یکی دیگر از ابزارهای همکاری دیجیتال برای تیم‌های UX، تفکر طراحی و نوآوری را کشف کنید.

Klaxoon یکی دیگر از ابزارهای همه کاره مبتنی بر فضای ابری است که به فهرست ابزارها و منابع همکاری دیجیتالی ما اضافه می شود که ممکن است تیم شما علاقه مند به تلاش برای جلسات طوفان فکری، میزبانی جلسات، مدیریت پروژه و کار تیمی چابک باشد. در وبلاگ امروز، برخی از ویژگی‌ها و منابع را به اشتراک می‌گذاریم تا به شما کمک کند تعیین کنید که آیا این ابزار تفکر طراحی برای سازمان شما مناسب است یا خیر.

ویژگی های Klaxoon

کلاکسون چیست؟

Klaxoon خود را یک ابزار “انقلاب ملاقات” می داند که مشارکت و ورودی هر یک از اعضای تیم شما را امکان پذیر می کند. کاربران می توانند به این ابزار در تلفن، تبلت یا رایانه خود دسترسی داشته باشند تا در زمان واقعی شرکت کنند، رای دهند، واکنش نشان دهند و طوفان فکری کنند. از امکانات این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • برنامه‌های چالش، رأی، طوفان و جلسه – تیم خود را درگیر کنید و به سرعت بازخورد ایجاد کنید، چه در محل یا از راه دور. عرشه‌های اسلاید موجود را جاسازی کنید یا موارد جدید را از برنامه Meeting ایجاد کنید. صفحه نمایش خود را به اشتراک بگذارید و از ویژگی های نظرسنجی استفاده کنید تا نظر گروه را در زمان واقعی مشاهده کنید.
  • طوفان فکری – با این دارایی تخته سفید ایده ها را به اشتراک بگذارید، پروژه ها را اجرا کنید و موارد دیگر. متون، نقاشی‌ها و تصاویر فوراً نمایش داده می‌شوند و می‌توان با هم همکاری کرد. نمایش گزینه‌ها، فیلترها، برچسب‌ها، ابعاد یا علاقه‌مند به مرتب‌سازی و سازمان‌دهی اطلاعات برای جلسات طوفان فکری بهتر.
  • سوالات – با سنجش رضایت، جمع آوری ایده ها، پرسیدن یک سوال چالشی، ارزیابی پیشرفت یا پروژه و موارد دیگر، بازخورد ایجاد کنید. به راحتی سوال خود را از رابط Klaxoon ایجاد کنید و آن را برای کل تیم خود ارسال کنید.
  • برنامه های مسابقه، نظرسنجی، کپسول، ماجراجویی و ماموریت – دانش تیم خود را آزمایش کنید و از یکدیگر بیاموزید. از چند انتخاب، رتبه بندی، پر کردن شکاف، چالش ها و موارد دیگر برای افزایش بازخورد استفاده کنید و به اعضای تیم اجازه دهید با سرعت خود پیشرفت کنند.
  • شبکه‌ها – این ویژگی به‌ویژه برای تیم‌های راه دور عالی است، زیرا اجازه می‌دهد تا ارتباط بین جلسات ادامه یابد. برای میزبانی و اشتراک گذاری فعالیت های Klaxoon به گروه های خصوصی بپیوندید.
  • ادغام با محصولات مایکروسافت و Dropbox

با همه این ابزارهای مختلف در یک مکان، Klaxoon می تواند به تیم ها کمک کند تا با هم همکاری کنند و سازماندهی شوند، چه در یک مکان یا در سراسر کشور (یا جهان) کار کنند.

منابع و راهنماها

با این منابع با Klaxoon شروع کنید:

  • قالب ها: قالب های رایگان برای مدیریت پروژه، تفکر طراحی، طوفان فکری، چابک، جلسات تیمی و موارد دیگر.
  • آموزش : راهنماهای مختلف استفاده از ویژگی های مختلف Klaxoon را مرور کنید.
  • Onboarding و آموزش از راه دور : Klaxoon جلسات متعددی را برای کمک به تیم های راه دور و کسانی که تازه با این ابزار شروع کرده اند ارائه می دهد.
نتیجه گیری کلاکسون چیست؟

Klaxoon منابع همکاری و جلسات کاملاً برجسته را ارائه می دهد که ممکن است برای تیم های تفکر طراحی مجازی و نوآوری مفید باشد. به دنبال منابع، ابزار و راهنماهای نوآوری بیشتری هستید؟ 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *