نرم افزار مدیریت نوآوری به عنوان یک شتاب دهنده کسب و کار


نرم افزار مدیریت نوآوری

مدیریت یک فرآیند نوآوری یک کار سخت است و نیاز به تصمیم گیری مداوم دارد که از کوچکترین جزئیات شروع می شود. برای تصمیم گیری آگاهانه، باید تا حد امکان اطلاعات مرتبط را جمع آوری کنید و مطمئن شوید که همه این کارها در یک بازه زمانی قابل قبول انجام می شود تا تصمیمی که می گیرید در نهایت هم موثر و هم کارآمد باشد. به لطف فناوری‌ها و نرم‌افزارهای نوآورانه، فرآیند تصمیم‌گیری شما بهبود می‌یابد و دیگران را به همکاری تشویق می‌کند. اینجاست که پلتفرم Innovation Cloud وارد عمل می‌شود و به شما کمک می‌کند فرآیند تصمیم‌گیری خود را بهبود ببخشید، تعامل و جریان اطلاعات را تقویت کنید، و مطمئن شوید که فرآیند نوآوری شما در مسیر درست است.

تصمیم اول: یک نرم افزار دریافت کنید (اگر قبلاً این کار را نکرده اید)

بسیاری از صاحبان مشاغل هنوز در مورد استفاده از فناوری های جدید در تجارت خود مردد هستند. جدا از فناوری‌های حیاتی مورد نیاز برای فرآیند تولید و برخی فناوری‌های ارتباطی اساسی، همه چیز دیگر هزینه‌ای غیرضروری به نظر می‌رسد. رایج‌ترین تصور غلط این است که چنین نرم‌افزاری هزینه‌ای است و نه سرمایه‌گذاری که پس از راه‌اندازی و راه‌اندازی، نتیجه‌اش را خواهد داد. سپس بیزاری نسبت به فرآیندهای جدید وجود دارد، زیرا اگر چیزی تا اینجا کار می کرد چرا باید آن را تغییر دهید؟ شاید برای گرفتن نتایج بهتر!؟ همه چیز به سرعت در حال تغییر است، بنابراین به منظور ماندن در بازی، کسب و کار شما باید فناوری های جدید را بپذیرد و سازگار شود. به لطف همه این فناوری‌های جدید جالب مانند یادگیری ماشینی، داده‌های بزرگ، محاسبات ابری و طراحی کاربرپسند و سرگرم‌کننده، Innovation Cloud مطمئن می‌شود که پلتفرمی برای کسب‌وکار شما فراهم می‌کند که از انتظارات شما فراتر می‌رود و در هر مرحله به شما کمک می‌کند. در فرآیند تصمیم گیری شما

به ایده های جدید یا پاسخ هایی برای یک موضوع خاص نیاز دارید؟ منتظر چه چیزی هستید – با همه تماس بگیرید تا شرکت کنند!

برای مدیریت فرآیند نوآوری خود، باید به اطلاعات مناسب دسترسی داشته باشید. ایجاد یک کمپین خاص و فراخوان برای اقدام، تمرکز را به مهم‌ترین مسائلی که دارید معطوف می‌کند و مطمئن می‌شود که همه از الزامات آگاه هستند. با سرگرم کردن آن و پاداش دادن به بهترین ایده، تعامل را بیشتر تقویت خواهید کرد. این ابتکار از بالا به پایین تضمین می کند که شما به وضوح جهت فکر خود را به همه یا فقط یک گروه خاص که برای یک موضوع خاص مهم هستند، منتقل می کنید و از آنها می خواهید که وارد عمل شوند و با ایده های جدید، پاسخ به یک مشکل، بازخورد… ، شما به آن می گویید. فرآیند ایده پردازی هرگز به این سرگرم کننده و آسان نبوده است، و طراحی ساختارمند آن باعث می شود که شما برای دریافت پاسخ خود وقت تلف نکنید.

به هر دو صورت کار می کند!

ایده Innovation Cloud به هر دو صورت کار می کند و همکاری را حتی بیشتر می کند. با ترکیب ابتکارات از بالا به پایین و پایین به بالا، مطمئن خواهید بود که همه شنیده می شوند و اطلاعات حیاتی از همه سطوح و بخش ها به شما می رسد. البته، شما باید مطمئن شوید که اعضای تیم خود را برای مشارکت انگیزه می دهید و مطمئن شوید که تلاش های آنها را تصدیق می کنید. شما هرگز نمی دانید که یک ایده خوب، یا یک قطعه اطلاعات حیاتی، از کجا خواهد آمد!

قیف از طریق

زمانی برای تلف کردن نیست! به لطف طراحی ساختاریافته آن، مطمئن خواهید بود که همه چیز طبق برنامه پیش می رود و همه ایده ها و بازخوردها بررسی و امتیازدهی می شوند تا فقط آنهایی که شرایط را برآورده می کنند راه خود را به بالا پیدا کنند. در مدت زمان کوتاهی، بهترین ایده یا پاسخی را که به دنبال آن بوده اید، در مورد فرآیند نوآوری و همچنین مدیریت کسب و کار خود خواهید داشت.

بینش و تصمیم گیری در زمان واقعی

از آنجایی که این پلتفرم به شما امکان می‌دهد یک کپی مجازی از سازمان خود ایجاد کنید ، دقیقاً با همان نقش‌ها و مسئولیت‌ها، اتصال از راه دور و کار بر روی تکالیف خود را برای همه آسان‌تر می‌کند. این به شما کمک می کند پیشرفت را در زمان واقعی پیگیری کنید و در صورت نیاز اقدامات کافی را انجام دهید. به شما این امکان را می‌دهد که بینش کاملی را در حال حرکت 24/7 داشته باشید و فرآیند تصمیم‌گیری شما را آسان‌تر می‌کند. رویکرد فاز-دروازه به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که اگر مرحله قبلی به سطح رضایت‌بخشی کامل نشده باشد، نمی‌توانید به مرحله بعدی فرآیند توسعه بروید. این کار از هزینه های غیر ضروری و اتلاف وقت و تلاش جلوگیری می کند.

چنین پلت فرم کاملی بیش از یک ابزار نه تنها در فرآیند نوآوری بلکه تقریباً در هر جنبه دیگری از تجارت شما است، زیرا می تواند به نرم افزار ERP موجود شما متصل شود و اطلاعات دقیق تری را در اختیار شما قرار دهد. فرآیند نوآوری یک کار تک نفره نیست ، بنابراین باید مطمئن شوید که همه در آن شرکت دارند و از مشارکت استقبال می کنند. Innovation Cloud می تواند فرآیند نوآوری شما را موثرتر و کارآمدتر کند و فرآیند تصمیم گیری شما را آسان تر کند!

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *