خدمات

فعالیت ما چیست؟

ما خدمات مشاوره ای با کیفیت و مقرون به صرفه و
خدمات مشاوره ای در زمینه نوآوری،خلاقیت و ایده پردازی ارائه می دهیم.

چالش ها نباید مانعی برای شما و سازمانتان باشند.

 
مشاور و کارشناس نوآوری دکتر سعید جوی زاده  رویکرد منحصر به فردی را برای کمک به شرکت ها در ارائه نتایج ایجاد کرده است. دکتر سعید جوی زاده معتقد است که به جای پروژه‌های مشاوره طولانی و پرهزینه، شما و تیمتان "چیزهای مناسب" را در شرکت خود دارید تا موج جدیدی از رشد، سودآوری و مزیت رقابتی را راه اندازی کنید. آنچه شما نیاز دارید یک مربی است تا شما را در مسیر درست شروع کند.
دکتر سعید جوی زاده با استفاده از استراتژی‌هایی که در کتاب پیشگامانه‌اش،روش های نوآوری ، بیان شده است، به شما و همکارانتان کمک می‌کند تا «از بالا رهبری کنید» – و آن را به یک الزام استراتژیک برتر تبدیل می‌کند. او به شما نشان می دهد که چگونه یک فرآیند مدیریت ایده را طراحی و اجرا کنید تا ایده های جدید جریان یابد. او به شما و تیمتان ابزارهای ضروری برای کشف ایده های پیشرفت، ایجاد فرهنگ نوآوری و مشارکت همه در تلاش برای موفقیت را آموزش می دهد. 
متفاوت فکر کنید
متفاوت فکر کنید

توسعه رهبران نوآور

اگر وظیفه رهبری نوآوری در شرکت خود را بر عهده گرفته اید، به جای درستی آمده اید. رویکرد منحصر به فرد دکتر سعید جوی زاده برای تعبیه آن به عنوان یک شایستگی اصلی در سازمان شما، ابتدا شامل شناسایی یک گروه اصلی از افراد است که به شما در رهبری تحول کمک خواهند کرد. با هم به عنوان یک تیم، ابتکار عمل را طراحی و راه اندازی خواهید کرد. اما ابتدا باید مهارت های نوآوری خود را تقویت کنید . بر اساس آخرین کتاب دکتر سعید جوی زاده ، مهارت های نوآوری قابل یادگیری هستند. در واقع، آزادسازی ذهنیت، مهارت و مجموعه ابزار این گروه اصلی از نوآوران جایی است که اتفاقات خوب شروع می شود. از ارزیابی زیر برای تعیین وضعیت مهارت های خود استفاده کنید، سپس برای رهبری سفر آماده شوید!

تسلط بر 5 تمرین پیشتاز نوآوری

تسریع عملکرد نوآوری شرکت شما با یک برنامه شروع می شود. با دکتر سعید جوی زاده  به عنوان راهنمای خود، در خلال یک عقب نشینی فشرده یک یا دو روزه در خارج از سایت، یک طرح اولیه ایجاد خواهید کرد. طرح شما بر اساس پنج روش برتر دکتر سعید جوی زاده در زمینه پیشتاز نوآوری خواهد بود. در خارج از سایت، شما و تیمتان یک فرآیند نوآوری سیستماتیک، جاسازی شده و پایدار ایجاد خواهید کرد. دکتر سعید جوی زاه شما را در ایجاد انگیزه ها و پاداش های مناسب برای تشویق رفتار نوآورانه راهنمایی می کند. نتیجه این است که در زمان صرفه‌جویی می‌کنید، با مسائل اساسی دست و پنجه نرم می‌کنید، سهامداران را جذب می‌کنید و شروع به رشد برای شرکت خود می‌کنید.
 

بهبود جریان ایده های عالی 

 
بهبود عملکرد نوآوری در مورد جریان ایده ها در شرکت شما از مفهوم تا تجاری سازی است. با راهنمای دکتر سعید جوی زاده ، ورودی، خروجی و خروجی ایده‌های تازه و قدرتمندی را که می‌توانند آینده شرکت شما را تقویت کنند، بررسی خواهید کرد. برای ایجاد عملکرد پایدار و پایدار، مدیران کلیدی شما این اختیار را خواهند داشت که ایده ها را به عنوان دارایی در نظر بگیرند و ایده ها را انتخاب کرده و به سمت اجرا پیش ببرند. مدل نوآوری تاکر برای سازمان‌ها در سراسر جهان مفید است. کشف کنید که چگونه این مدل می تواند به تسریع تلاش ها در شرکت شما کمک کند.
 

پرورش یک فرهنگ نوآوری 

فرهنگ نامطلوب خطر می تواند ناقوس مرگ حتی برنامه ریزی شده ترین ابتکار باشد. فرهنگ یک شرکت می تواند برای پیشرفت پیشروی حیاتی باشد. تعاملات ما اغلب با یک نظرسنجی سفارشی آب و هوای نوآوری تاکر آغاز می شود. این ارزیابی اختصاصی که با همکاری یک شرکت تحقیقاتی پیشرو در بازار توسعه یافته است، راهی برای اندازه‌گیری عینی عوامل و موانع ایجاد فرهنگ تعامل و نوآوری در اختیار شما قرار می‌دهد. از آنجا، ما به شما در ایجاد یک برنامه اقدام گام به گام برای اینکه چگونه سازمان شما می تواند یک فرآیند جامع، سیستماتیک و تعبیه شده ایجاد کند، به شما کمک می کنیم.

 

برای دریافت مشاوره رایگان و ثبت نام در دوره های هوش نواوری می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید، و یا در واتساپ، نام و نام خانوادگی به همراه شماره تماس بگذارید. در اولین فرصت متخصصین ما با شما تماس خواهند گرفت.