کاوش در دنیایی پیچیده – یافتن تحقیقی برای کمک به یادگیری و سازگاری


“جهان هرگز به اندازه امروز پیچیده، پویا و نامطمئن نبوده است و سرعت تغییرات تنها افزایش خواهد یافت.” ما به طور مداوم این را می شنویم، مشکل مستمر ما تلاش می کند تا آن را معنا کند.

برای تلاش برای به روز نگه داشتن همه ما باید زمان فزاینده ای را برای به دست آوردن درک بهتر، دانش عمیق تر از همه بخش های به هم پیوسته سرمایه گذاری کنیم. حتی اگر ما “گرسنه زمان” هستیم، باید تلاش کنیم و در این درک به حرکت خود ادامه دهیم.

به عنوان بخشی از کارم، مشاوره دادن به دیگران در مورد همه چیزهایی که حول نوآوری می چرخد، زمان قابل توجهی را برای تحقیق، یادگیری و به کار بردن آنچه برای دیگران مهم است برای درک یا حداقل افزایش آگاهی آنها صرف می کنم.

منبع غنی دانش که از شرکت های مشاوره می آید.

تاکید بر ایجاد یک رویکرد روشن “رهبری فکری” برای پشتیبانی از تخصص مشاوره بوده است. از آنجایی که این به روش‌های بازتر منتشر می‌شود، این فقط مشتری نیست که از این تحقیق یا یادگیری سود می‌برد، بلکه جامعه وسیع‌تر است.

بسیاری از شرکت‌های مشاوره بزرگ برای «رهبری فکری» ارزش زیادی قائل هستند. بسیاری در حال حاضر فعالانه در تلاش هستند تا تأثیر این رهبری فکری را کمی کنند. در یک نظرسنجی اخیر از 400 CXO از www.sourceforconsulting.com ، مشتریان به پایان رسیدند که نیمی از آنها به ندرت رهبری فکری را می خوانند، به طوری که به طور خودکار اندازه “بازار” را به نصف کاهش می دهد. اما هنوز….

با این حال، از نظر انتقادی، از بین مصرف‌کنندگان «فعال» باقی‌مانده، بین 50 تا 65 درصد به‌طور شگفت‌انگیزی مطالبی را منتقل می‌کنند، مطالب بیشتری را از همان شرکت می‌خوانند و غیره. آن‌ها تمایل دارند تا در وب سایت شرکت جستجو کنند و مطالعه خود را گسترش دهند. اما مهمتر از همه، حدود یک چهارم با شرکت مربوطه تماس گرفتند و در بسیاری از موارد، خدمات را از آنها خریداری کردند. به نظر می رسد که رهبری واقعاً می تواند تأثیر تجاری مستقیم داشته باشد. اما همه رهبری فکری برابر نیستند.

تست بوییدن بسیار مهم این است که “پس چی؟”

یکی از بهترین منابع اخبار مشاوره که تا حد زیادی بر بخش “رهبری فکر” تمرکز دارد از شرکتی است که در بالا ذکر کردم ( sourceforconsulting.com ). آنها پیشنهاد می‌کنند که « رهبری فکری بر فعالیت‌های بازاریابی شرکت‌های مشاوره تسلط پیدا کرده است، و دلیل خوبی هم دارد: تحقیقات ما با مشتریان شواهد ثابتی پیدا می‌کند که رهبری فکری خوب برای آنها نیز اهمیت دارد. این به آن‌ها کمک می‌کند تا کار خود را انجام دهند، شناسایی کنند که در کجا توانایی کلاس جهانی در شرکت‌های مشاوره وجود دارد، و حتی شرکت‌ها را برای پروژه‌های خود فهرست کنند. بنابراین “رهبری فکر” در حال تبدیل شدن به بخش بسیار ارزشمند معادله مشاوره است.

همانطور که آنها بیان می کنند: با توجه به این که این مکانیسم بازاریابی اولیه برای شرکت های مشاوره است یا در حال تبدیل شدن به آن است، تولید رهبری فکری که خواننده را قبل از گذاشتن گزارش در کشو فکر کند، هیچ گاه به فکر “هوم، جالب است” نیست. تا دوباره روشنایی روز را ببینم».

در تحقیقات خود در سال 2014، تأثیر رهبری فکری به وضوح نشان داد که یک توصیه شخصی به احتمال زیاد باعث ایجاد تعامل با رهبری فکری نسبت به یک ایمیل از یک شرکت بدون چهره می شود – و به احتمال زیاد شروع یک مکالمه است.

سپس آزمون سازگاری را داریم: Sourceforconsulting شرکت‌هایی را یافت که به سه گروه تقسیم می‌شوند: به طور مداوم خوب (تعداد بسیار کم)، به طور مداوم بد (تعداد کمی بزرگتر) و به طور مداوم ناسازگار (بزرگترین گروه تا کنون). بنابراین، به نظر می رسد رهبری باید مسافت پیموده شده واقعی را طی کند تا بهتر، سازگارتر و هماهنگ با نیازهای مشتری و تخصص شیوه های مشاوره باشد.

یکی از شرکت های مشاوره ای که به نظر من کار بسیار خوبی انجام می دهد – بخش ایالات متحده دیلویت.

به گفته رئیس و مدیرعامل Deloitte Consulting LLP، جیم موفات:

” Deloitte به مشتریان در پیچیده ترین چالش ها کمک می کند – چگونه در سطح جهانی رشد کنند، چگونه نوآوری کنند، چگونه فن آوری و استراتژی را ادغام کنند، چگونه استعدادها را جذب، توسعه دهند و حفظ کنند – تا بتوانند با اطمینان تصمیمات جسورانه بگیرند.” من تا اینجا آن را بر اساس کیفیت رهبری فکری آنها می خریدم.

دیلویت تانک های فکری مختلفی راه اندازی کرده است. یکی استثنایی انتشارات دانشگاه دیلویت است که مقالات، گزارش ها و نشریات ادواری واقعاً خوبی را منتشر می کند که بینش هایی را برای مشاغل، بخش عمومی و سازمان های غیردولتی ارائه می دهد. آنها موضوعات خود را به این موارد تقسیم می کنند:

deloitte-topics

فکر کردم کمی برای افزایش علاقه، کنجکاوی و یادگیری شما در این مورد صرف کنم.

در موضوعاتی که Deloitte بر روی آنها تمرکز دارد، به وضوح سطح معقولی از تلاقی وجود دارد، اما اجازه دهید با خلاصه کردن مختصر “نقاط داغ” از دیدگاه من، که ممکن است با دیدگاه شما متفاوت باشد، برخی از تفکرات بسیار مفید را بیان کنم. من فقط به برخی از نکات مورد علاقه ممکن اشاره می کنم:

  • Business Analytics علم داده و تجزیه و تحلیل را پوشش می دهد. به هوش مصنوعی و تحلیل شناختی می پردازد. به یادگیری متصل و رویکرد شبکه می پردازد. یکی از پیوندهای خوب برای کاوش، آموزش دیجیتال 2.0 است: از محتوا تا ارتباطات.
  • Emerging Technologies بحث می کند که چرا استراتژی، نه فناوری، تحول دیجیتال را به پیش می برد، و همچنین ارزش دستگاه های هوشمند، اینترنت اشیا و هوش تقویت شده را بررسی می کند. این موضوع موضوع جمع سپاری، تامین مالی جمعی و راه حل های ابری را پوشش می دهد که به دلیل کاهش موانع موجود در دنیای تجارت ما، به سرعت مقیاس شوند. همچنین سنجش روند، اکوسیستم‌ها، آزمایش و مقیاس‌گذاری لبه، همراه با سازمان‌های توانمندی که به دنبال اختلال هستند، در اینجا پوشش داده شده‌اند .
  • Innovation  مقالاتی در مورد ” فراتر از تفکر طراحی ” ارائه می دهد که توسط لری کیلی، یکی از بنیانگذاران Doblin، از ده نوع شهرت و اکنون بخشی از Deloitte است. آنها همچنین حداقل تحول قابل دوام را مورد بحث قرار می دهند، و به طور جداگانه، یک قطعه تحریریه واقعاً جالب در مقیاس و نوآوری .
  • ریسک و امنیت بخشی است که امنیت سایبری ، ریسک های جهانی، انتخاب مقررات و مدل های مختلف حکمرانی را پوشش می دهد.
  • پایداری مسافت قابل توجهی را صرف تحرک هوشمند برای بسیاری از گزینه ها در مشاغل، صنایع یا مناطق جهان می کند. این تفکر متفاوت در مورد گزینه ها و جایگزین ها در مورد این سوال پایداری ارائه می دهد.
  • تمرکز CFO بیشتر در مورد انتقالی است که در انتقال های اجرایی انجام می شود و افکاری را در مورد زمان، استعداد و روابط، انتخاب های سخت و رها کردن ارائه می دهد .
  • رشد مقدار قابل توجهی (در حال حاضر) را در مورد روندهای مصرف کننده ، رشد و گزینه هایی که باید در صنایع مختلف مورد توجه آنها در نظر گرفته شود، پوشش می دهد.
  • عملکرد در جستجوی «عملکرد تجاری برتر» است، که این را در زنجیره تأمین، وب‌های ارزش و مدیریت پلتفرم و در روابط تجاری بررسی می‌کند.
  • Social Impact به سلامت، پیری، گزینه‌های جایگزین، کمبود به عنوان پادکست ، گزینه‌های «هوشمند»، رفت‌وآمد، اشتراک‌گذاری سواری، گزینه‌های حمل‌ونقل نگاه می‌کند.
  • در نهایت استعداد، در اینجا شما موضوعات جالبی دارید مانند سرکشی کردن  یا ارتباط دادن اشتیاق به حرفه ، یادگیری، رهبری، مشارکت، ساده سازی و اختراع مجدد عملکرد به خوبی برای تحریک تفکر ما پوشش داده شده است.

به طور خلاصه در مورد سرمایه گذاری Deloitte در رهبری فکری.

Deloitte طیف متنوعی از موضوعات، عمق در معرفی و بحث درباره آنها را در وب سایتی ارائه می دهد که مدرن، جذاب برای تعامل و نگاه کردن به اطراف است، و گزینه های متعدد فیلتر و گزینه های ثبت نام را ارائه می دهد. البته هر یک از ما نقاط کانونی خود را داریم، اما ارزش فزاینده ای در قدردانی از جنبه های مختلف رهبری فکر در کیفیت و عمق درک وجود دارد.

وب سایت اختصاصی بازوهای مشاوره Deloitte را اضافه کنید که سرمایه انسانی، استراتژی، عملیات و فناوری را پوشش می دهد، به نظر من واقعاً یک برداشت بسیار حرفه ای و انتخاب تحقیقات خوب در عمق، سهولت پیمایش برای جذب شما برای یافتن آنچه هستید ارائه می دهد. به دنبال آن هستید و این احساس مهم می تواند برای شما به عنوان یک مشتری یا محقق ارزش بیافزاید.

من Deloitte را به عنوان یکی از بهترین ها در این فضای رهبری فکری ارزیابی می کنم، بسیاری از مشاوران بزرگتر در این زمینه واقعا عقب مانده اند، که به نظر من اشتباهی در مشتری / شهرت / ترکیب بازاریابی آنها است.

رهبری فکری واقعاً یک تجارت بسیار بسیار بزرگ و در حال رشد است.

اندازه گیری تاثیر آن برای ROI کلاسیک هنوز آسان نیست، اگر بتوانید مطالب خوانده شده و سپس ارسال شده را اندازه گیری کنید. شما به چیزی بسیار مهم دست یافته اید. غربالگری ارزش از قبل ویرایش شده است تا ارتباط آن با گیرنده شخصاً ارزش گذاری شود و توسط شخصی ارسال شده است که واقعاً می داند چه چیزی به آنها مربوط می شود – چیزی که حتی هدفمندترین نامه ها نیز نمی توانند به آن دست یابند. اگر آن افراد در موقعیت خرید هستند، بر هر تصمیم مشاوره ای تأثیر می گذارند، آنگاه میلیون ها ارزش دارد، اما مهمتر از آن به گفتگوها اجازه می دهد تا در بستری متقابل برای تعمیق بحث ها باشند. موافقید؟

برای من این فقط انتقال نیست، بلکه مقدار نشانگرهای زردی است که برای آنها اعمال می کنم. این تا حدی آزمون تورنسل کیفیت، علاقه و یادگیری من است.

رهبری فکری برای نشان دادن امروز مهم است تا مشتریان بتوانند به «اندازه و متناسب کردن» تفکر با چالش‌هایشان کمک کنند. 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *