وام! ناگهان خود را مستاصل از ایده ها می بینید، اما ناامیدی خلاقیت شما را می کشد و ایده ها در ذهن شما شکوفا نمی شوند. چه کار میکنی؟ به دنبال ایده در گوگل هستید؟ این خوب و شیک است، اما این همان کاری است که هر مستأصل دیگر که از ایده محروم هستند احتمالاً انجام می دهد. ایده شما به اندازه یک آجر قرمز روی یک دیوار آجر قرمز بدیع خواهد بود. شما فقط می توانید کارهای مرسوم را انجام دهید و وانمود کنید که خلاق است، اما هیچ کس را فریب نخواهید داد، حتی خودتان را. یا، می توانید Creatura، پری خلاقیت را صدا بزنید.

کریاتورا، مانند بسیاری از پری ها، در منطقه ای زندگی می کند که با خیالات هم مرز است. اگر به او ایمان دارید، او نه تنها وجود دارد، بلکه وجود دارد تا در صورت نیاز با افکار خلاقانه به شما خدمت کند. اما اگر به او اعتقاد نداشته باشید، او مانند بخار در یک بعد از ظهر تابستان در هوای رقیق ناپدید می شود. بنابراین، او را باور کنید، دوست من و ایده های خلاقانه برای شماست.

بازیگوش

این پری خلاقیت چگونه است؟ او یک کودک خوشحال است که می تواند به درون و از ذهن شما پرواز کند. او مانند همه کودکان، نه تنها با اسباب‌بازی‌ها، بلکه با ایده‌ها، کلمات، تصاویر، مفاهیم و هر چیزی که به ذهنش می‌رسد، دوست دارد.

جایی که بازی هست، خلاقیت هم هست. اما، جایی که بازی وجود ندارد، رکود وجود دارد.

باید تله موش بهتری طراحی کنید. شما به تله موش فکر می کنید، به خصوص تله موش خوب، قدیمی و سنتی. بنابراین چگونه دید خود را نسبت به تله موش بهبود می دهید؟ شاید یک فنر قوی تر؟

شاید؟

هوممم…

هیچ ایده ای ندارید؟ بیایید ببینیم گوگل چه چیزی ارائه می دهد. اوه ببینید، یک ویدیو از تله موش بهتر وجود دارد! فقط پنج میلیون نفر آن را دیده اند.

Creatura بازی می کند. او با موش ها و تله ها و ایده ها در سرش بازی می کند. او با گربه هایی بازی می کند که موش ها را از طریق چنگال های حیله گر و تیز دستگیر می کنند. او با تور و جعبه و قفس و بازوکا بازی می کند. بله، بازوکاها، زیرا نمی‌توانید هنگام بازی با ایده‌ها، هیچ گزینه‌ای را نادیده بگیرید. یک بازوکا که به سیم تریپ وایر متصل است این کار را انجام می دهد. اما، بی نظم خواهد بود. بنابراین، او به بازی ادامه می دهد

ایده‌ها در ذهن کراتورا گرد هم می‌آیند و هر چند وقت یک‌بار هم که نشد، در حالی که او دوباره بازی می‌کند و ایده‌های جدید را امتحان می‌کند، در یک جرقه ناپایدار ناپدید می‌شوند. به زودی، ایده های خلاق، دیوانه، سرگرم کننده و به نوعی قابل اجرا در ذهن او شکل می گیرد و شکل می گیرد. آنها حداقل فوراً از بین نمی روند. او خوشحال می شود که اگر به او اجازه دهید این ایده ها را با شما در میان بگذارد.

خنده

مانند کودکان در حال بازی، Creatura همیشه با لذت می خندد. اگر ایده ای در ذهن او یا در دنیای واقعی عمل نکند، می خندد و دوباره تلاش می کند. ایده ها ارزان هستند. آنها آسان هستند. تا آنجایی که به او مربوط می شود ارزش جدی گرفتن ندارند.

وقتی ایده ای کار می کند، او نیز با لذت و غرور می خندد. او ایده را به صورت رایگان به من یا شما می دهد. ایده‌های او ممکن است ارزان و آسان باشند، اما وقتی برای دیگران ارزش قائل شوند نیز لذت بخش هستند.

مایه دردسر

مانند بسیاری از پری ها، کریاتورا قوانین را جدی نمی گیرد و از شکستن آنها برای مطابقت با نیازهای خود لذت می برد. به او بگویید کاری انجام نمی شود و او به شما خواهد گفت که دارید او را با واقعیت خود خفه می کنید.

اما او همچنین دوست دارد شما را مسخره کند. او از سوءتفاهم عمدی شما لذت می برد. یکی از شادی های بزرگ او این است که کلمات شما را دوباره تنظیم می کند.

به او بگویید که باید محصول خود را دوباره طراحی کنید تا برای مشتریان جوان‌تر جذاب‌تر شود، و او وانمود می‌کند که می‌داند شما باید مشتریان جوان‌تان را دوباره طراحی کنید تا آنها را برای محصول شما جذاب‌تر کنید. به او بگویید که می‌خواهید محیط کاری دلپذیرتری ایجاد کنید و او تصور می‌کند که می‌خواهید محیط کاری دلپذیرتری ایجاد کنید.

با این حال، به نحوی، سوء تفاهم شیطانی او از نیازهای شما، الهام‌بخش‌ترین ایده‌ها خواهد بود. ایده هایی که مشکلات شما را حل می کنند و اگر به اندازه کافی شجاع باشید که آنها را به انجام برسانید به اهداف خود می رسید.

پر انرژی

Creatura همیشه در حال انفجار است و دائماً در حال حرکت است. او را به ذهن خود دعوت کنید و او مانند یک کودک کنجکاو در یک کتابخانه خواهد بود – به سرعت می چرخد، کتاب ها را از قفسه ها بیرون می آورد، آنها را می خواند و سپس به جای دیگری نقل مکان می کند. او همه چیز را به هم می زند، اشیاء را می ریزد و آرامش و آرامش ذهن منظم شما را به هم می زند. وقتی او این کار را انجام می دهد، شما غرق در تفکر آشفته خواهید شد.

ممکن است آن را دوست نداشته باشید. ممکن است وسوسه شوید که او را بگیرید و در قفس ببندید. اما اگر این کار را انجام دهید، او در بهترین حالت به خواب می رود یا در بدترین حالت با شما ناراحت می شود. در هر صورت، او در الهام بخشیدن به شما یا به اشتراک گذاشتن ایده با شما شکست خواهد خورد.

در عوض، باید با او بدوید و پرواز کنید. او را دنبال کنید که او در مورد کاوش، بازی، خندیدن و ایجاد شرارت می کند. باز هم بهتر است، بازی کنید، بخندید و با او شیطنت کنید. او خوشحال خواهد شد. او برای زندگی دوست شما خواهد بود.

با او پرواز کنید و خوشحال خواهید شد. زمانی که ذهن شما خالی از ایده باشد، مملو از آنها خواهد شد.

Creatura را به بازی دعوت کنید

دفعه بعد که به ایده نیاز داشتید، به سراغ گوگل نروید. کارهای مرسوم را انجام ندهید. در عوض، Creatura را به بازی دعوت کنید. با او بازی کنید تا ایده ها مانند آب در یک آبشار بزرگ جاری شوند. با آن ایده ها بازی کنید و آنها را رشد دهید. آنها را به وقوع بپیوندند. آنها را واقعی کنید! این کار شماست. Creatura می تواند به شما الهام بخشد تا زمانی که ایده های خود را ترک کنید. اما فقط شما می توانید آنها را واقعی کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *