نوآوری که اشیاء روزمره را به ربات تبدیل می کند

چگونه تحقیقات پیش از توسعه نوآوری بعدی خود را انجام دهید

نوآوری که اشیاء روزمره را به ربات تبدیل می کند

نوآوری که اشیاء روزمره را به ربات تبدیل می کند

 

به لطف تیمی از محققان دانشگاه های UCLA و تگزاس A&M، اکنون می توانید اشیاء روزمره را به ربات تبدیل کنید. نیازی نیست مهندس یا طراح باشید، تنها چیزی که نیاز دارید برنامه آنها و یک چاپگر سه بعدی است. جمع آوری آن آسان است و می تواند به افراد دارای معلولیت و آسیب های موقعیتی کمک کند. خیلی خوب به نظر می رسد که درست باشد، بنابراین بیایید ببینیم چگونه کار می کند.

مرحله 1 – فیلمبرداری کنید

اول از همه، و شاید مهم‌تر از همه، شما باید یک ورودی ویدیو به برنامه ارائه دهید . شما فقط باید فیلمی بگیرید که در آن جسم مورد نظر را در جهت دلخواه حرکت می دهید. فرض کنید در حال باز کردن انباری هستید. هنگام انجام این کار، حرکت را ضبط کنید. اطمینان حاصل کنید که حرکت قابل مشاهده است زیرا اطلاعات لازم را برای مرحله بعدی ارائه می دهد.

مرحله 2 – در حالی که برنامه کار را انجام می دهد، بنشینید و استراحت کنید

سپس Robiot ویدئویی را که ضبط کرده اید تجزیه و تحلیل می کند. شیء را از پس زمینه جدا می کند و بر حرکت آن تمرکز می کند. آنالیز می کند که آیا حرکت خطی یا چرخشی است، کدام قسمت ها قابل مانور و کدام ساکن هستند. سپس تعیین می کند که چه نوع اتصالاتی برای حرکت مورد نظر مناسب تر است. هنگامی که تمام داده ها را تجزیه و تحلیل کرد، سپس یک مدل سه بعدی را پیشنهاد می کند که به تقلید حرکت کمک می کند، از جمله سنسورهای حرکت و/یا موتور استاندارد.

مرحله 3 – پرینت سه بعدی 

تنها چیزی که باقی می ماند پرینت سه بعدی مدلی است که Robiot برای شما انتخاب کرده است. این مرحله نیز توسط برنامه ساده‌تر/ساده‌تر می‌شود زیرا نیازی به طراحی مدل‌های خود ندارید و سپس ببینید که آیا آنها کار می‌کنند یا خیر. Robiot یک مدل مناسب برای شما از مخزن انتخاب می کند.

مرحله 4 – همه را کنار هم بگذارید

این مرحله ممکن است دشوارترین مرحله باشد زیرا اکنون باید همه چیز را جمع آوری کنید، اما از آنجایی که یک خط لوله سرتاسر برای کاربران است، این مرحله نیز تا حد امکان ساده شده است. علاوه بر این، می‌توانید با فیلتر کردن سرعت، برد و حرکت، تنظیمات دقیق را انجام دهید. وقتی همه چیز را مونتاژ کردید، ادامه دهید و آن را روی شی مورد نظر نصب کنید. و این در مورد آن است. شما به تازگی ربات خود را ایجاد کرده اید!

مرحله 5 – لذت ببرید!

از ربات جدید خود لذت ببرید و بفهمید که چه چیزی در لیست چیزهایی که باید به ربات تبدیل شود، چه چیزی است.

این نوآوری کاربرپسند به شما کمک می کند اشیاء روزمره خود را به اشیاء تعاملی تبدیل کنید . در حال حاضر برای کارهای ساده و حرکات تک مفصلی در نظر گرفته شده است، اما تخیل همه احتمالاتی را که در آینده می تواند داشته باشد جرقه می زند. تا آن زمان، مرکز نوآوری ایران(هوش نوآوری)  را دنبال کنید تا دنیای نوآوری‌ها را کشف کنیم و با خیال راحت به مهمانی بپیوندید. اگر به راهنمایی نیاز دارید، ما در خدمت شما هستیم.

 

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *