Schneider Go Green : برنامه دانشجویی با بیش از 25000 شرکت کننده


در سال 2021 اشنایدر چالش برو گرین را در پلتفرم Agorize راه‌اندازی کرد و بیشترین تعداد دانش‌آموز را تا کنون ثبت کرد – 25458 دانشجو که 2744 ایده واجد شرایط را ارسال کردند.  درباره موفقیت برنامه و نحوه کمک Agorize بیشتر بدانید.

آیا می توانید به طور خلاصه برنامه برو گرین و اهداف آن را توضیح دهید؟

Schneider Go Green رقابت جهانی دانشجویی  اشنایدر الکتریک است این مسابقه در سال 2011 با هدف برقراری ارتباط با دانشجویان در سراسر جهان و توانمندسازی آنها برای کشف مشاغل در اشنایدر الکتریک آغاز شد. Schneider Go Green علاوه بر اینکه با رویکرد تنوع، برابری و شمول ما هماهنگ است، تعهد ما به آینده ای پایدارتر را نیز منعکس می کند و از دانش آموزان در سراسر جهان دعوت می کند تا ایده های خود را برای مقابله با تغییرات آب و هوایی به اشتراک بگذارند در حالی که توسط رهبران صنعت راهنمایی می شوند.

آیا می توانید در مورد تاریخچه پشت پرتاب و تجربه خود از آوردن آن به آسیا بگویید؟

در سال 2011 ما فقط 8 کشور داشتیم که کمتر از 500 دانشجو در حال حل پرونده های تجاری بودند. در سال 2014 ما رقابت را برای همه کشورهای جهان باز کردیم تا فرصت های بیشتری را برای دانش آموزان در سطح جهانی فراهم کنیم، که آسیا یکی از بازارهای کلیدی است که ما روی آن تمرکز کرده ایم.

آیا می توانید نتایج برنامه را به اشتراک بگذارید؟ چند دانش آموز در این برنامه ثبت نام کرده اند؟ چه تعداد ایده از طریق این برنامه ارسال شد؟

در سال 2021،  25458 دانش آموز برای Schneider Go Green ثبت نام کردند  – بیشترین تعداد ما تا کنون! 2744 ایده واجد شرایط ارسال شد .

چند نامزد برای پیوستن به اشنایدر الکتریک از طریق این برنامه انتخاب شدند؟

در اروپا، به هر یک از فینالیست ها (18) یک دوره کارآموزی با اشنایدر پیشنهاد شد. برندگان سال 2020 ما از کلمبیا هر دو در نقش های دائمی در سال 2021 شروع کردند، در حالی که از همه دانش آموزان دعوت می شود تا رزومه های خود را به اشتراک بگذارند و برای فرصت های بیشتر در استخر استعداد ما ثبت نام کنند.

این فرآیند از انتخاب ایده تا انتخاب نامزد چقدر طول می کشد؟

کل چرخه بسته به منطقه متفاوت است تا برای تقویم های دانشگاه های مختلف در سراسر جهان عملی شود. اما به طور متوسط ​​6 ماه طول می کشد.

چه چیزی شما را در این برنامه هیجان زده می کند؟

من معتقدم که Schneider Go Green یک فرصت عالی برای پیشرفت حرفه ای برای دانش آموزان است. فرصتی را تصور کنید که توسط رهبران کسب و کار راهنمایی شوید، به آموزش الکترونیکی دسترسی پیدا کنید، بینش های جدید به دست آورید، با تیم های منابع انسانی در یک شرکت چند ملیتی ارتباط برقرار کنید و همچنین فرصت برنده شدن جایزه ای به ارزش 10000 یورو را داشته باشید. این و موارد دیگر از طریق Schneider Go Green در دسترس هستند.

این برنامه چه سودی برای اشنایدر الکتریک داشته است؟

Schneider Go Green  برای آگاهی از برند ما مهم است و سالانه میلیون‌ها نفر را تحت تأثیر قرار می‌دهد و از آنها دعوت می‌کند تا بیشتر درباره شرکت بدانند و تجربه کنند. در سال 2021 بیش از 25 هزار دانشجو برای Go Green ثبت نام کردند و به محتوای اشنایدر و اطلاعات مربوط به مشاغل اولیه در شرکت دسترسی داشتند. این بر خط لوله استعدادهای ما تأثیر می گذارد و نشان می دهد که چگونه دانش آموزان با برند و ارزش های ما ارتباط برقرار می کنند. علاوه بر این، بیش از 300 کارمند داوطلب شدند تا ایده‌های دانش‌آموزان و تیم‌های مربی را ارزیابی کنند و به آنها اجازه دهند با ایده‌ها و استعدادهای فردا ارتباط برقرار کنند.

چند نکته کلیدی که در این برنامه آموخته اید چیست؟

  • هیچ محدودیت سنی برای یادگیری وجود ندارد.  در حالی که دانش آموزان از مربیان ما یاد می گیرند، مربیان ما نیز از دانش آموزان یاد می گیرند – ما هر روز یاد می گیریم.
  • تنوع و شمول کلیدی است.  حصول اطمینان از اینکه رقابت به تفاوت های فرهنگی مناطق مختلف احترام می گذارد، باعث ایجاد تفاوت در تمام چرخه های ایده پردازی می شود. 
  • نوآوری به صورت محلی شروع می شود . گاهی اوقات، وقتی به تأثیرگذاری فکر می کنیم، جهانی فکر می کنیم. اما با نگاهی به چالش های پایداری در جامعه خود، فرصت های خوبی برای نوآوری و ایجاد تأثیر مثبت خواهید یافت.
  • توانمندسازی نسل آینده Schneider Go Green همه چیز در مورد توانمندسازی نسل بعدی است. به ویژه، یک نسل بیش از حد به هم پیوسته که با دانستن چالش‌های آب و هوایی که ما با آن روبرو هستیم بزرگ شده‌اند و می‌توانند دیدگاه‌ها و ایده‌های تازه‌ای را برای راه‌حل‌های خلاقانه ارائه دهند.
  • انجام شده بهتر از لغو کامل است. برخی از شواهد برندگان گذشته ثابت می کنند که اولین قدم تلاش است. برای پیوستن به مسابقه نیازی به داشتن یک پروژه عالی ندارید – اگر این ایده برای پاسخ به چالش ما به اندازه کافی خوب باشد، مربیان به شما در جزئیات کمک خواهند کرد. 

چرا Agorize را به عنوان شریک زندگی خود انتخاب می کنید؟ Agorize چگونه از رشد و اثربخشی این برنامه حمایت کرده است؟

در سال 2019 ما به دنبال شریکی بودیم که به ما کمک کند تا رقابت را با یک پلتفرم کاربر پسند تقویت کنیم که از حجم بالایی از ارتباطات و پروژه های دانشجویی با تجربه کاربر نهایی عالی پشتیبانی می کند. Agorize کاملاً با آنچه ما به دنبال آن بودیم مطابقت دارد – اتصالات و شبکه آنها به دانش آموزان بیشتری کمک کرد تا در مورد رقابت باخبر شوند و به رکورد 12 ساله ثبت نام در سال 2021 دست یافتند، با پلتفرمی که از تشکیل تیم، داوری آنلاین و ارتباطات مربی پشتیبانی می کند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *