نحوه آزمایش، تایید و تایید توسعه محصول جدید

چگونه تحقیقات پیش از توسعه نوآوری بعدی خود را انجام دهید

نحوه آزمایش، تایید و تایید توسعه محصول جدید

نحوه آزمایش، تایید و تایید توسعه محصول جدید

 

تا کنون، مجموعه‌ای از وبلاگ‌ها را گردآوری کرده‌ایم که توضیح می‌دادند چگونه ایده ما از مرحله کشف ، از مرحله تحقیق و ارزیابی کسب‌وکار ، تا  مرحله توسعه  راه طولانی را طی کرده است. امیدواریم آن را از دست ندهید زیرا ما آخرین مرحله را قبل از ورود محصول به بازار به شما نشان می دهیم – مرحله آزمایش، اعتبار سنجی و تأیید .

هدف اصلی این مرحله در فرآیند توسعه محصول جدید، اعتبارسنجی کل قابلیت حیات محصول است . معمولاً این شامل اعتبارسنجی خود محصول، فرآیند تولید، پذیرش مشتری و ارزش مالی نوآوری است. تایید مطلوبیت و دوام با شواهد امکان سنجی به واجد شرایط بودن مفروضات کلیدی شما کمک می کند.

از آنجایی که آزمایش اینکه آیا محصولات و مفاهیم بازاریابی مشتریان را در بازار راضی می کند یا خیر، بسیار مهم است، شما آزمایش های داخلی و همچنین جمع آوری بازخورد کاربران نهایی را انجام خواهید داد . واکنش های مشتریان به محصول و عملکرد آن در این مرحله تمرکز اصلی است و باید به طور انتقادی ارزیابی شود. استفاده و تجربه محصول توسط کاربر نهایی مهم ترین است زیرا مشتری در نهایت موفقیت محصول را تعیین می کند. اگر بازخورد مشتری نیاز به تنظیمات بیشتری دارد، می‌توانید روی این کار یک پرچم قرمز قرار دهید تا محصول خود را قبل از عرضه نهایی به بازار اصلاح کنید.

آزمایش به موازات ارزیابی محصول یا خدمات جدید شما انجام می شود تا بررسی شود که آیا با کل مجموعه نوآوری شما مطابقت دارد یا خیر . گزارش های گسترده نمونه کارها یک نمای کلی از نمونه کارها کامل نوآوری شما را در سطح بالایی به شما ارائه می دهند . با استفاده از این اطلاعات می توانید سبد کامل خود را با توجه به اهداف و اهداف خود به درستی مدیریت کنید.

به عنوان مثال، این گزارش به شما امکان می‌دهد ارزش سبد نوآوری کامل خود را با درآمد تعدیل شده بر اساس ریسک یا درآمد افزایشی تعدیل شده بر اساس ریسک نظارت و پیگیری کنید . این به مدیر پورتفولیوی شما امکان می دهد تشخیص دهد که آیا خط لوله نوآوری به درستی پر شده است یا خیر و درک کند که چگونه سبد نوآوری شما مطابق با اهداف هدفمند و استراتژی کلی کسب و کار شما مدیریت می شود.

همچنین می‌توانید قیف نوآوری خود را به گونه‌ای سازماندهی و مدیریت کنید تا مطمئن شوید که قیف همیشه نوآوری‌های کافی برای تحویل دارد و از ایجاد تنگنا در قیف با بارگذاری بیش از حد یک فاز جلوگیری کنید. این گزارش به شما این امکان را می دهد که جریانی مداوم از ایده های جدید را به خط لوله نوآوری خود ایجاد کنید و جریان ثابتی از نوآوری ها را تضمین کنید.

مرحله آزمایش، اعتبار سنجی و راستی آزمایی به وظایف متفاوت و موازی نیاز دارد تا به نقطه تصمیم گیری بعدی بروید. این فعالیت‌ها و نتایج آن‌ها در اینجا بررسی شده و به مرحله نهایی کار یعنی مرحله تحویل منتقل می‌شوند .

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *