پادکست سیاسی: آرتور سینودینوس در مورد باد مخالف دولت

در آغاز سال مجلس، دولت در چند جبهه در محاصره قرار دارد. اما آرتور سینودینوس، یکی از مجرب ترین اپراتورهای ائتلاف و وزیر جدید صنعت، نوآوری و علم، مصمم است که خوش بین باشد.

سینودینوس می‌گوید: «شما نمی‌توانید هیچ احتمالی را رد کنید، از جمله این احتمال که دولت واقعاً با پیشروی ما قدرت بیشتری پیدا کند.

«بله، آزمایش‌هایی وجود دارد، از جمله محیط بین‌المللی، اما ما بسیار مشتاق هستیم که این پرونده را برای رشد اقتصادی، شغل‌ها و اینکه چرا تجارت بین‌الملل چیز خوبی برای همه است، نه فقط برای یک کشور، پیگیری کنیم.»

در صحبت با میشل گراتان در روز خروج سناتور کوری برناردی از حزب لیبرال، سینودینوس مشاهداتی تند برای همکار سابق خود دارد.

تجزیه و تحلیل جهان، از کارشناسان

چیزی که من به سناتور برناردی می‌گویم این است که اگر می‌خواهید بر حزب تأثیر بگذارید، باید در داخل حزب باشید. شما نمی توانید این کار را از بیرون انجام دهید.»

سینودینوس با ارزیابی چشم‌انداز برناردی به عنوان نیرویی خارج از لیبرال‌ها، می‌گوید: «ما منتظر خواهیم بود و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد». اما او بازیکنان بسیار قدرتمندی دارد، مانند پائولین هانسون، که شخصیت بسیار بالایی دارد و به عنوان یک خارجی اعتبار زیادی دارد.

من در بیشتر موارد انتظار دارم که او از سیاست ائتلاف حمایت کند. او در واقع بر روی یک پلتفرم ائتلاف انتخاب شد و من فکر می کنم اگر می خواهد به آن رای دهندگان ایمان داشته باشد، باید از مواضع ائتلاف حمایت کند.»

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *