منابع برتر تفکر طراحی استنفورد


این ابزارها، مقالات و منابع عالی از استنفورد (و d.school) در مورد تفکر طراحی و نوآوری را کشف کنید.

یکی از منابع تفکر طراحی پیشرو که ما دنبال می کنیم، مدرسه Stanford d.school است. وب سایت آنها حاوی اطلاعات مفید و ابزارهای ویژه ای است که می تواند در طول فرآیند تفکر طراحی، از ایده پردازی و طوفان فکری گرفته تا همکاری و نمونه سازی مورد استفاده قرار گیرد. برای یافتن مقالات و منابع برتر از استنفورد در مورد تفکر طراحی و نوآوری به خواندن ادامه دهید.

مقالات تفکر طراحی استنفورد

مدرسه Stanford d.school تعداد زیادی مقاله در وب سایت خود دارد که نکات کاربردی و توصیه هایی را برای تفکر طراحی در عمل مورد بحث قرار می دهد. در اینجا خلاصه ای از مقالات برتر آنها را برای شما آورده شده است تا آنها را مرور کنید.

 • طراحی در سراسر مرزها : این مقاله به این موضوع می پردازد که چگونه افراد می توانند به طور مؤثر با یکدیگر کار کنند و در فضاها و فرهنگ ها نوآوری کنند، با مجموعه ای از نکات در مورد نحوه اجرای موفقیت آمیز تیم های راه دور.
 • طراحی برای نفوذ: قدرت عملکرد:  این مقاله نمونه ای از تفکر طراحی در عمل از طریق توانمندسازی دانشمندان زن را ارائه می دهد. ما عاشق آموخته های ارائه شده در پایان مطالعه موردی، از جمله نیاز به استفاده از همدلی در طراحی هستیم.
 • نحوه الهام بخشیدن به مدیریت بالا با داده های همدلانه : مقاله ای که نحوه جمع آوری داده های همدلانه از طریق نمونه سازی ساده را شرح می دهد تا بتوانید تصمیمات هوشمندانه ای در مورد سازمان خود بگیرید.
 • استفاده از طراحی برای طراحی تجربیات یادگیری : این مقاله مجموعه ای از درس های آموخته شده از یک همکار تدریس در مدرسه d.school است. آنها می توانند به ویژه برای تسهیلگران نوآوری یا کسانی که در یک موقعیت آموزشی یا رهبری در سازمان شما هستند مفید باشند.

طراحی تفکر منابع استنفورد

استفاده از این منابع تفکر طراحی Stanford d.school رایگان است و به راحتی در وب سایت آنها قابل دسترسی است. ما عاشق راهنماهای قابل دانلود و راهنماهای تفکر طراحی و فرآیند نوآوری آنها هستیم.

 • دوره تصادف مجازی – این دوره آنلاین جدید به شرکت کنندگان اصول تفکر طراحی، از جمله روش ها و طرز فکرهای مورد نیاز برای اعمال این رویکرد خلاقانه در چالش های منحصر به فرد خود را آموزش می دهد.
 • Design Thinking Bootleg – این راهنمای کلاسیک مجموعه ای از ابزارها را در اختیار شما قرار می دهد که می توانند در طول فرآیند تفکر طراحی استفاده شوند. عرشه قابل دانلود شامل کارت هایی است که به شما کمک می کند تا در این فرآیند حرکت کنید و به طور انتقادی و خلاقانه در مورد چالش خود فکر کنید. آنها بسیار ساده و آسان برای استفاده هستند، و می توان آنها را به تناسب کار خود تغییر داد!
 • گیر نکردن – گاهی اوقات در فرآیند طراحی می توانید بدون ایده یا راه حل جدیدی برای مشکل خلاق خود گیر کنید. این تجربه صوتی طراحی شده است تا به شما کمک کند از این مانع عبور کنید و چالش خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که به شما امکان موفقیت بدهد. ما دوست داریم که هم برای تسهیل کننده های تفکر طراحی یا نوآوری و هم برای افراد یا کارآفرینانی که روی چالش خود کار می کنند کار کند.
 • پیاده روی الهام بخش – یکی دیگر از موانع رایج در فرآیند خلاقیت، فقدان الهام یا ایده های تازه است. این تجربه صوتی با محوریت فضای باز، با ارائه فرصت هایی برای دیدن چیزها متفاوت و باز کردن راه حل های جدید، از طریق تجربه با شما صحبت می کند. می توانید صوت را دانلود کرده و در پیاده روی در فضای باز با خود ببرید.
 • چارچوب طراحی مبتنی بر برابری – این Google Slide Deck یک چارچوب ارزشی برای فرآیند تفکر طراحی ارائه می‌کند. این دو حالت جدید را به فرآیند اضافه می کند – Notice و Reflect، که خودآگاهی و آسیب پذیری را برای طراحی به ارمغان می آورد.
 • با تفکر طراحی شروع کنید – این مجموعه از ابزارها و فعالیت ها مقدمه ای بر چارچوب مدرسه Stanford d.school تفکر طراحی ارائه می کند. راهنمای چالش و تسهیل‌کننده‌های فویل می‌تواند هنگام آموزش مبانی تئوری نوآوری به دانش‌آموزان یا کارمندان مفید باشد.
 • چگونه می توانیم سؤال کنیم – این سری از سؤالات را می توان هنگام طوفان فکری ایده ها و راه حل ها استفاده کرد. با این ابزار منحصر به فرد قابل دانلود، دیدگاه جدیدی به دست آورید یا از زوایای مختلف به مشکل خود نگاه کنید.

این مقالات، ابزارها و منابع تفکر طراحی از استنفورد می توانند به عنوان الهام بخش چالش خلاقانه بعدی شما در حل مسئله باشند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *