نوآوری رادیکال توضیح داد

چگونه تحقیقات پیش از توسعه نوآوری بعدی خود را انجام دهید

نوآوری رادیکال توضیح داد

طبقه بندی نوآوری بر اساس انواع آن مهم است زیرا یک اندازه واقعاً برای همه مناسب نیست. هرچه بیشتر در مورد انواع نوآوری و اشکال آن بدانید، راحت تر شرکت خود را در زمینه محصولات یا خدمات نوآورانه خود رهبری خواهید کرد. در پایان این مقاله، متوجه خواهید شد که نوع نوآوری رادیکال چیست و چگونه در عمل رفتار می کند.

تفاوت اساسی با نوآوری افزایشی، نوآوری رادیکال است. این در مورد تغییرات در مشاغل فعلی مرتبط با اکتشاف فن آوری ها و بازارهای جدید است. نوآوری رادیکال نیز به عنوان یک نوآوری انقلابی یا پیشرفت در نظر گرفته می شود .

جابجایی فناوری قبلی، بستری را برای بهبودهای بیشتر برای این فناوری جدید ایجاد می کند (نوآوری افزایشی بیشتر). این زمانی مفید است که می خواهید تأثیر بلندمدتی بر توسعه آینده، ایجاد و ایجاد رشته های تحصیلی جدید داشته باشید. به طور کلی درک می شود که نوآوری های رادیکال دارای درجه بالایی از تازگی، کاملاً یا اساساً جدید هستند، و در نتیجه، این نوآوری ها نیز منحصر به فرد توصیف می شوند .

فناوری که دوربین های سنتی را منسوخ می کرد، اکنون نیز منسوخ شده است. دوربین های دیجیتال با فناوری جدیدی جایگزین شده اند که آن را با دستگاه های تلفن همراه شخصی ما – تلفن های هوشمند ادغام می کند. شما میبینید قرار است به کجا برسد. فناوری‌های نوآورانه نیز می‌توانند با نوآوری‌های رادیکال جدید جایگزین شوند. موضوع اجرای هر نوآوری به نوع آن بستگی دارد و از این نظر انجام تغییرات تدریجی و بنیادی به صورت یکسان انجام نمی شود. به عنوان مثال، نوآوری افزایشی از همان درجه تازگی و اصالت برخوردار نیست، زیرا در نظر گرفته می شود که صرفاً اصلاحات اختراعات موجود را در بر می گیرد.

وقتی با نوآوری رادیکال سر و کار دارید، به تحقیقات پیشرفته نیاز دارید و باید بیشتر در مورد مدل نوآوری «از پایین به بالا» فکر کنید . جمع آوری خلاقیت های بی جهت ممکن است مسیر برخی از نوآوری های رادیکال جدید را به شما نشان دهد. اکنون، این ممکن است کمی خسته کننده و وقت گیر به نظر برسد، اما اگر شرکت هایی تأسیس نشده اند که این کار را برای شما آسان تر کنند، این را نمی خوانید. Innovation Cloud مکانی است که در آن نوآوری رادیکال شروع می شود و سپس توسعه می یابد تا در نهایت به مشتریان خود در بازار خوشامد بگوید.

تولید ایده (در این مورد از پایین به بالا) فقط اولین گام در فرآیند نوآوری است و برای انجام صحیح آن داشتن یک سیستم مدیریت ایده آسان و بصری مهم است. Innovation Cloud ایده ها را از همه کارمندان شما جمع آوری می کند و آنها را به روشی شفاف و کافی به نمایش می گذارد. همچنین، به شما امکان می‌دهد بهترین‌ها را فهرست کوتاه کنید، که باعث صرفه‌جویی در زمان می‌شود و بر توسعه بیشتر آنها تمرکز می‌کند. اکنون به راحتی می توان از مفهوم اصلی ایده انتخاب شده به نسخه غنی شده آن حرکت کرد و این کار را با همکاری مخترعان آنها انجام داد.

این نوع ایده ارتقا یافته اکنون آماده است تا مرحله پیاده سازی (توسعه) خود را آغاز کند. جابجایی بین سیستم های مختلف به احتمال زیاد بر از دست رفتن برخی از اطلاعات ظریف در طول مسیر تأثیر می گذارد. به همین دلیل است که مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)به شما امکان می دهد ایده خود را در همان سیستم به مرحله بعدی فرآیند نوآوری سوق دهید. این قسمتی است که ایده شما شکل نهایی خود را می گیرد. پس از تمام این مراحل، تنها چیزی که باقی می‌ماند ردیابی موفقیت واقعی نوآوری در بازار با استفاده از همان سیستم با تمام اطلاعات ضروری از همان آغاز چرخه عمر آن است.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *