این ابزار تخته سفید آنلاین جدیدترین ابزاری است که برای پروژه های نوآوری، تجربه کاربری و تفکر طراحی استفاده می شود.

ما چندین ابزار و منابع محبوب همکاری دیجیتال از جمله Miro ، Mural ، Stormboard و Conceptboard را برجسته کرده‌ایم . FigJam، آخرین مورد اضافه شده به این لیست، گزینه فوق العاده دیگری برای پروژه های تفکر طراحی و نوآوری است که به صورت حضوری یا مجازی انجام می شود. ابزار تخته سفیدی مانند FigJam می‌تواند به تیم شما کمک کند تا سازماندهی شوند، راه‌حل‌های خلاقانه را برای چالش‌های خود طوفان فکری کنند و بر روی آنچه که برای پیشبرد فرآیند مهم است متمرکز بمانند. به خواندن ادامه دهید تا در مورد ویژگی های این ابزار جدید تخته سفید و همچنین منابعی که به شما در شروع کار کمک می کند بیشتر بدانید.

ویژگی های FigJam

FigJam یک ابزار طوفان فکری واقعا قوی است که به شما کمک می‌کند تا کل تیم خود را در فرآیند همکاری مشارکت دهید. ابزار تخته سفید به شما امکان می دهد:

  • از یادداشت‌ها و شکل‌ها برای اشتراک‌گذاری و گروه‌بندی افکار و ایده‌ها استفاده کنید
  • از نشانگر برای کشیدن دست آزاد، حاشیه نویسی روی صفحه یا یادداشت افکار سریع استفاده کنید
  • با برچسب‌ها، تمبرها و واکنش‌ها به سؤالات پرچم‌گذاری یا ایده‌های رأی مثبت واکنش نشان دهید
  • به طور یکپارچه بین FigJam و Figma کپی و جایگذاری کنید تا همه چیز در یک مکان با هم باقی بماند

با استفاده از این ابزارها، می توانید نمودار بسازید، سفرهای کاربر را ترسیم کنید، نتایج را تجزیه و تحلیل کنید و خیلی چیزهای دیگر. FigJam همچنین قالب های رایگانی را برای کمک به کاربران جدید برای شروع کار ارائه می دهد.

منابع و راهنماها

در اینجا برخی از منابع پشتیبانی مستقیماً از FigJam وجود دارد که می تواند به شما در شروع استفاده از نرم افزار آنها کمک کند.

  • الگوها: انجمن FigJam دارای طیف گسترده ای از نقشه برداری داستان، نمودار جریان، طوفان فکری و الگوهای بیشتر برای دانلود است.
  • راهنمای پشتیبانی: مقالات فنی مختلف و راهنماهای استفاده از FigJam را مرور کنید.
  • همکاری در زوم : نکاتی برای میزبانی یک کارگاه مجازی یا جلسه طوفان فکری با استفاده از زوم.
نتیجه

FigJam یک ابزار تخته سفید دیجیتالی با امکانات کامل است که ممکن است افزودنی مفید به جعبه ابزار نرم افزار نوآوری شما باشد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *