نوآوری خود را به حرکت درآورید

چگونه تحقیقات پیش از توسعه نوآوری بعدی خود را انجام دهید

نوآوری خود را به حرکت درآورید

شروع هر سفر نوآوری با مجموعه ای از چالش ها همراه است. نوآور بودن و ماندن در شرکت‌های استارت‌آپ، برای شرکت‌های نوآور بسیار مهم است. جلب حمایت از افراد مناسب ممکن است بزرگترین چالش باشد و اغلب به نظر یک کار دلهره آور است.

آنها در حال حاضر در فعالیت های عملیاتی و استراتژیک سر به سر هستند، بنابراین به دست آوردن حمایت بدون اثبات مفهوم تقریباً غیرممکن است.

شرکت های مرحله اولیه اکنون می توانند ابتکار مدیریت ایده خود را بلافاصله شروع کنند و در عرض چند روز به نتایج قابل ارائه و کاملا رایگان برسند .

مدیریت ایده موثر و سازمان یافته راه درستی است. شما این را می دانید، ما آن را می دانیم.

حالا به آنها اطلاع دهید:

مرحله 1 – حساب مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری) خود را راه اندازی کنید فقط ایمیل خود را مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری) ارسال کنید . پس از دریافت ایمیل فعال‌سازی، دستورالعمل‌های آن را دنبال کنید و می‌توانید روی ایده‌های خود کار کنید.

مرحله 2 –  از یک مشکل موجود استفاده کنید.  یکی از مزایای نرم افزار مدیریت ایده این است که به شرکت شما کمک می کند نه تنها ایده های جدید تولید کند، بلکه مشکلات فعلی را حل کند. اگر بتوانید از یک مثال فعلی در شرکت خود استفاده کنید، ممکن است فقط شواهد و توضیحی کلیدی داشته باشید که بر برخی از عناصر راکدتر در سازمان شما پیروز شود.
ما شما را تشویق می کنیم که با افراد باهوش خود صحبت کنید و مشکلات واقعی را شناسایی کنید.

مرحله 3 – دیگران را دعوت کنید. همکاران، دوستان، مشتریان خود را جمع آوری کنید. هر کسی که می تواند در این مشکلات کمک کند. قبل از ارسال ایمیل های فعال سازی، هدف دعوت را با ارائه زمینه های گسترده تر به آنها توضیح دهید. با آنها صحبت کنید، آنها را تشویق کنید که شرکت کنند.
در مورد نحوه اضافه کردن کاربران مطمئن نیستید؟ این را ببینید: مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)

مرحله 4 –   شروع کمپین جدید. از ویژگی پوشه ایده برای به چالش کشیدن ایده های کارمندان خود در مورد موضوع مرتبط استفاده کنید. موضوع ساده و واضح، توضیحات روشن را فرموله کنید، تاریخ های مهم را مشخص کنید و دکمه راه اندازی را فشار دهید. این به عنوان یک نگهدارنده برای همه ایده ها، خوب و بد عمل خواهد کرد.
در مورد نحوه شروع یک کمپین مطمئن نیستید؟ این را ببینید:  شروع پوشه ایده جدید
مرحله 5 –   ایجاد راه حل. لازم نیست برای طوفان فکری در یک اتاق باشید یا همزمان این کار را انجام دهید. فقط وارد شوید و راه حل خود را به مشکل تعریف شده در پوشه ایده اضافه کنید. به دیگران بازخورد بدهید، روی شانه های آنها ضربه بزنید و کسانی را که به بیراهه رفتند هدایت کنید. در پایان، ایده هایی در راه خواهید بود. این را نیز بررسی کنید:  چگونه یک ایده را به پوشه Idea اضافه کنیم؟ 

مرحله 6 –   ارائه نتایج شما قرار است کمپین های شیرینی از مرور تعداد زیادی از ایده های جمع آوری شده برای انتخاب برندگان داشته باشید. انتخاب های خود را با دقت انجام دهید، لیست بلندبالایی از ایده ها را ایجاد کنید و آنها را به مافوق ارائه دهید. حالا چیزی برای نشان دادن و صحبت کردن دارید.

اکنون، شما آماده اید تا ابتکار مدیریت ایده را در سازمان خود شروع کنید .

اگر در مورد مراحل بعدی متحیر هستید، همیشه می توانید به ما اعتماد کنید. ما آنچه لازم است برای کمک به ایجاد سازمان ایده محور داریم.

ما برای شما در سفر نوآوری خود آرزوی موفقیت داریم.
سفر خوب !

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *