Synergy – نیروی محرکه تلاش های نوآوری شما


نیروی محرکه تلاش های نوآوری

برای اینکه بدانید 1+1=2 لازم نیست یک دانشمند ریاضی دیوانه باشید. با این حال، استثناهایی در این معادله وجود دارد. یکی از آنها  هم افزایی است که در آن 1+1 اکنون > از 2 است. از نقطه نظر تجاری، این بدان معناست که با مدیریت دقیق کسب و کار خود و موجودیت های مختلف آن، ارزشی بسیار بیشتر از آن چیزی که همان موجودیت ها به تنهایی ایجاد می کردند ایجاد می کنید. البته، نتیجه معکوس نیز وجود دارد  – anergy ، که در آن 1+1 کمتر از 2 است، و شما نمی خواهید به آن سمت بروید.

ممکن است زمان و تلاش زیادی از شما بگیرد، اما نتیجه نهایی چیزی فراتر از ایجاد ارزش است. نه تنها می توانید تمام فعالیت های خود را بهینه کنید، بلکه از همه منابع خود عاقلانه تر برای حداکثر نتیجه استفاده می کنید. این همچنین  ظرفیت شما را برای نوآوری افزایش می دهد و راه های جدیدی برای اختراع مجدد خود و ماندن در پیش رو در اختیار شما قرار می دهد. مهم نیست هدف شما، رشد سهم بازار یا سود بیشتر، هم افزایی، اگر به درستی انجام شود، می تواند مزایای غیرقابل تصوری را برای کسب و کار شما به همراه داشته باشد.

استراتژی  – ایجاد یک برنامه بازی برای دستیابی به هم افزایی

دستیابی به هم افزایی باید یکی از تمرکزهای اصلی شما در هنگام ایجاد هر نوع استراتژی باشد، خواه استراتژی کسب و کار شما، استراتژی نوآوری، استراتژی بازاریابی باشد. به حداکثر رساندن کارایی در همه سطوح و سرمایه گذاری بر روی اثری که ایجاد کرده اید، مطمئناً مزیت رقابتی را برای شما به ارمغان می آورد.. هر زمان که یک استراتژی از هر نوع ایجاد می کنید، هدف شما تجزیه و تحلیل دقیق وضعیت فعلی و تعریف تمام فعالیت ها، منابع و ابتکارات مورد نیاز برای دستیابی به یک هدف/هدف آینده است. همانطور که گفته شد، برخی از فعالیت ها یا نهادها وجود دارد که ممکن است در ابتدا آنها را در نظر نگیرید، زیرا اگر فقط به آنها نگاه کنید، انتخاب ضعیفی برای استراتژی شما به نظر می رسند. برخی از سرمایه گذاری ها نیز ممکن است هدر دادن پول به نظر برسد. پس چرا زحمت بکشیم؟ اینجاست که هم افزایی شروع می‌شود – با دقت استراتژی ایجاد می‌شود که در آن همه بخش‌های آن با هم هماهنگ کار می‌کنند تا ارزشی بیشتر از آنچه که به تنهایی تولید کنند ایجاد کنند. این منجر به حداکثر نتیجه با حداقل منابع می شود. هم افزایی نه تنها منجر به ایجاد ارزش، بلکه کاهش هزینه در همان زمان می شود.

مردم  – ذهن‌های متنوع و درخشان با هم معجزه می‌کنند

یکی از بزرگترین منابع شما افراد، تیم شما هستند. و شاید یکی از بهترین نمونه ها از نحوه عملکرد هم افزایی باشد. یک ذهن درخشان می تواند تنها کسری از آنچه دو ذهن درخشان با هم می توانند انجام دهند، به دست آورد. یک ایده را می توان با تلاش جمعی و همکاری بهبود بخشید و به کمال رساند. افراد با مهارت ها و توانایی های مختلف می توانند با هم معجزه کنند. تنوع نیروی کار شما در سطوح بسیار مهم است و هم افزایی تنها یکی از آنهاست. به اشتراک گذاشتن ایده‌ها، دانش و تجربیات در میان تیم شما، فرصت‌ها و راه‌حل‌های خلاقانه‌تری را نسبت به هر شخصی که به تنهایی انجام داده است ایجاد می‌کند. این امر در فرآیند نوآوری شما نیز اهمیت زیادی دارد و یکی از جنبه‌های مهمی است که باید هنگام ایجاد استراتژی نوآوری خود در نظر بگیرید.

نمونه کارها نوآوری  – آیا کفش مناسب است؟

به عنوان یک شرکت نوآور، یکی از اهداف اصلی شما نوآوری مداوم است. حتی اگر یک ایده عالی پس از دیگری داشته باشید، باز هم باید به نحوه تأثیرگذاری آن بر کسب و کار کلی خود توجه کنید. شما نمی خواهید عصبانیت ایجاد کنید، و آن نوع بد آدمخواری که قبلاً در مورد آن صحبت کردیم. این به این معنی است که وقتی یک نوآوری جدید را معرفی کردید، باید اثرات مشترک کل مجموعه نوآوری خود را در نظر بگیرید. آیا این محصول یا خدمات جدید با مجموعه نوآوری شما مطابقت خواهد داشت؟ آیا این سرمایه گذاری بزرگ زمان و پول نتیجه خواهد داد؟ حتی اگر سودآور به نظر برسد، چگونه بر استراتژی کلی کسب و کار شما تأثیر می گذارد؟ تجزیه و تحلیل اثرات آدمخواری که یک نوآوری می تواند بر مجموعه نوآوری شما داشته باشد، می تواند شما را در جهت درست در دستیابی به هم افزایی هدایت کند.

شریک شوید

هم افزایی همچنین مشارکت با افراد مناسب است. و با چه کسی بهتر از Innovation Cloud شریک شوید . ما بیش از یک پلت فرم نوآوری هستیم. به لطف یادگیری ماشینی Innovation Cloud و توانایی برقراری ارتباط با ERP موجود، نه تنها می‌توانید استراتژی بهتری تعریف کنید، بلکه می‌توانید پیشرفت آن را در زمان واقعی دنبال کنید. Metrics Innovation Cloud فراهم می کند اطمینان حاصل می کند که همه چیز در مسیر درست قرار دارد و در غیر این صورت، در صورت نیاز به انجام اقدامات خاصی به شما اطلاع می دهد. به لطف طراحی منحصربه‌فرد ما، همه افراد سازمان شما تشویق می‌شوند در هر ابتکار و کمپینی که مایل هستید شرکت کنند. رویکرد کاربر محور مااعضای تیم شما را برای همکاری در سطوح و موضوعات مختلف تشویق می کند و حتی راهی برای پیوستن به آنها از طریق راه حل VoC (انبوه سپاری) ابر نوآوری (Crowdsourcing) به مشتریان خود ارائه می دهد. همه اینها منجر به حداکثر کارایی و دستیابی به اثرات هم افزایی با سهولت بیشتر می شود. چرا دیگر منتظر بمانید تا بتوانید همین امروز با Innovation Cloud هم افزایی را آغاز کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *