ذهن شما قدرتمندترین ابزار در جهان است. دارای مقدار زیادی دانش، تجربه و احساس است. خلاقیت ایجاد ارتباط در قلمرو اطلاعات، خاطرات، افکار و احساسات ذخیره شده در ذهن شماست. خلاقیت درون ذهن به شما می آموزد که چگونه این کار را انجام دهید تا دیدگاه های خلاقانه ای بسازید که نمی دانستید قادر به ساختن آن هستید.

خلاقیت درون ذهن از مدیتیشن و آرامش استفاده می کند تا شما را به عمق ذهنتان ببرد. این به شما می‌آموزد که از منظرهای متعدد به موقعیت‌ها نگاه کنید و چشمان درونی را به روی احتمالاتی باز می‌کند که در غیر این صورت هرگز ندیده‌اید.

یاد بگیرید که چگونه ذهن خود کار می کند، راز ساختن دیدگاه های خلاقانه از ایده ها را کشف کنید، یک روش بسیار موثر برای تحقق بخشیدن به دیدگاه های خود بیاموزید تا آنها از ذهن شما خارج شوند و به واقعیت تبدیل شوند – با خلاقیت درونی.

یادگیری خلاقیت درون ذهن آسان، سرگرم کننده و موثر است.

برای خواندن قسمت اول پروژه خلاقیت درون ذهن (کیهانی) این لینک را دنبال کنید…

 

پروژه خلاقیت ذهن درونی

من در حال نوشتن کتابی در زمینه خلاقیت درونی و تفکر ضد متعارف هستم (ACT). من این کتاب را در گزارش 103، یک خبرنامه محبوب در مورد خلاقیت، تخیل، ایده‌ها و اختراع، و پیش‌نویسی در این صفحات به صورت سریالی می‌نویسم.

علاوه بر این، کارگاه‌ها و گفت‌وگوهای درون‌ذهنی (همچنین به عنوان «خلاقیت کیهانی») و تفکر ضد متعارف در کنفرانس‌ها و همچنین برای کسب‌وکارها و ارگان‌های دولتی در اروپا، آمریکای شمالی، آسیا، آفریقا و خاورمیانه انجام داده‌ام. درباره صحبت‌ها و کارگاه‌های من در اینجا بیشتر بیاموزید یا اکنون با من تماس بگیرید تا ببینید آیا می‌توانم به شما و تیمتان کمک کنم خلاقانه‌تر فکر کنید و نوآوری مؤثرتری داشته باشید.

برای خواندن قسمت اول پروژه خلاقیت درون ذهن (کیهانی) این لینک را دنبال کنید…

* “خلاقیت درون ذهنی در ابتدا “خلاقیت کیهانی” نامیده می شد. اما من به دو دلیل تصمیم گرفتم نام آن را به خلاقیت درون ذهنی تغییر دهم. اول اینکه معتقدم “درون ذهن” روش را بهتر منعکس می کند. او اصطلاح خلاقیت کیهانی را به کار برده است.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *