ارائه نتایج از طریق اکوسیستم ها و پلتفرم های متصل


roi-calculations.jpg

وقتی نوبت به اندازه گیری و معیارها در شرکت ها می رسد، طرز فکر خطی معمولی و اغلب نادیده گرفته شده به سرعت باید از بین برود. اندازه‌گیری ورودی‌ها، سرتاسر و خروجی‌ها باید به مراتب بیشتر بر ارائه سرعت و پتانسیل مقیاس متمرکز شود.

اقتصاد نتیجه ای که در حال ظهور است، پیامدهای زیادی در درون خود دارد و چگونگی اندازه گیری و ارزش گذاری آن ها اهمیت فزاینده ای پیدا خواهد کرد. شرکت‌ها برای محاسبه هزینه‌ها، ارزیابی ارزش بالقوه آن به داده‌های بهتری نیاز خواهند داشت و ریسک‌ها را بسیار بیشتر مدل‌سازی می‌کنند و فاکتورهای مورد نیاز برای ارائه در هر ارزش مبتنی بر نتیجه را ردیابی می‌کنند.

شیوه های قیمت گذاری یک نتیجه نهایی راه حل ها به وضوح تغییر خواهد کرد، همانطور که ظهور مدل سازی قابل پیش بینی بیشتر برای ارائه نتایج خاص و ارزش بالقوه آنها تغییر خواهد کرد. ما در حال تبدیل شدن به بخشی از دنیای متصل هستیم که شامل اکوسیستم‌های بازار جدید و پلت‌فرم‌های فناوری است که به درون نگاه می‌کنند و نتایج جدید را پیش‌بینی می‌کنند، انتظار دارند و حتی پیش‌بینی می‌کنند.

همانطور که دیدگاه سیلوی فعلی از دارایی ها را تجزیه می کنیم، آن را بیشتر به یک سیستم دارایی وارد می کنیم و سپس به سیستمی از سیستم ها تبدیل می شویم، این می تواند اساساً کسب و کارها را دوباره تعریف کند.

ما با تحولی از “راه حل ها” به “نتایج” روبرو هستیم.

سیستم اندازه گیری ما بر اساس اصول “ارزش افزوده” ایجاد شده است یا باید حداقل می بود. اینها بر اساس “به بیرون راندن” نتیجه نهایی به مشتریان، محصولات و خدمات ارائه شده در بسته های خاصی از جذابیت گسترده بوده اند.

امروز ما نیاز به هدف گذاری و توسعه پیشنهادهایی داریم که نیازهای واقعی مشتریان خاص را برآورده می کند. مشتری در حال تبدیل شدن به یک مشتری بسیار آگاه تر و پیچیده تر است، زیرا آنها به بازار نهایی نزدیک تر هستند، داده های مربوطه را در اختیار دارند و می توانند الگوهای تغییر را بسیار سریعتر از الگوهای در حال تغییر در زنجیره تامین تعیین و رمزگشایی کنند. آنها امروز دید بهتری دارند. اغلب آنها احساس می‌کنند که واقعاً به کمک فروشنده نیاز ندارند، اگر بخواهند از این موضوع بهره‌برداری کنند، بیشتر ابزارها را به‌طور فزاینده‌ای در اختیارشان قرار می‌دهند.

تغییر در عرضه کنندگان محصولات و خدمات، درگیر شدن بیشتر با نیازهای مشتریان، در حال وقوع است. این تمرکز برای تسریع و تعیین ارزش آنها برای مشتری، نیاز به درک واضح تری از نیازهای منحصر به فرد آنها دارد و سپس به طراحی و ارائه راه حل های واقعی که این نیازها را برآورده می کند و بسیار با ارزش می باشد، می پردازد. روابط استراتژیک برای حفظ “خط دید و ارزش” برای مشتری اهمیت فزاینده ای دارد.

همانطور که ما به سمت هنر فروش نتایج پیش می رویم، توانایی های پیچیده ای را که مبتنی بر فناوری است، گرد هم می آورد. شناخت بیشتر اکوسیستم هایی وجود خواهد داشت که به نظر می رسد برای پرداختن به مسائل استراتژیک مشتری نیاز به ترکیب دارند، جایی که می توان ارزش بالاتری را استخراج کرد. این رویکردهای مبتنی بر نتیجه، مشارکت‌های راهبردی و طولانی‌مدتی خواهند بود که در آن ریسک و پاداش مشترک برای همه طرف‌ها نقش محوری دارد. پویایی روابط را تغییر می دهد و مزیت های رقابتی کاملاً متفاوتی را برای “تیراندازی” ارائه می دهد.

ویژگی های راه حل های مبتنی بر نتیجه

اینها بسیار راه حل های سفارشی خواهند بود، آنها به طور فزاینده ای بر اساس راه حل-معماری قابل تنظیم خواهند بود. آنها در “درک چالش ها و تعهدات برای ارائه نتایج خاص در مورد نیازهای حیاتی کسب و کار” وضوح خواهند داشت. آنها بر اساس پلتفرم هایی خواهند بود که می توانند راه حل ها را طراحی، ارائه و اجرا کنند.

این بیشتر به یک مدل مشارکت مشتری تبدیل می‌شود که بر اساس استراتژی اکوسیستم شریک و معماری راه‌حل روشن شکل گرفته است تا به آن اجازه جریان پیدا کند. این برنامه برای توانمندسازی بین سازمانی طراحی خواهد شد و به دنبال هوش مشتری – در زمان واقعی – برای ارائه یک نتیجه بهتر است. ارزش برای همه درگیرها، فرصتی برای سهیم شدن در یک راه حل ارزش آفرین بیشتر است که مبتنی بر ارائه نتایج مورد نظر و مورد نیاز است.

چگونه GE رویکرد خود را تغییر می دهد.

یک مثال برجسته از چگونگی تکامل این گزاره مبتنی بر نتیجه، ارزیابی و مطالعه در مورد راه حل GE Predix است  که پلت فرم نرم افزاری برای اینترنت صنعتی را از طریق فناوری های پیش بینی شامل سلامت، ماشین های شدید، روشنایی، هوانوردی، نفت و گاز، حمل و نقل و … ارائه می دهد. انرژی. آنها در حال ساختن یک پلت فرم برای شعله ور کردن انقلاب صنعتی بعدی هستند و کاغذ سفید آنها این را مشخص می کند .

این پلت فرم صنعتی جدید اینجاست، ما باید روی نتایج تمرکز کنیم .

با آن این فرصت برای ایجاد یک تغییر گسترده در سراسر جهان صنعتی است. زمان شروع اکنون است و این مستلزم یک تغییر اساسی از مدل اندازه گیری و معیارهای قرن بیستم گذشته به سمت شناخت مشکلات مهم در هدایت کسب و کار شما به سمت راه حل های نتیجه است.

هر فردی در سازمان شما باید بر اساس راه‌حل‌های مبتنی بر نتیجه سنجیده شود، من تمام آن راه‌حل‌های درآمد، توان عملیاتی و خروجی را به باد می‌دهم، اگر می‌خواهید نوآوری را آزاد کنید، اینها مانع شما می‌شوند. همه ما فقط به تمرکز بر راه حل های مبتنی بر نتیجه نیاز داریم.

شما مطمئناً ” آنچه را اندازه گیری می کنید به دست می آورید ” و این یک چالش واقعی در دنیای متصل امروزی است که در آن ما نیاز به همکاری، اتصال و اشتراک گذاری بسیار بیشتری برای دستیابی به نتایج ارزش افزوده بیشتر داریم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *