چگونه می توان کنترل کامل مرحله توسعه NPD را به دست آورد

چگونه تحقیقات پیش از توسعه نوآوری بعدی خود را انجام دهید

چگونه می توان کنترل کامل مرحله توسعه NPD را به دست آورد

چگونه می توان کنترل کامل مرحله توسعه NPD را به دست آورد

 

قبل از اینکه به مرحله توسعه ایده بپردازیم، دو وبلاگ قبلی ما را از دست ندهید که توضیح می دهند چرا مراحل تحقیق و ارزیابی تجاری فرآیند توسعه محصول جدید قبل از باز شدن درهای توسعه ضروری است.  

در مرحله توسعه تمام برنامه های فازهای قبلی عملا اجرا می شوند. تیم متقابل شما مجموعه ای از فعالیت های موازی را انجام می دهد که منجر به فشرده سازی زمان بدون کاهش کیفیت می شود.

این شامل طراحی و توسعه محصول جدید، برنامه ریزی آزمایشاتی است که باید انجام شود و برنامه ریزی برای عرضه محصول به بازار مانند بازاریابی دقیق و برنامه عملیاتی. تجزیه و تحلیل مالی به روز خواهد شد و سوالات مربوط به مسائل حقوقی، حق اختراع یا حق چاپ حل خواهد شد.

از آنجایی که سیستم تمام داده های مراحل قبلی را ذخیره می کند، آنها همیشه برای تجزیه و تحلیل در دسترس هستند، از جمله – هزینه توسعه برنامه ریزی شده محصول جدید در مرحله ارزیابی کسب و کار چقدر بوده و هزینه واقعی در مرحله توسعه چقدر است. به لطف فرآیند نوآوری ساختاریافته و شفاف از یک سو، و از سوی دیگر قابل تحویل از همه مراحل، دروازه بانان شما می توانند تصمیمات آموزش دیده و مبتنی بر واقعیت در مورد پیشرفت نوآوری جدید در هر مرحله از توسعه محصول جدید بگیرند. به طور معمول، دروازه بان ها شامل مدیریت ارشد در واحد تجاری یا مدیریت ارشد و مدیران اجرایی در شرکت می شود. 

 

به منظور به حداقل رساندن خطر تصمیم گیری اشتباه، چندین نقش تصمیم گیری وجود دارد که می تواند در هر مرحله بررسی نقش داشته باشد. 

شما می توانید دروازه بانان خود را تعیین کنید تا تأثیر متفاوتی در تصمیم گیری داشته باشند. اگر دروازه بان خود را به عنوان یک تصمیم گیرنده علامت بزنید ، به او قدرت مطلق می دهید تا نوآوری را به مرحله بعدی سوق دهد. Showstopper دروازه‌بانی است که می‌تواند کل نوآوری را متوقف کند در صورتی که هیچ تصمیم‌گیرنده‌ای به عنوان دروازه‌بان وجود نداشته باشد.

اگر امضای برخی از دروازه بانان شما مورد نیاز است، با علامت گذاری این فیلد، توسعه ایده تا زمانی که امضاهای لازم ارائه نشود، نمی تواند پیش برود.

هنگامی که دروازه بانان شما تصمیم خود را در مورد پیشرفت نوآوری شما می گیرند، تیم شما در مرحله بعدی کاری – مرحله اعتبار سنجی و تأیید آزمایشی – با آزمایش و ارزیابی گسترده روبرو خواهد شد .

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *