شریک ما در مواقع بحران: رایانش ابری

چگونه تحقیقات پیش از توسعه نوآوری بعدی خود را انجام دهید

شریک ما در مواقع بحران: رایانش ابری

شریک ما در مواقع بحران: رایانش ابری

 

بشریت در حال مبارزه با ویروس کرونا است و در حال حاضر، این مبارزه بزرگترین نگرانی ماست. همه چیز تعطیل است، پروازها و کنفرانس ها لغو شده و به مردم توصیه می شود در خانه های خود بمانند.

علیرغم وضعیت کلی، نوآوری های تکنولوژیکی این امکان را برای بسیاری از افراد فراهم کرده است که از خانه خود کار کنند. سیستم عملکرد توزیع شده به مردم این امکان را می دهد که به هدف اصلی جلوگیری از گسترش ویروس کرونا اختصاص دهند و به طور همزمان با مشارکت بدون وقفه در شرکت ادامه دهند. این برای عملکردهای مالی و روانی تحت تأثیر اختلال ویروس بسیار مهم است.

مجموعه خاصی از عوامل داخلی و خارجی پیش نیاز موفقیت کسب و کار شما است. در حالی که عوامل داخلی عمدتاً تحت کنترل شما هستند، عوامل خارجی، مانند شیوع فاجعه کووید-19، تنها یک گزینه برای شما باقی می‌گذارد – سازگاری. امروز، بیش از هر زمان دیگری، ما به نوآوری های فناوری برای کمک به حفظ کیفیت عملکرد و حفظ مدل کار از راه دور متکی هستیم.. دنیای شرکت ها متوجه شده اند که فناوری ابری بزرگترین شریک آن در مواقع بحرانی است که در حال حاضر واقعیت همه گیری را کاهش می دهد. در حالی که تعامل آنلاین و فقط آنلاین کارمندان واقعاً چالش برانگیز است، ارائه‌های ابری این ظرفیت را دارند که بدون توجه به موقعیت مکانی کارمند، طیف وسیعی از تعاملات در محل را جایگزین کنند. نیروی کار سیار به طور فزاینده ای نیاز به حمایت دارد، بنابراین ما با فرصتی برای ایجاد نوآوری های بیشتر در شرایط فعلی روبرو هستیم. با حرکت به سمت این هدف، مهم است که از نظر فناوری ابری فکر کنیم.

اما چرا ابر؟

  • تداوم کسب و کار موضوعی است که تأثیر زیادی دارد زیرا زمان توقف و کاهش بهره وری را به حداقل می رساند. اگر داده‌های شما در فضای ابری ذخیره می‌شوند، پشتیبان‌گیری می‌شوند و در مکانی امن و مطمئن محافظت می‌شوند.
  • مقیاس پذیری باعث صرفه جویی در وقت شما می شود و انعطاف پذیری بیشتری را فراهم می کند.
  • کارایی همکاری در یک محیط مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)  شما را قادر می سازد تا خارج از محدوده روش های سنتی، راحت تر با یکدیگر ارتباط برقرار کرده و داده ها و دانش را به اشتراک بگذارید.
  • به روز رسانی خودکار به شما امکان دسترسی به آخرین نسخه نرم افزار را می دهد.
  • کاهش هزینه‌های مربوط به ارتقاء سیستم، سخت‌افزار و نرم‌افزار، دستمزد کارشناسان، مصرف انرژی و در نهایت تاخیر زمانی کمتر.

رایانش ابری امنیت و انعطاف‌پذیری را برای کار از راه دور فراهم می‌کند

در سال‌های اخیر، فناوری مبتنی بر ابر، مقیاس‌پذیری، در دسترس بودن و امنیت این راه‌حل‌ها را به ارتفاعات جدیدی ارتقا داده است. Cloud به‌عنوان یک سیستم فاجعه‌گریز که می‌تواند در همه جای دنیا مورد استفاده قرار گیرد، به دلیل توانایی محافظت از داده‌ها و پشتیبانی از کارگران راه دور ، بیشترین سود را برای کسب‌وکارهایی که در حال حاضر از آن استفاده می‌کنند، خواهد بود .

بیایید واضح ترین مثال را در نظر بگیریم – مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)  . سازمان‌ها در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند و واحدهای تجاری آن‌ها در سراسر کشورها پراکنده شده‌اند و افرادی که از آن استفاده می‌کنند بدون توجه به مرزهای جغرافیایی یا زمانی درگیر نوآوری هستند. با پروژه نوآوری فعلی شما چه اتفاقی می افتد؟ وقتی نتوانید جلسات طوفان فکری در محل را انجام دهید چه اتفاقی می‌افتد؟ اگر روی یک پروژه در مکان‌های مختلف کار می‌کنید، بهتر است از نرم‌افزار مبتنی بر ابر استفاده کنید تا به کارمندان، شرکا، تامین‌کنندگان و سایر ذینفعان به فایل‌های مشابه دسترسی داشته باشند.

با تغییر گسترده در محیط کار، چشم اندازی تازه تضمین شده است و همه ما باید از آن بهره مند شویم. به همین دلیل است که ابزارهای مناسب برای به دست آوردن ارزش جدید بسیار مهم هستند . و هر بار که این جهان با چالشی روبرو می‌شود، شاهد هستیم که افراد برجسته راه‌حل‌های نوآورانه‌ای برای حل مسائل جاری ارائه می‌کنند.

ما فقط نباید اجازه دهیم که فاجعه ای مانند این تنها چیزی باشد که ما را وادار به ایجاد تفکر تازه می کند. تمرکز جدید چیزی است که می توانیم هر روز ایجاد کنیم، بدون توجه به شرایط، و ما آزادیم که از این ابزارهای همکاری مبتنی بر ابر و همیشه در دسترس برای به اشتراک گذاشتن دیدگاه خود با کسانی که به آن نیاز دارند استفاده کنیم.

زمانی که دستان خود را می شویید به آن فکر کنید.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *