چرا من واقعاً به هیئت نوآوری پیوستم


بینش تازه واردان: چرا من واقعاً به هیئت نوآوری پیوستم

چرا به هیئت نوآوری پیوستم؟ ابرقدرت BOI چیست؟ چه چیزی بعد از پیوستن به BOI مرا شگفت زده کرد؟
بینش فرهنگ کار، مستقیماً از دهان اسب.

همانطور که ما به عنوان یک شرکت در حال رشد هستیم، پروژه های خود را با مشتریان گسترش می دهیم و بسیاری از متفکران کنجکاو و ذهن های بزرگ را استخدام می کنیم.

ما می خواهیم به اعضای بالقوه BOI آینده بینشی در مورد چگونگی کار در هیئت نوآوری ارائه دهیم. صرف نظر از اینکه به‌عنوان مشاور نوآوری به‌دنبال اجرای پروژه‌های بزرگ هستید، روابط ما با مشتریان را با حرفه‌ای بودن در فروش تقویت کنید، یا فعالیت‌های تجاری جهانی خود را افزایش دهید.

و چه کسی می تواند بهتر از گروه ما از BOI’ers جدید، به شما نشان دهد که دیدگاه تازه آنها را به ارمغان می آورد؟

چرا به هیئت نوآوری پیوستم

برای من مردم از همه مهمتر هستند. من می‌خواستم در فرهنگی با انسان‌های واقعاً خوب کار کنم – آن‌هایی که خنده‌دار، باهوش و با انگیزه برای تأثیرگذاری واقعی هستند. این دقیقا همان چیزی است که من در BOI دریافت کردم.

میشل واندر هیدن، طراح تجاری

فشار فعلی BOI به مقیاس چیزی است که مرا به پیوستن به شرکت سوق داد. بخشی از یک مسیر رشد سریع، جایی که می‌توانم مسئولیت کل بخش کسب‌وکار، از A تا Z را بر عهده بگیرم، تضاد ایده‌آلی با محیط کلاسیک شرکتی بود که از آنجا آمده بودم. علاوه بر این، من دوست دارم که توسط روحیه کارآفرینی که فرهنگ BOI را اشباع می کند، به چالش کشیده شوم.

آنتون بلاککس، کنترل کننده مالی

در یک محیط شرکتی با بوروکراسی زیاد، چرخه‌های پروژه کند و لایه‌ها و فرآیندهای زیاد، متوجه می‌شدم که کمی نامناسب هستم. BOI به عنوان سازمانی که کارآفرینی را سرلوحه کار خود قرار می دهد و در عین حال پروژه های با تاثیرگذاری بالا را انجام می دهد، برجسته بود. جدای از آن، افرادی که در BOI کار می‌کنند، در کاری که انجام می‌دهند، قوی هستند و انسان‌های فوق‌العاده‌ای هستند.

اولیویه دی هاوس، هکر رشد / مشاور نوآوری

سه چیز کلیدی وجود دارد که مرا به سمت BOI سوق داد. فرهنگ، تکامل و نوع کار. BOI فرهنگ بسیار باز، شفاف، معتبر و کارآفرینی دارد که یافتن آن سخت است. ثانیاً، من می‌خواستم در شرکتی کار کنم که در نقطه تکامل درستی قرار داشت. BOI یک شرکت کوچکتر، در مسیر رشد سریع، با یک تیم مدیریت کارآفرین است. در نهایت به نوع کار رسید. BOI به من این شانس را می دهد که در رشد شرکت کنم و از تفکر خلاق برای حل مشکلات تجاری استفاده کنم.

گرگ کلارک، مدیر توسعه تجارت آمریکا

من به BOI پیوستم زیرا از کار در مشاوره لذت می برم. پس از چند توقف مختلف در شرکت های مشاوره مختلف، متوجه شدم که مشاوره بوتیک کوچکتر چیزی است که واقعا از آن لذت می برم. BOI چندی پیش با به اشتراک گذاشتن ابزارها و محتوایی که استفاده کرده ام، دانه ای در سر من کاشت. بنابراین می خواستم ببینم این دانش شگفت انگیز از کجا می آید و چه کسانی پشت آن هستند.

مارلین کرشنر، مشاور اصلی

مردم ما،
ابرقدرت ما

وقتی از آنها پرسیده شد که چه چیزی اعضای جدید BOI ما را در مورد کار و شغلشان شگفت زده کرده است، یک موضوع مشترک در پاسخ ها وجود داشت: مردم و فرهنگ. کار در یک شرکت استراتژی نوآوری، احاطه شدن توسط افراد باهوش و محیطی چالش برانگیز برای توسعه ایده های خارج از جعبه و الهام گرفتن بسیار مهم است.

من تمایل دارم نسبت به ارزش های شرکت بدبین باشم. اغلب، آنها چیزی بیش از پانسمان پنجره نیستند. این مورد در BOI نیست. 4 ارزش اصلی واقعاً منعکس کننده افراد و کاری است که ما انجام می دهیم.
“کارآفرین باشید، به دیگران کمک کنید، آن را مهم کنید، سطح را بالا ببرید”

میلان پلگریمز، استخدام کننده ارشد

اولین روزم را در «دفتر تابستانی» معروف شروع کردم. بنابراین من قطعاً از این که چگونه فوراً دوستی ایجاد شد شگفت زده شدم، و اینکه حضور من بیشتر شبیه ملاقات با یک دسته از دوستان بود تا همکاران.

Emilie Gueissaz، Sr مشاور نوآوری

فرهنگ BOI باورنکردنی است – نحوه برخورد مردم با یکدیگر و زمینه بسیار خوبی برای کمک به یکدیگر و رشد تجارت. خیلی بیشتر از چیزی بود که انتظار داشتم! چیز دیگری که من را شگفت زده کرد شفافیت است. من که در شرکت‌های مشاوره‌ای مختلف کار کرده‌ام، هرگز این سطح از شفافیت را در سراسر شرکت، با ارتباطات صریح و عدم سیاست ندیده‌ام.

مارلین کرشنر، مشاور اصلی

هر شرکت خدمات حرفه‌ای می‌گوید که افرادشان وجه تمایز آن‌ها هستند – اما با افراد حاضر در BOI، این واقعاً چیزی در سطح دیگری است. مردم ابرقدرت ما هستند.

گرگ کلارک، مدیر توسعه تجارت آمریکا

کار در BOI به دلیل افراد آن و نوع پروژه هایی که روی آن کار می کنیم شگفت انگیز است. من دوست دارم مشکلات را به صورت دستی حل کنم و در محیطی باشم که دائما مرا به چالش می کشد و الهام بخش رشد می کنم.

گایاتری گوپال، مشاور نوآوری

نگاهی به آنچه که تیم ما در تیم آپاک در مورد فرهنگ بوئی می گوید بیندازید

بزرگترین نقطه قوت ما

«BOI موقعیت منحصربه‌فردی برای فشار دادن واقعاً در سازمان‌های بزرگ‌تر دارد. ما می‌توانیم به غلبه بر سر و صدای بوروکراسی کمک کرده و تأثیر بگذاریم . کار بر روی پروژه های بسیار با تفاوت های ظریف به معنای ارائه رویکردهای مختلف برای ایجاد تأثیر است.

کریستین کاب، مشاور نوآوری.

این مفهوم ایجاد تأثیر از طریق کاری که با مشتریان الهام بخش جهانی خود انجام می دهیم، هسته اصلی چیزی است که BOI’s جدید به عنوان بزرگترین نقطه قوت و بخش مورد علاقه شغل خود می بیند.

BOI بر روی کار با مشتریان و پروژه هایی که پتانسیل تاثیرگذاری واقعی دارند تمرکز دارد. نه تنها بر مشتری، بلکه برای جامعه و سیاره زمین تأثیر می گذارد. در کنار آن، شما در محیطی هستید که دائماً از همکاران و کارتان چیزهای زیادی یاد می گیرید.

اولیویه دی هاوس، هکر رشد / مشاور نوآوری

BOI دارای یک تیم بسیار بین المللی و متنوع است، با انعطاف پذیری فراتر از چارچوب های استاندارد و ایجاد راه حل های سفارشی برای ایجاد بیشترین تأثیر برای مشتری.

دارن لیم، پدر مشاور نوآوری

میزان تاثیری که هر پروژه می تواند داشته باشد بزرگترین انگیزه من است. BOI از تئاتر نوآوری دوری می‌کند و تلاش می‌کند با افراد و پروژه‌هایی کار کند که سطح را بالا می‌برد تا تأثیر مثبتی بر جوامع و مشاغل داشته باشد. من می توانم از ارائه آخرین روندها در کالاهای مصرفی به درمان های دارویی نجات بخش در یک روز بروم.

میشل واندر هیدن، طراح تجاری

آیا می خواهید سوار شوید؟

ما به طور مداوم در حال اضافه کردن موقعیت های خالی جدید به صفحه مشاغل خود هستیم، بنابراین شما را تشویق می کنیم آن را بررسی کنید و برای عضویت در تیم ما درخواست دهید!

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *