چارچوبی برای ایده چالش محور

چگونه تحقیقات پیش از توسعه نوآوری بعدی خود را انجام دهید

چارچوبی برای ایده چالش محور

چارچوبی برای ایده چالش محور

 

برای دریافت ایده های تازه و جدید برای نوآوری موفق بعدی خود، ضروری است که کل سازمان را شامل شود: کارمندان، کارشناسان خارجی مرتبط، صدای مشتریان، شرکا، مشتریان، مصرف کنندگان و در نهایت خرد جمعیت. سازمان‌ها با پشتیبانی از فناوری‌های اجتماعی، موبایلی و ابری، تیم‌هایی را در داخل و خارج سازمان برای ایجاد و هدایت ایده‌های نوآورانه به واقعیت توانمند می‌کنند.

ایده پردازی چالش محور یک رویکرد جدید و جذاب است که سازمان ها را قادر می سازد تا ایده های متمرکز را هدایت کنند و محصولات و خدمات جدید ایجاد کنند، موارد موجود را بهبود بخشند یا حتی یک مشکل خاص را با بهره گیری از دیدگاه های متنوع حل کنند و آن ایده ها را سریعتر، مقرون به صرفه تر و بهینه تر دریافت کنند. با ریسک کمتر، که منجر به نتایج شتابان نوآوری می شود.

این نوع ایده‌پردازی یک رویکرد از بالا به پایین با جمع‌آوری ساختاریافته و اولویت‌بندی ایده‌ها بر اساس موضوعی مشخص و مشخص، معمولاً محدود به زمان و با پاداش است، به عنوان راهی عالی برای ایجاد انگیزه در شرکت‌کنندگان برای افزایش بهره‌وری و افزایش مشارکت کارکنان.

دو جهت برای این رویکرد جدید وجود دارد:
• جستجوی ایده ها در داخل ، دعوت از کارمندان و افراد مرتبط به فرآیند تولید ایده و
• جستجوی ایده ها و بازخوردهای خارجی از جامعه آنلاین خود.

چه به دنبال ایده‌هایی از کارمندان خود باشید، چه به صدای مشتریان گوش دهید یا با جامعه آنلاین خود در تعامل باشید، دو راه برای ایجاد ایده‌های جدید به شیوه‌ای ساختاریافته و کارآمد وجود دارد: با نرم‌افزار مدیریت نوآوری که از چالش‌ها به صورت بالا به پایین پشتیبانی می‌کند. ابتکارات و با قرار دادن یک کمپین Crowdsourcing در وب سایت شما.

تفکر خلاق کارکنان را به چالش بکشید

اپلیکیشن Challenges ابزاری عالی برای جمع آوری، اولویت بندی و ارزیابی ایده ها و همچنین اندازه گیری جریان ایده ها در چرخه نوآوری است. گزینه‌هایی برای سفارشی‌سازی گردش کار، اختصاص مالک چالش، حامی چالش، غربال‌کننده‌ها، بازبین‌ها، ارزیابان و معیارهای ارزیابی، به شما کمک می‌کند فرآیندی شفاف و قابل درک برای همه افراد درگیر ایجاد کنید، و همچنین فرآیند تصمیم‌گیری را برای بازیگران کلیدی خود ساده کنید. شما می‌توانید دید ایده و مخاطبی را که می‌خواهید هدف قرار دهید، با امکان شامل کردن همه افراد مرتبط خارج از سازمان و همچنین صدای مشتری کنترل کنید تا ارزش بیشتری برای سازمان شما به ارمغان بیاورد.

برنامه IC Challenge

با استفاده از برنامه Challenges، می‌توانید با درگیر کردن افراد مناسب، درگیر کردن مؤثر آنها و تعریف واضح گردش کار و معیارهای انتخاب، به سرعت بهترین راه‌حل‌ها را برای موضوعات خاص پیدا کرده و توسعه دهید.

فرصت ها و بینش های جدید انبوه منابع

افزونه Crowdsourcing ابزار قدرتمندی برای دسترسی و گوش دادن به جامعه آنلاین شما، گرفتن ایده ها و بازخوردهای آنها، کار با آن بینش ها و تبدیل آنها به ایده های بالغ آماده برای اجرا است. با فرم ساده و قابل تنظیم آن، می توانید به راحتی برای جامعه آنلاین خود سوالاتی تنظیم کنید و برای محصولات و خدمات جدید ایده بگیرید یا موارد موجود را بهبود ببخشید، همه اینها در حین کار با این ایده ها در محیط مشترک خود.

پلاگین IC Crowdsourcing

پلاگین Crowdsourcing یک راه عالی برای افزایش آگاهی و ارتقاء برند شما است زیرا شما مستقیماً با مصرف کنندگان و کاربران نهایی در تعامل هستید.

نوآوری چالش محور: به جامعه خود یک چالش بدهید!

ایده‌پردازی چالش‌محور فرآیندی سیستماتیک را برای شناسایی و پرداختن به مشکلات و فرصت‌های خاص، شناسایی و اولویت‌بندی آنها، و یافتن و توسعه اصلی‌ترین و مؤثرترین راه‌حل‌ها را ممکن می‌سازد. ترکیبی از این دو جنبه ایده‌پردازی چالش‌محور، محتوای کافی را برای شما فراهم می‌کند تا با هدف قرار دادن افراد مرتبط با آن کار کنید و روشی سیستماتیک برای مدیریت آن محتوا و واقعی‌سازی تنها بهترین پیشنهادها معرفی می‌کند.

راه حل هایی مانند برنامه مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)  این جنبه ها را با استفاده از عملکردهای موثر و آسان با سابقه موفقیت در زمینه های مختلف تجاری بررسی می کنند.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *