روال های صبح زودمان را پایدارتر کنیم


هر روز، محصولات زیادی استفاده می شود که تأثیر منفی بر محیط زیست ما می گذارد که همه راه حل های جدیدی که در حال ظهور هستند هنوز ناکافی هستند. با این حال، ما باید به فکر کردن در این مسیر ادامه دهیم، زیرا حتی پیشرفت های کوچک نیز قابل توجه است.

آیا می خواهید صبح که از خواب بیدار می شوید روز خود را به شیوه ای پایدارتر و سازگار با محیط زیست آغاز کنید؟ حتی یک بار سفر به حمام با کالاهای ذکر شده در زیر می تواند به محیط زیست کمک کند. هر حمامی باید این نوآوری ها را داشته باشد.

ظروف محصول

آیا می دانید یک بار رفتن به حمام چند ثانیه طول می کشد؟ تعداد 900 است، و شرکتی که این نوآوری ضروری را به بازار عرضه می کند، مراقبت نامیده می شود.

این ظروف برای نگهداری دئودورانت ها، خمیر دندان و ژل دوش مناسب هستند، اما این محصولات بهداشتی باید جامد باشند. این طراحی همچنین به کاهش ضایعات در هنگام ساخت و حمل و نقل کمک می کند. ظروف سازگار با محیط زیست care.900 از پلاستیک بازیافتی ساخته شده اند و 100% قابل بازیافت هستند و پایداری را راحت تر می کنند.

دستگاه پخش خمیر دندان

شرکت Happier Beauty رویکرد دایره ای تری نسبت به لوله خمیردندان قابل استفاده مجدد قبلی خود ارائه کرد. این یک خمیردندان قابل شارژ است که از 50% پلاستیک بازیافتی و 50% آلومینیوم ساخته شده است. پر کردن مجدد دیسپنسر روشی بسیار پایدارتر از هر روش دیگری در نظر گرفته می شود زیرا این نوع خرید رایج تر می شود. کپسول های زیست تخریب پذیر را می توان مجدداً ذخیره کرد و می توان آنها را از طریق اشتراک درب منزل تحویل داد.

رول توالت بامبو

محصولاتی که به صورت روزانه مورد استفاده قرار می‌گیرند، بیشترین تأثیر زیست‌محیطی را دارند، از این رو، اینجاست که اکثر نوآوری‌ها به منظور تولید کالاهای سازگار با محیط‌زیست صورت می‌گیرد. کاغذ ابری از بامبو برای ساخت کاغذ توالت و رول آشپزخانه استفاده می کند تا از جنگل زدایی که یکی از مسائل مهم زیست محیطی است، جلوگیری کند.

بامبو گیاهی سریع رشد است که از خانواده گیاهان چوبی نیست، بلکه علف است. بامبو مورد استفاده در تولید از منابع پایدار ثابت و با تمام گواهی های مبدأ ضروری است که برای مصرف کنندگان هنگام تصمیم گیری خرید مهم است.

بسته های مراقبت از مو قابل بازیافت

جداسازی در بازیافت یک روش نسبتاً خاص است که همه آن را درک نمی کنند. به طور خاص، اگر مقداری زباله را برای بازیافت ذخیره کنید اما آن را با فرآیند بازیافت تطبیق ندهید، بعید است که بازیافت شود. پلاستیک ها و ظروف پلاستیکی را نمی توان بازیافت کرد زیرا برای مثال کارخانه های بازیافت فاقد روشی هستند که درب آن را از بطری جدا کند.

Rhyme & Reason ، یک تجارت مراقبت از مو در بریتانیا، این مشکل را با محصولات نوآورانه ای که شامل کلاه های بازیافتی است که نیازی به جدا شدن از بطری قبل از بازیافت ندارند، برطرف می کند. این نوآوری بازیافت را در دسترس‌تر یا شاید دقیق‌تر ممکن می‌سازد، با توجه به این واقعیت که اکثر مشتریان از اینکه تلاش‌های بازیافت آنها اغلب بیهوده است، بی‌خبر هستند.

آیا ایده ای برای توسعه محصول سازگار با محیط زیست دارید؟ اگر این کار را انجام می دهید و می خواهید نام تجاری خود را ایجاد کنید، Innovation Cloud می تواند با یک راه حل مدیریت ایده کاملا رایگان به شما کمک کند. آن را بررسی کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *