4 الگوی نقشه برداری سفر مشتری یا کاربر از Mural


سفر مشتری را با این الگوهای دیواری با استفاده آسان درک کنید.

نقشه سفر مشتری یا کاربر ابزاری موثر برای ایجاد یک نمایش واقعی از مراحل مختلفی است که کاربران قبل از انتخاب محصول، خدمات یا کسب و کار شما طی می کنند. در این پست، چندین قالب محبوب از ابزار نرم افزار تفکر طراحی و نوآوری Mural را به اشتراک می گذاریم . آیا به جای آن از Miro برای همکاری نوآوری خود استفاده می کنید؟

1. الگوی سفر کاربر

این الگوی مشترک طراحی شده است تا شما را در مراحلی که کاربر شما طی می کند و همچنین احساساتی که در هر مرحله تجربه می کند، راهنمایی کند. با کاوش در نقاط درد، می توانید فرصت هایی را برای بهبود محصول در طول سفر تعیین کنید.

2. نقشه سفر مشتری

با این الگو که دارای اتاقی برای گسترش شخصیت های کاربر و همچنین ترسیم مراحل موقعیت است، به طور انتقادی درباره سفر کاربر خود فکر کنید . وقتی انگیزه‌ها، نیازها و موانع را بهتر درک کنید، می‌توانید راه‌حل‌های بهتری برای مقابله با چالش‌هایی که مشتریانتان با آن‌ها روبرو هستند طراحی کنید.

3. MVS 4 – Hero Journey

این تابلوی قالب که از دیگر الگوهای موجود در این لیست منحصر به فرد است، مکانی برای مستندسازی بینش در مورد آنچه کاربران می‌خواهند انجام دهند و چگونه می‌خواهند آن را انجام دهند، است.

4. الگوی نقشه سفر کارکنان مشتری

 

آموزش نقشه سفر مشتری و کاربر

نقشه سفر مشتری یا کاربر را از طریق یک جلسه آموزشی تفکر محور نوآوری و طراحی تجربه کنید. تیم ما در InnovationTraining می تواند به شما کمک کند تا با یک جلسه آموزشی سفارشی شروع کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *