کتاب بازی کارهایی که باید انجام شود: بازارها، سازمان ها و استراتژی خود را بر اساس نیازهای مشتری هماهنگ کنید

این راهنمای کلاسیک برای JTBD توسط جیم کالباخ ​​یک ضربه قدرتمند است. این کتاب اصول اولیه JTBD و همچنین برخی از نکات و توصیه های خودی را در مورد نحوه به کارگیری درس ها در زندگی خود پوشش می دهد.

 

کارهایی که باید انجام شوند: تئوری تا عمل

تونی اولویک بیش از 25 سال را صرف کمک به شرکت‌ها برای عملی کردن نظریه JTBD کرده است، و او از بینش‌های خود استفاده کرده و آنها را در این کتاب به اشتراک گذاشته است. این کتاب موضوعاتی مانند چرایی شکست نوآوری، نحوه به کارگیری چارچوب برای نیازهای مشتری، زبان Jobs to be Done و موارد دیگر را پوشش می‌دهد.

کارهایی که باید انجام شوند: نقشه راه برای نوآوری مشتری محورکارهایی که باید انجام شوند: نقشه راه برای نوآوری مشتری محورجهان در حال تغییر است و برای پیشبرد یک سازمان به نوآوری نیاز است. در این راهنما، شما یاد خواهید گرفت که چگونه بفهمید مشتریان چه می‌خواهند (حتی زمانی که نمی‌توانند آن را بیان کنند)، بینش‌های ارزشمند را از داده‌های کمتر مفید مرتب کنید، «چرا» را بررسی کنید، راه‌حل‌هایی را ایجاد کنید که کارساز هستند، روندهای نوظهور را شناسایی کنید، و بیشتر.

آنچه مشتریان می خواهند: استفاده از نوآوری نتیجه محور برای ایجاد محصولات و خدمات موفق

در این مقاله مرتبط که توسط تونی اولویک خوانده شده است، با رویکرد نوآوری «نتیجه محور» آشنا خواهید شد که نوآوری را از یک هنر به علمی تبدیل می کند که نتایج عملی ایجاد می کند. Ulwick با استفاده از مطالعات موردی و مشاوره‌های فراوان، چگونگی استفاده از ورودی‌های مشتری را برای شناسایی ایده‌ها، فناوری‌ها و راه‌حل‌هایی که بیشترین ارزش مشتری را ایجاد می‌کند و منجر به پیشرفت‌های منحصربه‌فرد در محصول و خدمات می‌شود را بررسی خواهد کرد.

رقابت در برابر شانس: داستان نوآوری و انتخاب مشتری

کلایتون کریستنسن، رهبر JTBD، استدلال می کند که درک شغل مشتری چیزی است که موفقیت نوآوری را هدایت می کند. برای درک ریشه‌های تئوری Jobs to be Done و چرایی و چگونگی استفاده از آن در دنیای واقعی، این کتاب را بخوانید. آن را از اینجا دریافت کنید .

راه حل مبتکر (ایجاد و پایداری رشد موفق)

کتاب دیگری از کلایتون کریستنسن (و نویسنده همکار مایکل رینور)، راه حل مبتکر، در مورد ایده اختلال و اینکه چگونه سازمان ها می توانند خود به اخلالگر برای هدایت نوآوری تبدیل شوند، می پردازد. این برای مدیریت و رهبری و همچنین کسانی که به تئوری کارهای انجام شده علاقه مند هستند، ضروری است.

وقتی قهوه و کلم با هم رقابت می کنند: در تولید محصولاتی که مردم می خرند عالی شوید

این کتاب به شما کمک می‌کند تا در ایجاد و فروش محصولاتی که مردم می‌خرند با استفاده از نظریه JTBD در زندگی واقعی، بهتر شوید. این کتاب نمونه هایی از موفقیت و شکست را ارائه می دهد، بنابراین می توانید از درس های آموخته شده استفاده کنید و آن را در پروژه یا چالش سازمانی خود به کار ببرید.

کتاب کارهایی که باید انجام شوند: تکنیک های عملی برای بهبود کاربرد شما از کارهایی که باید انجام شوند

این کتاب برای کسانی است که درک اولیه از مفاهیم JTBD دارند و می خواهند تکنیک های خود را تقویت کنند و به نتیجه برسند. نوشته شده توسط کریس اسپیک و باب موستا، نکات و راهنمایی های فوق العاده ای در داخل برای اعمال JTBD در پروژه های خود خواهید یافت. 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *