تمایز نیازمند تفکر متنوع است


پست های وبلاگ و مقالاتی در مورد “چگونه کسب و کار خود را متمایز کنیم” بخوانید و مقدار شگفت انگیزی از توصیه های بی فایده دریافت خواهید کرد. یکی از پست هایی که دیدم به شما پیشنهاد می کند برای رقابتی تر شدن قیمت ها را کاهش دهید. مگر اینکه قیمت‌های شما به طرز پوچ و واقعاً باورنکردنی پایین باشد – مانند یک ماشین جدید برای پنجاه دلار – که خیلی اصلی نیست. وبلاگ دیگری پیشنهاد می کند که باید مشوق هایی مانند حمل و نقل رایگان یا کوپن های تخفیف ارائه دهید زیرا این همان کاری است که سایر مشاغل موفق انجام می دهند. کسی باید به یک وبلاگ نویس اطلاع دهد که کپی کردن کارهایی که دیگران در کسب و کار شما انجام می دهند، تمایز نیست، کپی برداری است!

متمایز کردن کسب و کار، برند، محصولات یا شما به معنای متفاوت بودن از رقبا است. کپی کردن رقابت یا روندهای صنعت شما متفاوت نیست. تمایز نیست. درست مثل بقیه بودن است. اگر شخص دیگری را دنبال کنید، نمی توانید در زمینه کاری خود پیشرو باشید.

اگر می‌خواهید کسب‌وکارتان را متمایز کنید – و برای موفقیت، باید – باید از رقبا به شکلی معنادار متفاوت باشید. برای انجام این کار، نمی‌توانید دستورالعمل‌های دقیق یک وبلاگ‌نویس دینگ‌آلینگ را دنبال کنید. در عوض، باید از ذهن خلاق خود برای کشف و تعریف جایگاه جدیدی به خصوص برای کسب و کار خود استفاده کنید.

این جایگاه می تواند در نوع محصولی باشد که ارائه می کنید، روشی که محصول خود را ارائه می دهید، روشی که محصول خود را به فروش می رسانید یا روشی که در آن محصول خود را به مشتری تحویل می دهید.

بنابراین، خلاق باشید! چگونه می توانید محصول خود را به روشی جدید تعریف کنید؟ چگونه می توانید محصول خود را به روشی جدید تحویل دهید؟ چگونه می توانید محصول خود را به روشی جدید بفروشید؟ چگونه می توانید به عنوان خاص متمایز شوید؟

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *