چگونه مورد تجاری نوآوری خود را تعریف کنیم

چگونه تحقیقات پیش از توسعه نوآوری بعدی خود را انجام دهید

چگونه مورد تجاری نوآوری خود را تعریف کنیم

چگونه مورد تجاری نوآوری خود را تعریف کنیم

 

پس از اینکه مرحله تحقیقات اولیه نوآوری بعدی خود را با موفقیت به پایان رساندید، نوبت به مرحله دوم فرآیند توسعه محصول شما می رسد – مرحله ارزیابی کسب و کار . در این مرحله، تمام موارد کسب و کار نوآوری خود را به تفصیل تعریف کرده و برنامه عملیاتی برای توسعه آن ارائه خواهید کرد.

در مرحله ارزیابی کسب و کار NPD خود، با اختصاص زمان و منابع بیشتر به فعالیت های این مرحله، تحقیقات و ارزیابی های اولیه خود را بیشتر اصلاح خواهید کرد. هر پارامتر از فاز قبلی شما اکنون برای اصلاح بیشتر در دسترس است. کار پیش از توسعه جامد، نرخ موفقیت محصول جدید را افزایش می دهد.

 

 

خروجی این مرحله باید تصویر روشنی از تعریف محصول ، مورد تجاری و طرح نوآوری ساخته شده برای توسعه باشد. شما باید پتانسیل کامل بازار، امکان سنجی عملیاتی و فنی، زمان بالقوه و هزینه های توسعه محصول/خدمت جدید خود و همچنین ریسک های فنی، نظارتی و قانونی را تعیین کنید. با سند موردی تجاری، محصول/خدمت خود را با جزئیات تعریف می‌کنید و زمینه محکمی برای توسعه آن فراهم می‌کنید. همچنین، شما به طور گسترده برای توسعه بیشتر نوآوری پیشنهادی خود از نقطه سبد پروژه (کلیه تکالیف، وظایف و فعالیت ها در مرحله توسعه) و همچنین از نقطه نظر برنامه ریزی منابع برنامه ریزی می کنید.(منابع انسانی، زمانی و مالی مورد نیاز برای مرحله توسعه).

عمق تجزیه و تحلیل مورد تجاری بسته به نوع نوآوری شما می تواند متفاوت باشد. اگر تکالیف شما به تکالیف بیشتری نیاز دارد، تکالیف جدیدی را با یک کلیک اضافه خواهید کرد. تکلیف خود را توصیف کنید، آن را به یکی از اعضای تیم مسئول تکمیل این فعالیت اختصاص دهید، تاریخ سررسید را تعیین کنید و در صورت نیاز فعالیت را علامت بزنید.

می‌توانید از الگوهای فهرست کار از پیش ساخته شده خود استفاده کنید یا قالب‌های جدیدی اضافه کنید تا از نتیجه موفقیت‌آمیز اطمینان حاصل کنید. با Innovation Cloud می توانید با ویرایش مستقیم اسناد در بستر مدیریت نوآوری خود، بدون بارگیری و آپلود مداوم اسناد، در زمان و تلاش خود صرفه جویی کنید.

تجزیه و تحلیل سیستماتیک تضمین می کند که تمام حوزه های اطلاعاتی لازم با هدف تعریف ارزش تجاری واقعی سرمایه گذاری بالقوه پوشش داده شده است. مراحل بررسی توسط مدیران ارشد که به عنوان “دروازه بان” عمل می کنند امضا می شود. وظیفه آنها بررسی کیفیت ورودی ها و محصولات قابل تحویل است. امضای آنها منجر به یک تصمیم برو یا بدون برو در مورد پیشرفت نوآوری خواهد شد.

هنگامی که کمیته بررسی پیشرفت نوآوری شما را تایید کرد، تیم شما در مرحله بعدی کاری – مرحله توسعه قرار خواهد گرفت.

امروز از وب سایت ما دیدن کنید، یک دمو با یکی از کارشناسان ما برنامه ریزی کنید و با کمک مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری) شروع به مدیریت فرآیند نوآوری کامل خود کنید.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *