آیا شما یک رهبر سازمانی، مبتکر، متفکر طراحی ، کارآفرین داخلی یا کارآفرینی هستید که به دنبال ارتباط با دیگران و دیدن آخرین روندها در یک کنفرانس نوآورانه امسال هستید؟ این رویدادهای نوآوری را بررسی کنید تا ببینید امسال با آنها چه اتفاقی می‌افتد. علاوه بر این، در اینجا برترین کنفرانس‌های نوآوری از سراسر جهان وجود دارد که ما دریافتیم که ممکن است برای کسانی که روی نوآوری، تفکر طراحی، استارت‌آپ ناب، برنامه‌های کاربردی فناوری جدید و غیره متمرکز هستند مفید باشد. یا… چرا کنفرانس نوآوری خود را برگزار نکنید؟ ما طرح های نیم تا سه روزه آماده رول کردن داریم. ما می توانیم تسهیل کنیم و به شما مراجعه کنیم.

برای کنفرانس های زیر، محقق ما جزئیات را مستقیماً از خود کنفرانس گرفته است. اطمینان حاصل کنید که برای کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده آخرین، تأیید تاریخ ها و مشاهده هرگونه تغییر، روی پیوندهای کنفرانس مربوطه کلیک کنید.

برترین کنفرانس های نوآوری از سراسر جهان

آخرین به‌روزرسانی فهرست: اکتبر 2021. بسیاری از این رویدادها برای سال 2021 بازگشته‌اند یا به دنبال تعطیلی و لغو در طول همه‌گیری جهانی کووید-19 در حال برنامه‌ریزی برای بازگشت در سال 2022 هستند. 

اجلاس بین المللی حماسه

توضیحات کنفرانس : انجمن EPIC Impact Society  (501c3)  میزبان یک اجلاس سالانه 3 روزه است تا فرصتی منسجم و همه جانبه برای به دست آوردن بینش‌های خلاقانه ارزشمند، بهبود حل خلاقانه مشکلات و ایجاد ایده‌ها فراهم کند. به گرده افشانی متقابلی از رهبران پویا و کارشناسان خلاقیت بپیوندید که جلسات تجربی تعاملی، کارگاه ها، پانل ها و فعالیت هایی را برای الهام بخشیدن به نبوغ، افزایش نوآوری، خلاقیت و بهره وری رهبری می کنند  

جشنواره نوآوری شرکت سریع

توضیحات کنفرانس : یک تجربه چند جلسه ای همهجانبه که هزاران سازنده و مبتکر را از سرتاسر جهان برای پنج روز الهام، ارتباط و غذای مهم گرد هم می آورد.

Front End of Innovation US

توضیحات کنفرانس : FEI به شما دسترسی بی‌سابقه‌ای به دنیای جدیدی از مبتکران، مبشران فناوری، مدیران پروژه و محصول، استارت‌آپ‌ها، طراحان و مدیران R&D می‌دهد. این کنفرانس نوآوری است که شما را به افراد و بینش های مورد نیاز برای ماندن موثر در روندها، جرقه زدن تغییرات و پیمایش مسیرهای جدید برای رشد متصل می کند.

جشنواره آینده

توضیحات کنفرانس : جشنواره آینده شکارچی ترند یک کنفرانس نوآوری درجه یک است که در آن نوآوران همفکر از برخی از بزرگترین شرکت های جهان گرد هم می آیند تا آینده خود را نمونه سازی کنند.

اجلاس برداشت

توضیحات کنفرانس : در سال 2016، در عصر کنفرانس‌های بزرگ، Harvest Summit را راه‌اندازی کردیم، یک سفر میدانی نوآوری صمیمی و مدبرانه برای مدیران بین‌صنعتی و نوآوران دعوت‌شده از همه نوع برای اتصال، همکاری و کشف آینده ممکن.

HLTH

توضیحات کنفرانس : با بیش از 7000 شرکت کننده، HLTH کنفرانس نوآوری پیشرو برای متخصصان صنعت سلامت است. این کنفرانس رهبران ارشد پرداخت‌کنندگان، ارائه‌دهندگان، کارفرمایان، استارت‌آپ‌ها، داروسازی، سیاست‌گذاران و مراکز نوآوری را گرد هم می‌آورد تا مبرم‌ترین مشکلات را حل کرده و آینده سلامت را خلق کند.

میزگرد نوآوری

توضیحات کنفرانس : میزگرد نوآوری بزرگترین گردهمایی مدیران نوآوری از شرکت های بزرگ چند ملیتی در جهان است. این 3 روز فرصت‌های شبکه‌سازی منحصربه‌فردی را فراهم می‌کند و با فضای ارتباط و اشتراک‌گذاری که مشخصه رویدادهای ما است، همراه است. این برنامه شامل گفتگوها، پنل ها و آزمایشگاه های بیش از 45 سخنران اجرایی و متخصص، بحث های میزگرد همه جانبه همتا به همتا و 25 ساعت اختصاص داده شده به شبکه های غیررسمی است.

اجلاس نوآوری

توضیحات کنفرانس : اجلاس نوآوری اکونومیست، متفکران و متخصصان برجسته را گرد هم می‌آورد تا فرصت‌ها و چالش‌های ایجاد این انتقال را بررسی کنند. ویراستاران اکونومیست سؤالات جستجوگر را به عنوان مدیر عامل، سیاست گذاران و کارآفرینان مخرب فورچون 500 می پرسند که بینش ها و استراتژی های خود را برای تحول دیجیتال موفق به اشتراک می گذارند.

کنفرانس نوآوری ISPIM

توضیحات کنفرانس : ISPIM از محققان، مدیران، مدیران اجرایی و مشاوران با اشتیاق به مدیریت نوآوری به کنفرانس نوآوری ISPIM دعوت می کند تا:

  • تعامل > بینش های نوآوری را با متخصصان دیگر به اشتراک بگذارید
  • کاوش > در مورد صحنه نوآوری محلی و موضوعات داغ آنها اطلاعات کسب کنید
  • متعلق به > بخشی از جامعه مدیریت نوآوری جهانی شوید
  • لذت ببرید > رویدادهای اجتماعی سازمان یافته را در مکان های الهام بخش و سرگرم کننده تجربه کنید
کنگره جهانی موبایل

توضیحات کنفرانس : کنگره جهانی موبایل رویدادی است که سال به سال به گسترش و پیشرفت خود ادامه می دهد. در حال حاضر در بارسلونا، شانگهای و لس آنجلس میزبانی می شود. با چندین حامی و شریک موجود، همراه با مشارکت های جدید، آنها از همه چیزهایی که امسال برای ارائه دارد هیجان زده هستند.

جنوب به جنوب غربی

توضیحات کنفرانس : کنفرانس و جشنواره‌های South by Southwest® (SXSW®) همگرایی صنایع تعاملی، فیلم و موسیقی را جشن می‌گیرند. SXSW® با تقویت رشد خلاق و حرفه ای، بهترین مقصد برای کشف است. سخنرانان کنفرانس SXSW از سراسر جهان می آیند. هنگامی که در بسیاری از کارگاه‌ها، گفتگوها و پانل‌های این رویداد شرکت می‌کنید، انتظار داشته باشید که از کارشناسان صنعت فناوری، فیلم‌سازان، هنرمندان، ناظران موسیقی، بازیگران، تبلیغات‌گران، افسانه‌ها، روزنامه‌نگاران و خیلی چیزهای دیگر بشنوید.

کنفرانس SaaStr

توضیحات کنفرانس: سالانه SaaStr جامعه جهانی SaaS را با یک کنفرانس، نمایشگاه و رویدادهای شبکه گرد هم می آورد. امسال، برگزارکنندگان انتظار دارند 150 سخنران ارائه دهند و 10000 بنیانگذار، مدیر اجرایی و سرمایه گذار SaaS را جذب کنند – دو برابر تعداد شرکت کنندگان در سال گذشته.

کنفرانس جهانی Startup Grind

توضیحات کنفرانس : با سرمایه گذاران، توسعه دهندگان، روزنامه نگاران و کارآفرینان برتر سیلیکون ولی برای بیش از دو روز کارگاه، گفتگو، جلسات صمیمی و مهمانی ملاقات کنید.

اجلاس نوآوری اجتماعی

توضیحات کنفرانس:  اجلاس نوآوری اجتماعی یک رویداد سالانه است که نشان دهنده گردهمایی جهانی قوهای سیاه و متفکران سرکش است. جایی که بیشتر افراد سرشناس را گرد هم می‌آورند تا ایده بزرگ بعدی را کشف کنند، ما گرسنگان را نه فقط برای صحبت در مورد چیز بزرگ بعدی، بلکه برای ساختن آن گرد هم می‌آوریم.

TechCrunch Disrupt

توضیحات کنفرانس: TechCrunch Disrupt مرجع پیشرو در جهان در راه اندازی استارت آپ های انقلابی، معرفی فناوری های تغییر دهنده بازی و بحث در مورد آنچه که در ذهن نوآوران کلیدی صنعت فناوری است، است. Disrupt بهترین و باهوش‌ترین کارآفرینان، سرمایه‌گذاران، هکرها و طرفداران فناوری را برای مصاحبه‌های روی صحنه، مسابقه Startup Battlefield، یک Hackathon 24 ساعته، Startup Alley، Hardware Alley و After Partes جمع‌آوری می‌کند.

گردهمایی انسان

توضیحات کنفرانس : گردهمایی انسانی کاتالیزوری برای ارتباط و گفتگوی انسانی معتبر است. جامعه ما به گذاشتن اثری در جهان معتقد است. ما را چیزی فراتر از میل صرف به شکوفایی سوق می دهد. صاحبان مشاغل، مدیران سطح C و سرمایه گذاران معتبر دور هم جمع می شوند تا با یکدیگر تعامل داشته باشند و از رهبران رویایی امروزی در تجارت، فناوری، سرگرمی، بشردوستی و هنر بیاموزند.

فکر

توضیحات کنفرانس : مهارت های جدید مورد نیاز برای انطباق و تکامل را به دست آورید. روش های جدید کار را کاوش کنید و یاد بگیرید که چگونه سازمان خود را تثبیت و محافظت کنید. انعطاف پذیری فناوری اطلاعات را افزایش دهید، از تداوم کسب و کار اطمینان حاصل کنید و مهمتر از همه، در ارتباط بمانید.

مجمع جهانی تجارت

توضیحات کنفرانس:  مجمع جهانی کسب و کار که هر ساله توسط WOBI در شهرهای سرتاسر جهان سازماندهی و پشتیبانی می‌شود، رویدادی دو روزه است که هزاران تصمیم‌گیرنده سطح بالا را از همه صنایع گرد هم می‌آورد تا از برخی از صنایع جهان یاد بگیرند و از آنها الهام بگیرند. مشهورترین چهره های تجاری

بیاموزید و از برخی از تأثیرگذارترین چهره ها در دنیای تجارت و فراتر از آن الهام بگیرید. ترکیبی از محتوای ارائه شده توسط مدیران عامل، کارآفرینان، نوآوران، رهبران فکر و ذهن خلاق.

WSJ.D

توضیحات کنفرانس : WSJDLive اولین رویداد فناوری وال استریت ژورنال است که فقط با دعوت نامه انجام می شود که گروهی بی بدیل از مدیران عامل، بنیانگذاران، سرمایه گذاران و افراد برجسته از سراسر جهان را گرد هم می آورد تا دستور کار جهانی فناوری را تنظیم کنند.

99U

توضیحات کنفرانس: کنفرانس 99U یک تجربه زنده منحصر به فرد است که متخصصان خلاق را الهام می بخشد تا ایده های خود را زنده کنند و آینده صنعت را شکل دهند. سخنرانان گروهی باورنکردنی از خلاقان، کارآفرینان و محققان رویایی به ما ملحق شده‌اند تا پرده فرآیند خلاقیت خود را کنار بزنیم و بینش‌های آزمایش شده را به اشتراک بگذاریم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *