود را اضافه کنند.

وب سایت هوش نوآوری innosight این امکان را فراهم می کند. ویژگی “نقشه راه” به شما یک نمای کلی از جایگاه شرکت شما در یک روز معین می دهد. نمای کلی به مدیران نوآوری خلاصه ای دقیق می دهد.

4. یادآوری خودکار در مرحله اجرا

به خصوص در مشاغل پرمشغله روزانه، کارمندان به سرعت این واقعیت را فراموش می کنند که نقطه عطف بعدی آنها خیلی زود است. تجارت معمول دوباره بیش از حد فشرده شده است.

می توانید یادآورهای خودکار را در وب سایت هوش نوآوری innosightتعریف کنید. به عنوان مثال، کاربران کمی قبل از رسیدن به نقطه عطف، یادآورهای خودکار را دریافت می کنند. حتی اگر آنها برای مدت طولانی روی پروژه خود کار نکرده باشند، سیستم به طور خودکار به آنها یادآوری می کند. این توابع یادآوری محرک های مهمی در مسیر پیاده سازی هستند.

innolytics-software-mailing-center

اجرای موفقیت آمیز نوآوری

وب سایت هوش نوآوری innosight،  بهبود مستمر و نرم  افزار مدیریت نوآوری  شما را قادر می سازد تا به طور موثر کل فرآیند نوآوری را مدیریت کنید – از ایده اولیه تا اجرای موفقیت آمیز. در تبادل انحصاری با کارشناسان نوآوری ما درباره وب سایت هوش نوآوری innosight بیشتر بیاموزید . در وبینار شخصی خود، با ویژگی های مختلف آشنا می شوید و یاد می گیرید که چگونه نوآوری را با موفقیت در شرکت خود پیاده سازی کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *