گروه های فیس بوک درباره نوآوری


با این گروه‌های فیس‌بوک که متمرکز بر کسب‌وکار هستند، درباره نوآوری بیشتر بیاموزید

از طریق شبکه های آنلاین می توانید چیزهای زیادی یاد بگیرید. فیس بوک، بزرگترین پلت فرم رسانه های اجتماعی در جهان، گروه هایی را تشکیل می دهد که بر روی هر موضوعی که به آن علاقه دارید تمرکز می کنند و همچنین می تواند بینش هایی در مورد صنعت شما و نحوه رشد کسب و کار شما ارائه دهد. امروز نگاهی دقیق‌تر به گروه‌های فیس‌بوک می‌اندازیم تا درباره گروه‌های برتری که بر راه‌حل‌های تجاری نوآورانه تمرکز دارند، بیاموزیم. در اینجا هفت گروه فیس بوک در مورد نوآوری وجود دارد که می توانید آنها را بررسی کنید:

  • هکرهای نوآوری
  • طراحی خدمات، تفکر طراحی، نوآوری خدمات
  • نوآوری باز
  • طراحی تفکر برای کسب و کار
  • نوآوری را درک کنید
  • ایده های نوآورانه کسب و کار
  • نوآوران روزمره

به خواندن ادامه دهید تا در مورد هر یک از این گروه ها بیشتر بدانید.

1. هکرهای نوآوری

این گروه بسته توسط AJ&Smart Berlin اداره می شود. در اینجا می توانید ایده ها و فرآیندهای نوآورانه محصول و خدمات را به اشتراک بگذارید. این گروه در حال حاضر بیش از 3000 عضو دارد و با اجازه ادمین ها می توانند به آن بپیوندند.

2. طراحی خدمات، تفکر طراحی، نوآوری خدمات

این گروه عمومی حول محور نوآوری خدمات و همچنین یکی از محبوب ترین رویکردهای نوآوری – تفکر طراحی – متمرکز شده است. این گروه بینش ها و منابعی را برای کمک به کسب و کارها برای بهبود فرآیندهای نوآوری به اشتراک می گذارد.

3. نوآوری باز

Open Innovation میزبان ایده ها، تحقیقات و اخبار مرتبط با مفهوم نوآوری باز است . این گروه برای هر کسی که علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد نوآوری و نحوه اعمال یافته های خود در سازمان و صنعت خود است، باز است.

4. طراحی تفکر برای کسب و کار

این گروه ایده ها و راه حل هایی را با محوریت نوآوری، تفکر طراحی و کسب و کار به هم متصل می کند. این گروه که توسط Integral میزبانی می‌شود، اخبار، نظرات و روندها را برای همه به اشتراک می‌گذارد.

5. نوآوری را درک کنید

یکی دیگر از گروه های فیس بوک در مورد نوآوری در این لیست، Understand Innovation است. اعضای این گروه بسته بر کمک به رهبران کسب و کار برای مقابله با بزرگترین چالش های نوآوری تمرکز می کنند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه با کمک این مبتکران و رهبران فکری، استراتژی درست را توسعه دهید و آن را در سازمان خود پیاده سازی کنید.

6. ایده های نوآورانه کسب و کار

تمرکز این گروه صرفاً بر به اشتراک گذاری ایده های تجاری نوآورانه و روشنگر است. از اعضای هر صنعتی استقبال می شود تا ایده ها و راه حل های خود را برای کمک به رشد شرکت ها به اشتراک بگذارند. با این گروه الهام بگیرید و راه حل های غیرمجاز برای مشکلات تجاری خود بیابید.

7. نوآوران روزمره

آخرین گروه در این لیست دارای بیش از 8000 عضو است که در مورد بهترین شیوه های صنعت و راه حل های راه اندازی بحث می کنند. گروه ممکن است شما را به راه حل ها و بینش های نوآورانه جدید هدایت کند، مهم نیست در چه صنعتی زندگی می کنید.

این هفت گروه فیس بوک در مورد نوآوری می توانند منبع مفیدی برای شرکت شما باشند. با شبکه سازی آنلاین، با کلیک یک دکمه به ابزارها و منابع جدید دسترسی پیدا می کنید. همچنین می توانید شهرت خود را به عنوان یک رهبر تجاری قابل اعتماد و نوآور افزایش دهید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *