پیام من به دختران نوجوان


روز دیگر، با یک پست وبلاگ “ده چیزی که می خواهم به دختران نوجوان بگویم” برخورد کردم. افسرده ام کرد! و من حتی یک دختر نوجوان هم ندارم! اما من مفتخرم که تعدادی زن دوست دارم که واقعاً قابل توجه هستند. آنها در کاری که انجام می دهند باهوش، توانا و موفق هستند. آنها الگوهایی هستند که من با خوشحالی به دختران نوجوانم که وجود خارجی ندارند ارائه می کنم و به پسرانم ارائه می کنم. برای این زنان مدل رول برای هر کسی است.

زیرا، می بینید، این چیزی است که من را در مورد پست وبلاگ مورد نظر عصبانی کرده است. شماره یک “چیزی” که ظاهرا حیاتی ترین اطلاعات برای دختر نوجوان بود، نپوشیدن پیراهن هایی است که سینه های شما را نشان می دهد! بقیه نکات هم در مورد ظاهر بود، نه تابع پسرها و نگرش. یک کلمه در مورد هوش، مطالعه، موفقیت وجود داشت. مرا وادار به گریه کرد.

حالا اشتباه نکن سینه ها فوق العاده هستند آنها نوزادان را پرورش می دهند، بخشی جدایی ناپذیر از چهره زن هستند، چیزی که من به عنوان یک مرد و یک هنرمند آن را تحسین می کنم، و صنعت بزرگ سینه بند را سودآور نگه می دارند. اما، من معتقدم چیزهای مهمتری برای یک دختر نوجوان وجود دارد که باید نگران آنها باشد. بنابراین در اینجا نکات من به دختران نوجوان است

آینده مال شماست

جهان توسعه یافته در حال گذر از یک تغییر اساسی است و این تغییر مربوط به فناوری نیست. این در مورد توازن قوا بین دو جنس است. در سرتاسر جهان، نسبت زنان به نسبت مردان از دانشگاه فارغ التحصیل شده و مدارک عالی می گیرند.

در حال حاضر، رده‌های متوسط ​​اکثر مشاغل، سازمان‌های دولتی، مؤسسات دانشگاهی و سازمان‌های غیردولتی با زنان بسیار شایسته همکاری می‌کنند. تنها در اوج است که مردان هنوز بر آن تسلط دارند و گاهی ناامیدانه به قدرت می‌چسبند.

اما این در حال تغییر است. زنان بیشتر و بیشتری به عنوان رهبر برعهده می گیرند. و این ادامه خواهد داشت. شما می توانید یکی از آن رهبران باشید. شما فقط باید روی آن کار کنید!

شما یک مغز باورنکردنی دارید – از آن نهایت استفاده را ببرید

تا همین اواخر، جهان بیش از آنکه مغزی داشته باشد، قوه‌ای بود. بیشتر کارها شامل کار سنگین یدی بود. مردم نیاز به مبارزه فیزیکی با تهدیدات داشتند و پادشاهان اغلب به پادشاهی یکدیگر حمله می کردند. در بیشتر موارد، مردان در این نوع کارها بهتر هستند. اما امروزه قدرت در فناوری، بیوتکنولوژی و سایر زمینه هایی است که نیاز به هوش و خلاقیت دارند. علاوه بر این، ماهیت پیچیده کار امروزه نیاز به همکاری گسترده دارد و این مستلزم مهارت های شبکه سازی، برقراری ارتباط و آموزش است. در بیشتر موارد، به نظر می رسد که زنان در این نوع کارها بهتر هستند. زنانی مثل شما در حال تبدیل شدن هستند.

شما در اوج تحصیلات رسمی خود هستید. در مدرسه به سختی درس بخوانید، حتی اگر برخی از دروس ساده به نظر برسند و برخی از معلمان شما از هوش کمتری نسبت به شما برخوردار باشند. به دانشگاه بروید و موضوعی را مطالعه کنید که به آن علاقه دارید. فرا گرفتن. با دیگرانی که در این اشتیاق مشترک هستند ملاقات کنید و با آنها در ارتباط باشید. کسی که می دانید در زندگی بسیار مهم تر از آن چیزی است که اکنون تصور می کنید.

مردان تلاش خواهند کرد و شما را نگه خواهند داشت. به آنها اجازه ندهید

می ترسم بسیاری از مردان به راحتی قدرت خود را در دنیای تجارت، سیاست و دانشگاه رها نکنند. علاوه بر این، من معتقدم این نسل شماست که بر این تغییر توازن قوا بین دو جنس نظارت خواهد کرد. بسیاری از مردان برای حفظ قدرت مبارزه خواهند کرد و به شدت مبارزه خواهند کرد. نگذارید برنده شوند

با مردان و زنانی که از شما حمایت می کنند متحد شوید. با قدرتی که هستید و توانایی های خود را از نظر حرفه ای و شخصی به جلو بروید. شما باید این کار را برای خودتان و برای ایجاد دنیای بهتر برای دختران و پسران خود انجام دهید. این دنیایی خواهد بود که برای زنان حرفه ای با آرزوهای بزرگ از نظر حرفه ای و همچنین شخصی سازگارتر خواهد بود (متأسفانه، دنیای تجارت امروز، به ویژه، اما همچنین دولت، دانشگاه و سازمان های غیرانتفاعی، بیشتر از همه برای مردان با آرزوهای حرفه ای و همسران مطیع سازگار است) .

و مطمئن باشید که در حین انجام این کار، من و بسیاری از مردان و زنان دیگر مانند من، در حین موفقیت شما را تشویق خواهیم کرد.

شما در اوج قدرت جنسی خود هستید. بیایید با آن مقابله کنیم

انسان ها مانند همه حیوانات برای تولید مثل برنامه ریزی شده اند. اساساً این چیز خوبی است. بدون تمایل به تولید مثل، ما دوام زیادی نخواهیم داشت. با این حال، در نتیجه و منفعت، ما جنسی و میل جنسی داریم. از لحاظ تاریخی، ادیان اصلی جهان سعی کرده اند آن را سرکوب کنند و به ما بگویند که رابطه جنسی بد است یا حداقل، رابطه جنسی قبل از ازدواج بد است. حقیقت این است که بد نیست. سکس می تواند سرگرم کننده باشد، می تواند برآورده کننده باشد، می تواند شما را با کسی که دوستش دارید به زیباترین شکل ممکن نزدیک کند.

اما رابطه جنسی نیز می تواند عواقبی داشته باشد، از جمله کودکان ناخواسته که به شما تکیه می کنند و برخی از بیماری های نسبتاً بد. بدتر از آن، این شما به عنوان یک زن هستید که باید بار این عواقب را متحمل شوید. این همچنین به این معنی است که شما باید مسئولیت بیشتری را در قبال اعمال خود بپذیرید حتی اگر رابطه جنسی شامل دو نفر باشد.

البته این به این معنا نیست که رابطه جنسی همیشه خوب است یا اینکه شما باید فحشا باشید. به ویژه مردان هم سن شما، اغلب میل جنسی خشمگینی همراه با حداقل دانش جنسی دارند. در نتیجه، ممکن است برای داشتن رابطه جنسی با فردی که نمی‌خواهید با او رابطه جنسی داشته باشید، تحت فشار قرار بگیرید. اگر اینطور است، این کار را نکنید. دنیا تمام نمی شود شما چندین دهه فرصت دارید تا با مردان بزرگ رابطه جنسی عالی داشته باشید.

اگر والدین یا مدرسه شما نتوانسته اند با شما در مورد رابطه جنسی صحبت کنند، پس یک کتاب خوب در مورد آن پیدا کنید. چیزهای زیادی وجود دارد! مانند بسیاری از چیزها، دانش قدرت است.

البته، اگر بیشتر از پسرها جذب دخترها می شوید، خیلی خوب است. در واقع، اگر من یک زن به دنیا می آمدم، مطمئناً همین احساس را داشتم. من نمی توانم تصور کنم که بیشتر زنان در ما مردان چه می بینند! مهمتر از آن، نگرش نسبت به همجنس گرایی در بیشتر کشورها واقعاً در حال تغییر است. شانس خوبی وجود دارد که بتوانید آزادانه و با افتخار با شریک زندگی خود زندگی کنید.

با دیگران همانطور رفتار کنید که دوست دارید با شما رفتار کنند

در حلقه‌های اجتماعی پیچیده زندگی شما، قلدری، تمسخر، شایعات و بازی‌های قدرتی وجود خواهد داشت. مرتکب این اعمال نباشید. قبل از انجام یا گفتن چیزی به شخص دیگری، بپرسید که اگر او همین کار را با شما انجام دهد، چه احساسی خواهید داشت.

از طرفی اگر قربانی چنین افرادی باشید. حالا به یکی از مسئولین بگو حتی بقیه مقاله را هم نخوانید. به والدین خود، معلمی که به آن اعتماد دارید یا بزرگسالی که می توانید با او صحبت کنید، بگویید. یک تاکتیک مورد علاقه قلدرها این است که اگر به کسی بگویید تهدیدتان کنند. اما در مورد آن فکر کنید. دلیلی وجود دارد که آنها نمی خواهند شما به یکی از مقامات مسئول بگویید! آنها ترسیده اند. علاوه بر این، قربانی یک قلدر بودن جای خجالت ندارد. قلدر بودن است.

مهمتر از همه، خودتان باشید و به آن افتخار کنید!

متأسفانه، جهان در حال حاضر سعی دارد شما را تحت فشار قرار دهد تا با انواع هنجارهای اجتماعی و هنجارهای فکری مطابقت داشته باشید. از شما انتظار می رود که به روش های خاصی فکر کنید، مشکلات را به روش های خاصی حل کنید و به روش های خاصی رفتار کنید. در حالی که درک هنجارهای تفکر و رفتار مهم است، هرگز احساس نکنید که فقط به این دلیل که دیگران کاری را به روش خاصی انجام می دهند، بهترین راه برای انجام آن است. هر چیزی را که جامعه می گوید حقیقت مطلق است را به عنوان حقیقت مطلق نپذیرید. احساس نکنید که تنها راه برای انجام یک کار، پیروی از مسیر متعارف است.

همه چیز را زیر سوال ببرید سرت به کار خودت باشه. مشکلات را به روش خود حل کنید. شما اشتباه خواهید کرد. اشتباهات زیاد اما هر زمان که اشتباهی مرتکب شدید، از آن درس بگیرید و به خود یادآوری کنید که هیچ‌کس با پیرو بودن به موفقیت‌های بزرگ دست نیافته است. مردم با خودشان بودن، پیروی از رویاهایشان، تغییر چیزها و ایجاد هنجارهای جدید برای نسل بعدی، به چیزهای بزرگی دست می یابند.

آینده را باورنکردنی کنید

همانطور که در ابتدا نوشتم، خانم جوان، آینده از آن شماست. بیشترین بهره را از آن ببرید. آن را برای خود، دختران و پسرانتان باورنکردنی کنید. لطفا.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *