برترین منابع آموزش طراحی با محوریت انسان


آموزش HCD – راهنمای ما برای کتاب ها، مقالات، ابزارها و سایر منابع آموزشی طراحی انسان محور را کشف کنید.

یکی از چارچوب‌های نوآوری جدید، طراحی انسان محور است ، رویکردی که حول کاربر نهایی و مشکلات و نیازهای منحصر به فرد آن‌ها متمرکز است. خود را با “HCD با این راهنما” آموزش دهید چارچوب HCD در حال تکامل راهی فوق العاده برای مشاهده فرآیند نوآوری و توسعه راه حل های سفارشی است که با آنچه کاربر نهایی برای موفقیت نیاز دارد مطابقت دارد. با کارگاه های طراحی انسان محور بیشتر غواصی کنید تا درباره این رویکرد بیشتر بدانید و مهارت خود را در آن توسعه دهید. از کتاب ها، مقالات، ویدئوها، ابزارها و سایر منابع برتر برای آموزش طراحی انسان محور در زیر آگاه شوید.

طراحی انسان محور چیست؟

به گفته IDEO ، یکی از پیشتازان نوآوری و طراحی، طراحی انسان محور «رویکردی خلاقانه برای حل مسئله» و فرآیندی است که «از افرادی که برای آنها طراحی می‌کنید شروع می‌شود و با راه‌حل‌های جدید که سفارشی هستند به پایان می‌رسد. متناسب با نیازهایشان.» با ایجاد درک عمیق از افرادی که برای آنها محصول، خدمات یا راه حلی طراحی می کنید، می توانید طرحی نوآورانه ایجاد کنید که برای آنها مناسب است.

طراحی انسان محور معمولاً شامل سه مرحله است که عبارتند از:

  • الهام: مستقیماً از افرادی که برای آنها طراحی می کنید یاد بگیرید
  • ایده: طوفان فکری و شناسایی فرصت ها برای طراحی، نمونه اولیه راه حل های ممکن
  • پیاده سازی: راه حل خود را زنده کنید و – در نهایت – به بازار عرضه کنید

کتاب های طراحی انسان محور، جعبه ابزار، فیلم ها، راهنماها

1. IDEO – روش های پیاده سازی

IDEO یک جعبه ابزار جامع ارائه می دهد که شامل مشاوره برای هر یک از سه مرحله طراحی انسان محور است. نکاتی مانند نحوه درک بهتر کاربر نهایی خود، نحوه ساخت نمونه اولیه و نحوه ارزیابی اینکه آیا راه حل شما به درستی کار می کند را کشف کنید.

2. سیمی – چرا طراحی انسان محور مهم است

این مقاله استدلال قانع کننده ای برای اهمیت طراحی انسان محور ارائه می دهد. همچنین نکات مفیدی در مورد نحوه اجرای این چارچوب ارائه می دهد، مانند پرسیدن سؤالات مناسب و استفاده از بازخورد کاربر به عنوان منبعی برای ایده پردازی و ایجاد.

3. چهار اصل طراحی انسان محور

این مقاله مدیوم چهار اصل مهم را برای اجرای موفقیت آمیز طراحی انسان محور بیان می کند. این شامل: 1) تمرکز بر مردم، 2) یافتن مشکل مناسب، 3) فکر کردن به همه چیز به عنوان یک سیستم، و 4) آزمایش همه چیز.

4. تست کاربر – درک رویکرد IDEO به طراحی انسان محور

این مقاله جامع رویکرد IDEO به طراحی انسان محور و شش مرحله از فرآیند طراحی که توسط IDEO مشخص شده است را توضیح می دهد. همچنین نمونه‌هایی از فرآیند در حال عمل و انواع محصولات و راه‌حل‌های به‌دست‌آمده را نشان می‌دهد.

5. راهنمای میدانی برای طراحی انسان محور

این کتاب درسی توسط رهبران IDEO راهنمای جامع شما برای تمرین طراحی انسان محور در سازمان شما است. نکات کاربردی، کاربرگ ها و مطالعات موردی این رویکرد را در عمل کشف کنید.

6. نوآوری برای مردم: کارت های برنامه ریزی انسان محور

این دسته از کارت های برنامه ریزی سی و شش روش برای طراحی انسان محور را شرح می دهد. این کارت‌ها که بر اساس مهارت‌های طراحی کلیدی سازماندهی شده‌اند، به شما در درک بهتر مخاطبان و نحوه طراحی بر اساس نیازهای انسانی کمک می‌کنند.

7. موسسه لوما – محل کار LUMA

LUMA Workplace یک مجموعه ابزار تفکر طراحی و طراحی انسان محور است که هدف آن ارائه مهارت ها و دانش به سازمان ها برای خلاقیت، مشارکت و مشتری محوری بیشتر است. با منابع و ابزارهای درخواستی، این برنامه برای استفاده در هنگام آماده شدن برای یک کارگاه طراحی با تیم خود عالی است.

8. IDEO – طراحی انسان محور چیست؟ 

این ویدیوی IDEO یک معرفی سریع برای طراحی انسان محور و سه فازی است که معمولاً از آنها تشکیل شده است. در عرض دو دقیقه، می توانید به سرعت فرآیند را برای ذینفعان یا اعضای تیم در سازمان خود توضیح دهید.

آموزش طراحی انسان محور

این منابع آموزشی طراحی انسان محور را می توان برای درک این رویکرد منحصر به فرد به نوآوری و شروع در سازمان شما مورد استفاده قرار داد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *