بگذارید ایده های عالی در سال 2016 به جریان بیفتند!

چگونه تحقیقات پیش از توسعه نوآوری بعدی خود را انجام دهید

بگذارید ایده های عالی در سال 2016 به جریان بیفتند!

بگذارید ایده های عالی در سال 2016 به جریان بیفتند!

 

اینفوگرافیک

به محض اینکه متوجه شدیم که تقریباً یک سال از راه اندازی اپلیکیشن رایگان خود برای ایده پردازی می گذرد، همه کارمندان ما موافقت کردند که سال 2015 سال بسیار هیجان انگیزی بود. نه کاملاً شبیه فیلم “بازگشت به آینده” ، اما سالی که پشت سر ما بود، اختراعات و نوآوری های بسیار مفید و خلاقانه ای را از سراسر جهان ارائه داد. ما در مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)  که سخت کوشی و اشتیاق خود را برای تفریح ​​و ورزش گرد هم می آوریم، سال بسیار شگفت انگیزی را پشت سر گذاشتیم که در چند ثانیه به نظر می رسید. در آن ثانیه، ما هم کارهای جالبی انجام دادیم!

این کاری است که ما در یک ثانیه انجام دادیم:

1. یک ایده برای مدت طولانی متوقف بود تا اینکه یک روز تصمیم گرفتیم به آن جان تازه ای بدهیم و با آن همه افراد را فعال کردیم، فرقی نمی کند متعلق به استارت آپ ها یا شرکت ها باشند یا فقط افراد عادی یا خانه دار باشند. ، بتوانند ایده های استفاده نشده خود را جمع آوری، توسعه و استفاده کنند. چون همه ایده هایی دارند! و بنابراین، در ماه فوریه، ما یک ابزار مدیریت ایده آنلاین کاملا رایگان به نام مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)  راه اندازی کردیم. این یک ابزار بسیار شهودی و آسان برای استفاده است، که قادر است تا 15 نفر را برای همکاری نزدیک در مورد ایده های خود درگیر کند. این ابزار مجموعه ای سازمان یافته و منظم از تمام انگیزه هایی که منجر به نوآوری یا بهبود می شود را فراهم می کند. برای کسی، این نشان‌دهنده یک محل کار دیجیتالی عالی برای جمع‌آوری و مدیریت ایده‌های تجاری است، در حالی که برای دیگران می‌تواند ابزاری عالی برای کمک به تصمیم‌گیری درست در انتخاب نحوه رنگ آمیزی خانه و غیره باشد. برای دیدن و درک نوآوری ، ویدیوی ما را تماشا کنید. مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)  در عمل !

2. ما علاوه بر سخت کوشی و علاقه مندان به سبک زندگی در فضای باز، ورزش و ماجراجویی، در مسابقات مختلف سراشیبی و فری راید شرکت کردیم و مدال های فوق العاده ای به دست آوردیم! به منظور حمایت از این فعالیت‌ها، #ideasinmotion را شروع کردیمکمپین و ما همه افرادی را که عاشق ورزش هستند تشویق می کنیم که بخشی از کمپین #ideasinmotion ما باشند و به سواری ادامه دهند!

3. ما عشق و اشتیاق خود را با همه کاربران خود با ارائه پشتیبانی اختصاصی و دلسوز بدون هیچ گونه مصالحه ای به اشتراک گذاشتیم. هنگامی که چیزی برای مشتریان ما خراب می شود یا اگر آنها با مشکلاتی روبرو هستند، متخصصان پشتیبانی ما به سرعت و با تعهد زیادی واکنش نشان می دهند.

4. رابط کاربری فوق العاده کاربر پسند و پاسخگو منتشر شدبه کل خط محصولات نرم افزاری ما: رایگان، حرفه ای و سازمانی. بنابراین مشتریان فعلی و جدید ما می توانند در زمان انجام موفقیت آمیز وظایف خود صرفه جویی کنند.

5. تعدادی از پروژه ها با دانشگاه های اروپا برای معرفی و جرقه زدن روحیه کارآفرینی در دانشجویان و جوامع تحقیقاتی با موفقیت به پایان رسید.

6. با کار بر روی ایده های خود، متوجه شدیم که نمی توانیم از بازخوردها و نظرات ارزشمند مشتریان خود غافل شویم. بنابراین ایده دیگری ایجاد شد و ما افزونه وب سایت مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)  را توسعه دادیمبرای کمک به شرکت ها برای شنیدن خواسته ها و نظرات مشتریان. تنها با 3 کلیک، می توانید یک گفتگوی مداوم و باز با مشتریان و مصرف کنندگان خود با تمرکز بر بهبود محصولات و خدمات خود ایجاد کنید. این یک راه ساده اما موثر برای تایید ایده های شما با ارائه آنها به یک جامعه بزرگتر برای بازخورد آنها است.

8. و در آخر، اما کم اهمیت ترین این واقعیت است که از زمان انتشار مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری) ، ما بیش از 1000 سازمان و تیم داشته ایم که از مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)  در کارهای روزانه خود استفاده می کنند . در میان آنها می توانید مدیر عامل، مدیر عامل، مدیران اجرایی، مدیران نوآوری، استارت آپ ها، سازمان های غیر دولتی، عکاسان، طراحان و بسیاری دیگر را پیدا کنید… و تعداد کمی از آنها از Fortune 500 هستند .

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *