به تداوم کسب و کار دست یابید و در سخت ترین زمان ها به چشم انداز خود وفادار بمانید

چگونه تحقیقات پیش از توسعه نوآوری بعدی خود را انجام دهید

به تداوم کسب و کار دست یابید و در سخت ترین زمان ها به چشم انداز خود وفادار بمانید

چالش دستیابی به تداوم کسب و کار فرض می کند که سازمان باید مراحل خاصی را قبل از وقوع بحران انجام می داد. تداوم کسب و کار یک برنامه عملی است – از قبل ساخته شده – که تضمین می کند سازمان شما برای انجام وظایف حیاتی خود در شرایط اضطراری آماده است. موقعیت های اضطراری به عنوان بلایای طبیعی، بیماری های همه گیر، بحران های تجاری، از دست دادن قابل توجه منابع انسانی، یا هر موقعیت دیگری که پارامترهای اساسی کسب و کار روزمره شما را نقض می کند ذکر می شود. از آنجایی که اکثر کسب و کارها به صورت مداوم کار می کنند، مدیریت آن ها نیز باید در نظر داشته باشد که با زمان های دشواری روبرو شود.

چگونه می توان اثرات بحران را کاهش داد؟

اثرات این همه گیری ویروسی را می توان به عنوان از دست دادن حجم عظیمی از منابع انسانی توصیف کرد زیرا مردم قرنطینه هستند و مجبور به کار از راه دور هستند. رویدادهای اضطراری همیشه بر کسب و کار شما تأثیر نمی گذارند به گونه ای که همه عملکردها را به طور کامل متوقف کند – گاهی اوقات این موارد می توانند تأثیر زیادی بر خدمات و عملکردهای روزمره داشته باشند. برنامه‌های شما باید بر این اساس انجام شود – به سازمان شما اجازه می‌دهد در صورت وقوع یک نوع اضطراری خاص، آماده نوآوری باشد. حتی مشاغلی که برای پاسخ به بحران آماده شده بودند، در حفظ مدل کار از راه دور خود با مشکلاتی روبرو هستند. ما باید وضعیت “همیشه آنلاین” خود را به عنوان یکی از ویژگی‌های روش کسب و کار امروزی حفظ کنیم، حتی در این زمان‌های غیرقابل پیش‌بینی به پیشرفت خود ادامه دهیم و می‌خواهیم آن را باابزار آنلاین برای نوآوری و همکاری .

اعمال تداوم کسب و کار در سازمان های بزرگ با شاخه های پراکنده جغرافیایی

برای دستیابی به تداوم کسب و کار، ابتدا باید فرآیندهای اصلی و جانبی خود را کاملاً درک کنید. این یک کار نسبتا آسان در شرکت های کوچک و متوسط ​​است، اما مقابله با آن در شرکت های بزرگ کاملاً یک چالش است. همکاری آنلاین یک امر ضروری استدر حال حاضر، به خصوص زمانی که صحبت از کار با تیم های پراکنده جغرافیایی می شود. بهترین راه برای ترسیم نقشه فرآیندهای خود و اطمینان از اینکه چیزی پشت سر گذاشته نشده یا سوء تفاهم نشده است، انجام این کار با افرادی است که از آنها استفاده می کنند و کارشان به آنها بستگی دارد. اگر بازی همکاری شما قوی باشد، خطر نادیده گرفتن برخی از مسائل مهم را در تحلیل مجدد فرآیندهای تجاری خود به حداقل خواهید رساند. در حالی که فرآیندهای خود را بررسی می کنید، در نقطه ای هستید که از آسیب پذیری های آن آگاه می شوید و بهتر است فوراً فناوری مناسبی برای بهبود آن در اختیار داشته باشید. استراتژی بازیابی راهی برای شناسایی فرصت‌های نوآوری فناوری به منظور افزایش کارایی و کاهش هزینه‌های عملیاتی است.مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)به شما این امکان را می دهد که آن را بلافاصله و همچنین با همکاری باافرادی که در خود فرآیند گنجانده شده اند . این فرصتی است برای شما تا بینشی در مورد خرد جمعی به دست آورید ، و اینکه چه کسی بیشتر از افرادی که کار را انجام می دهند مرتبط تر است. وقتی تیم‌های عملکردی دارید که می‌دانند چرا باید وظایف خاصی را انجام دهند و همچنین فناوری را در اختیار دارند، هم‌افزایی متقابل عملکردی افزایش می‌یابد. همه باید اهمیت وظایف خود و نیاز به راه حل های فناوری خاص را درک کنند تا بتوانند نوآوری را هدایت کنند و کارایی و اثربخشی را افزایش دهند.

 

بهترین راه برای پذیرش شرایط سخت این است که آماده باشید، اما با این حال، اگر آماده نشده اید، وحشت نکنید. همیشه جایی برای پیشرفت و بازگشت دوباره به مسیر درست وجود دارد. مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری) به شرکت شما این فرصت را می دهد که در حین رانندگی نوآوری بدون توجه به هر گونه مرز جغرافیایی یا زمانی ایمن بماند و موفقیت برای کسانی که آن را پذیرفته اند محفوظ است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *