چرا هرگز نباید دست از نوآوری بردارید!


چرا نوآوری کنیم؟ فقط به این دلیل که اگر می‌خواهید مرتبط بمانید و در این دنیای همیشه در حال تغییر زنده بمانید، مجبورید. نوآوری ها همیشه در مورد پیشرفت های بزرگ و تغییر دهنده بازی نیستند، بلکه اغلب در مورد یک سری پیشرفت ها هستند. این همیشه در مورد برهم زدن و تغییر وضعیت موجود نیست، بلکه کارآمدتر و اصلی تر شدن است.

نوآوری ها فقط یک شبه اتفاق نمی افتد. آنها زمان، تلاش، پول و مقدار زیادی کار تیمی می‌گیرند. و حتی در این صورت شما این خطر را دارید که ممکن است موفقیت آمیز نباشد. اما حداقل می دانید که هر کاری که می توانستید انجام دادید. پلتفرم ابری نوآوری اطمینان حاصل می کند که همه چیز را در فرآیند نوآوری خود تحت پوشش قرار می دهید و شانس کمی را باقی می گذارد. همکاری و مشارکت در فرآیند ایده‌پردازی را افزایش می‌دهد، مطمئن می‌شود که همه چیز طبق برنامه است و هیچ منبعی در مرحله توسعه هدر نمی‌رود، و پیشرفت را پس از ورود نوآوری شما به بازار دنبال می‌کند. ابزار عالی برای هر یک از تلاش های نوآوری شما.

نوآوری به چیزی بیش از تمایل نیاز دارد. آنها به برنامه ریزی استراتژیک، تصمیم گیری ، ساختار و فناوری نیاز دارند که تضمین کند این ایده های خوب به هدر نمی روند. نوآوری ها همه در مورد برقراری ارتباط با تیم شما و اطمینان از این است که همه شانس منصفانه ای برای شنیده شدن دارند. نوآوری بزرگ همه چیز در مورد تلاش و همکاری مشترک است زیرا فرآیند نوآوری یک کار تک نفره نیست.

اگر روی “چیز بزرگ بعدی” کار می کنید، اغلب خطرات زیادی وجود دارد. شما باید به یک راه اصلی برای رفع نیاز فکر کنید و همچنان سعی کنید خیلی گران نباشید. زمان بندی عالی می تواند نوآوری شما را ایجاد یا شکست دهد. اگر خیلی منتظر بمانید، خطر از دست دادن فرصت را دارید، و از طرف دیگر، اگر خیلی زود هستید، ممکن است مصرف کنندگان هنوز برای نوآوری شما آماده نباشند. اما حتی اگر شکست بخورید، این تنها دلیل دیگری برای بازگشت به تابلوی نقاشی و درس گرفتن از اشتباهات خود برای فرآیند نوآوری بعدی است. در بسیاری از موارد، همه چیز در مورد آزمون و خطا است زیرا ما از اشتباهات گذشته خود درس می گیریم.

نوآوری همیشه در مورد ایجاد یک محصول یا خدمات جدید نیست. شما فضای زیادی برای بهبود محصولات یا خدمات موجود خود یا بهبود و تغییر فرآیندهایی که استفاده می کنید دارید. همه چیز در مورد یافتن راه های جدید و کارآمدتر برای انجام یا ایجاد چیزی است. حتی کوچکترین تغییر در فرآیند تولید شما می تواند تأثیر زیادی بر کل تجارت داشته باشد. تغییر استراتژی خود برای پاسخگویی بیشتر به پویایی ها و مشارکت با کسب و کارهای جدید دیدگاه دیگری است که باید در نظر بگیرید. یا در صورت مشاهده شکاف به صنایع دیگر منشعب شوید. نوآوری در مورد دیدگاه های مختلف و یک روند مداوم برای بهتر شدن است.

هدف نهایی همیشه باید خلق ارزش باشد. در قالب رشد، سهم بازار و سود برای کسب و کار شما و زمانی که نوبت به مصرف کنندگان می رسد، در قالب ارضای نیازهای آنها به نحوی برتر. گاهی اوقات، فقط بهبود تجربه مشتریان شما می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند، و آنها ممکن است ارزش بیشتری نسبت به یک محصول یا خدمات هنری جدید پیدا کنند. درک مشتریان خود به شما کمک می کند تا استراتژی نوآوری بهتری ایجاد کنید. Innovation Cloud نیز می تواند در این زمینه به شما کمک کند. با استفاده از پلاگین Crowdsourcing ساده و آسان، می توانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و آنها را در مورد آنچه که می خواهند بگویند بشنوید. همه اینها اطلاعات ارزشمندی است، و نه تنها به کسب و کار شما در درک بهتر هر موضوعی کمک می کند، بلکه مشتریان شما از زمانی که برای شنیدن آنها صرف می کنید و به نیازهای آنها توجه می کنید قدردانی می کنند.

هیچ فرمول جادویی برای نوآوری کامل وجود ندارد. و شکی نیست که آیا باید نوآوری کنید. همه‌گیری یک زنگ بیدارباش بود و به ما آموخت که همه چیز می‌تواند یک شبه تغییر کند و تنها کسانی که انعطاف‌پذیر و آماده نوآوری هستند می‌توانند راهی برای خروج پیدا کنند. هرگز این موضوع مطرح نبوده است که آیا نوآوری برای کسب و کار شما خوب است یا خیر زیرا عملاً یکی از اولویت های اصلی است. از آنجایی که پایان سال نزدیک است، و ممکن است شاهد پایان همه گیری باشیم یا نبینیم، اگر کسب و کار شما در حالت خواب زمستانی قرار می گیرد، فقط سعی می کنید از پس آن بربیایید، شاید زمان آن رسیده است که بیدار شوید و وضعیت خود را در وضعیت خواب زمستانی قرار دهید. خلق و خوی نوآوری در . زیرا در پایان روز، فعال بودن و تمایل به ریسک کردن، به جای نشستن و انتظار برای چیزهای اجتناب ناپذیر – تحت تأثیر پویایی تغییر قرار گرفتن، نتیجه خواهد داد.

Innovation Cloud به‌عنوان یک ابزار اثبات‌شده، با پشتیبانی از تجربه و فناوری، می‌تواند در هر مرحله از فرآیند نوآوری به شما کمک کند، این تنها به شما بستگی دارد که به بازی بازگردید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *