در طول یک بحران با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و با آنها همکاری کنید

چگونه تحقیقات پیش از توسعه نوآوری بعدی خود را انجام دهید

در طول یک بحران با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید و با آنها همکاری کنید

با همه‌گیری ویروس کرونا، ما در مورد اهمیت فاصله‌گذاری اجتماعی به منظور کاهش شیوع عفونت یاد گرفتیم. از سوی دیگر، مهم نیست که یک سازمان چقدر بزرگ یا کوچک باشد، فاصله گذاری اجتماعی فشار زیادی بر نحوه انجام کسب و کار و/یا اجرای عملیات آنها وارد می کند. با این حال، مشخص شده است که سازمان‌ها بیشتر و بیشتر به ابزارهای آنلاین، دیجیتال و مشارکتی مختلف برای ادامه عملیات تکیه می‌کنند، و همین امر در مورد مشتریان و مصرف‌کنندگانی که زمان بیشتری را در خانه سپری می‌کنند، معمولاً تماشای تلویزیون یا موج‌سواری می‌کنند، صادق است. در اینترنت. و در اینجا سازمان ها می توانند فرصت های عظیم برای نوآوری محصول را کشف کرده و از آنها استفاده کنند .

چگونه در طول بحران بازخورد مشتریان را به حداکثر برسانیم؟

برای اطمینان از اینکه سازمان شما قادر است به سرعت و کارآمدی به نیازهای متغیر مشتریان در طول بحران پاسخ دهد، باید به فکر ایجاد مشارکت با آنها باشید. ایجاد مشترک فرآیندی است که در آن سازمان‌ها و مصرف‌کنندگان با یکدیگر همکاری می‌کنند تا ایده‌ها، محصولات و خدمات بهتری خلق کنند. در این فرآیند، مشتریان یک صندلی در سر میز دارند و هیچ بیماری همه گیر آن را تغییر نخواهد داد. البته ابزارهای دیجیتال نقش مهمی در این فرآیند دارند.

کانال‌های بازخورد ، مانند ابزارهای جمع‌سپاری که از نوآوری باز با مشتریان شما پشتیبانی می‌کنند، یک کانال گفتگوی مداوم را نشان می‌دهند که به شما کمک می‌کند صدای مشتریان را کشف و درک کنید . دیدگاه مشتریان به شرکت ها کمک می کند تا محصولات و ویژگی های جدیدی را توسعه دهند که با نیازهای فعلی و آینده آنها هماهنگ باشد.

راه حل های دیجیتال چگونه می توانند به سازمان در جمع آوری و تجزیه و تحلیل بازخورد مشتریان کمک کنند؟

راه‌حل‌های بازخورد دیجیتال راهی آسان برای مشتریان فراهم می‌کند تا نظرات خود را از طریق کانال‌های دیجیتال و تلفن همراه ارسال کنند – سازمان‌ها را قادر می‌سازد تا بازخورد مشتریان را در مورد ایده‌های محصول یا حتی برخی از چالش‌های تجاری سخت جمع‌آوری کنند.

مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری) یک راه منحصر به فرد برای سازمان های مشتری مدار برای گوش دادن به صدای مشتریان، جمع آوری بازخوردهای ارزشمند و کسب دیدگاه ها و بینش های جدید در مورد محصولات و خدمات خود فراهم می کند. بازخورد ارسال شده از طریق صفحات وب شما مستقیماً به محیط مدیریت نوآوری شما می رود، جایی که می توان آن را به راحتی تجزیه و تحلیل، اندازه گیری و عمل کرد. از آنجایی که مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری) یک نرم‌افزار مدیریت نوآوری آنلاین و مشارکتی است ، شما یک راه ساختاریافته، ساده و شهودی برای بررسی آن بازخورد، درک آن و عمل بر اساس آن خواهید داشت. و مهمتر از همه، همه این کارها را از ایمنی خانه خود انجام دهید.

سازمان‌ها با داشتن روشی آسان و جذاب برای جمع‌آوری بازخورد مشتریان و همکاری پیرامون ایده‌های محصولشان ، می‌توانند به محافظت از نوآوری محصول خود در طول بحران کمک کنند و برای زمان پس از بحران به خوبی آماده شوند. خوب.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *