کتاب‌های نوآوری جدید برای سال 2021 و بعد از آن


با این توصیه های کتاب نوآوری برای رشد نوآوری کنید.

آیا سازمان شما یک استراتژی یا برنامه نوآوری جامع برای سال دارد؟ آیا علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد چگونگی ایجاد یک ذهنیت نوآورانه و کسب مهارت های عملی در توسعه ایده های خلاقانه جدید برای اجرا هستید؟ این توصیه‌های کتاب با محوریت نوآوری به شما کمک می‌کند تا مهارت‌ها و تکنیک‌های مورد نیاز برای رشد کسب‌وکارتان و بهبود تلاش‌های نوآورانه شرکتتان را آموزش دهد. به دنبال انتخاب های ادبی بیشتری برای کمک به نوآوری هستید؟

نسخه های جدید در سال 2021

در اینجا برخی از انتشارات جدید در مورد نوآوری و رویکردهای نوآورانه در سال 2021 آمده است:

کتاب تجربه طراحی1. تجربه طراحی: سفر مبتکر

این مطالعه جدید از Jeanne Liedtka عمیقاً به تفکر طراحی می پردازد تا راهنمایی برای چگونگی ایجاد تجربیات بهتر در هر مرحله از سفر تفکر طراحی، صرف نظر از اینکه برای یک فرد، یک تیم یا سازمان باشد، ارائه دهد. این کتاب تغییرات ذهنی، سفرهای متفاوتی را که تیپ‌های شخصیتی مختلف طی می‌کنند، و چگونگی استفاده از خلاقیت و تنوع تیم‌ها برای ایجاد چیزی جدید را پوشش می‌دهد.

پیشرفت های کوچک بزرگ2. پیشرفت‌های کوچک بزرگ: نوآوری‌های کوچک و روزمره چگونه نتایج بزرگی را به همراه دارند

اکثر مردم هرگز “ایده بزرگ بعدی” را کشف نمی کنند. با این حال، برخی از بهترین نوآوری ها در واقع از ایده های کوچکی می آیند که در طول زمان کار می کنند. با پرورش یک طرز فکر نوآورانه با قدم های کوچک روزانه، تیم ها و افراد برای مقابله با چالش های سخت و استفاده از فرصت های جدید مجهزتر می شوند. این سیستم ساده برای همه و همه طراحی شده است.

3. RE:Think Innovation: چگونه پرکارترین نوآوران جهان با ایده های عالی که نتایج خارق العاده ای را ارائه می دهند

نسخه جدید کارلا جانسون در ژوئن 2021 حاوی توصیه‌های عملی در مورد چگونگی پیوند توانایی‌های فردی با تکنیک‌های نوآوری برای هدایت نتایج کسب‌وکار است. نوآوری پایدار مستلزم پیروی از یک چارچوب ساده و زندگی نوآوری در فرهنگ سازمانی است، اما لازم نیست ترسناک باشد. در این راهنما، نویسنده چگونگی ایجاد یک فرهنگ یکپارچه و مبتنی بر ایده را که برای ارائه ایده‌های بیشتر در بازه زمانی کوتاه‌تر ساخته شده است، بررسی خواهد کرد. سازمان ها می توانند انتظار داشته باشند که انعطاف پذیرتر، چابک تر و نوآورتر شوند.

4. نوآوری در ترجمه: ایده های بزرگ چگونه اتفاق می افتد

دیو فررا، کارآفرین، قصد دارد این افسانه را که ایده های بزرگ «فقط اتفاق می افتد» را از بین ببرد. این راهنما با اذعان به اینکه نوآوری یک ورزش تیمی است که همه را ملزم به بازی با مهارت، الهام و روحیه تیمی می‌کند، خوانندگان را طی فرآیند ارائه راه‌حل‌های جدید از تابلوی طراحی به بازار خود می‌برد. کشف کنید که چگونه می توانید تیم نوآوری خود را با مثال های واقعی در عمل از نحوه موفقیت سایر سازمان ها از طریق کار تیمی و روش شناسی نوآوری رهبری کنید.

5. مانیفست نوآوری رهبری

این نسخه در ژوئن 2021 از دکتر کیم هیرس مخصوصاً برای رهبران نوآوری و رهبران احتمالی است. در دنیای امروز، مدیریت باید دو چیز باشد: بهتر و متفاوت. سازمان هایی که در سازگاری و نوآوری شکست می خورند اغلب عقب می مانند. این “مانیفست” 7 باور اصلی را که رهبران برای حرکت رو به جلو، پذیرش تغییر و تثبیت جایگاه خود در صدر صنعت خود نیاز دارند، تجزیه می کند.

کتاب‌های 2020 و پیش از آن

این کتاب‌های نوآوری اخیر به همان اندازه برای متخصصانی که به دنبال یادگیری روش‌ها و رویکردهای نوآورانه هستند مفید و کاربردی هستند. پیوندهایی را برای مشاهده آنها در آمازون در زیر پیدا کنید!

6. DNA مبتکر، به روز شده، با مقدمه ای جدید: تسلط بر پنج مهارت نوآوران مخرب

این کتاب پرفروش از جف دایر، هال گرگرسن، و کلایتون ام. کریستنسن چارچوب عمیق تری برای افراد فراهم می کند تا مهارت های لازم برای حرکت از ایده به تاثیر را توسعه دهند. این کتاب با استفاده از مثال‌های دنیای واقعی، پنج مهارت کشف را که مدیران نوآور را از مدیران معمولی متمایز می‌کند، با توصیه‌هایی در مورد نحوه استفاده از این پنج مهارت برای تولید ایده، همکاری با یک تیم و تقویت مزیت رقابتی سازمان از طریق پیاده‌سازی تشریح می‌کند.

7. شرکت شکست ناپذیر: چگونه سازمان خود را با الهام از بهترین مدل های کسب و کار دنیا به طور مداوم دوباره اختراع کنید

این کتاب بررسی می‌کند که چگونه شرکت‌هایی مانند آمازون و مایکروسافت توانسته‌اند کسب‌وکارهای بسیار موفقی ایجاد کنند که کل صنایع را مختل می‌کند. هسته اصلی این موفقیت، مدل‌های کسب‌وکار نوآورانه است – و توانایی بهبود مدل‌های موجود در حالی که به طور مداوم مدل‌های جدید را راه‌اندازی می‌کند. ابزارهای عملی برای اندازه‌گیری، مدیریت و تسریع فرآیند و همچنین استراتژی‌هایی برای کاهش ریسک هنگام راه‌اندازی چیزی جدید پیدا کنید.

8. ساخت و ساز خلاق: DNA نوآوری پایدار

هر کسب‌وکاری می‌خواهد رشد کند و استفاده از تفکر جدید و روش‌شناسی نوآورانه چگونه می‌تواند به آن دست یابد. کتاب ساده گری پیسانو چگونگی حفظ این تفکر در یک سازمان را در حین رشد و ادامه استفاده از آن به منظور تقویت سازمان خود بیان می کند.

9. نوآوری نقشه برداری: کتاب بازی برای پیمایش در یک عصر مخرب

راهنمایی عملی و یک چارچوب ساده با کاربرد آسان برای توسعه یک استراتژی نوآورانه بهینه را در این کتاب بیابید. مملو از داستان‌های متقاعدکننده از شرکت‌هایی مانند Google، IBM، Experian و غیره، نویسنده گام به گام به شما نشان می‌دهد چگونه یک کتاب بازی ایجاد کنید که برای سازمان، اهداف و صنعت شما در قرن بیست و یکم کارساز باشد.

10. طرز فکر نوآورانه

ذهنیت نوآورانه جان سوئینی  : 5 رفتار برای تسریع پیشرفت‌ها  شما را به این موضوع راهنمایی می‌کند که چگونه نوآوری چیزی فراتر از یک فرآیند یا نظریه است – این یک طرز فکر است. این کتاب به شما می آموزد که معنای واقعی نوآور بودن چیست و چگونه می توانید ذهنیتی برای نوآوری و خلاقیت در هر کاری که انجام می دهید ایجاد کنید. این یک برنامه عالی برای کسانی است که می خواهند به دیگران در یادگیری و پیشرفت کمک کنند.

11. روش مبتکر

این کتاب توسط Nathan Furr نکات و تکنیک های آموخته شده از تفکر طراحی، نوآوری و مدل کسب و کار ناب استارتاپ را پوشش می دهد که در چند سال اخیر محبوبیت زیادی پیدا کرده است. با روش یک مبتکر، می توان از این ابزارها برای تغییر نحوه خلق، پالایش و عرضه ایده ها به بازار استفاده کرد. چه یک کارآفرین یا یک کارمند باشید، این کتاب مطمئنا چیز ارزشمندی را ارائه می دهد.

12. نوآوری گام به گام

بعدی در لیست کتاب های نوآوری برتر ما، دارین ایچ، خالق کتاب آموزش نوآوری، کتاب گام به گام نوآوری است. این کتاب ساده به شما کمک می کند تا مهارت های رهبری نوآورانه، استراتژیک و خلاقانه خود را توسعه دهید. شما گام به گام از طریق فرآیند نوآوری هدایت خواهید شد و یاد خواهید گرفت که چگونه پروژه نوآوری خود را برای موفقیت توسعه دهید.

13. اختراع مجدد سازمان ها: راهنمای ایجاد سازمان هایی با الهام از مرحله بعدی در آگاهی انسانی

نحوه مدیریت کارکنان و فرهنگ محیط کار به طور فزاینده ای قدیمی شده است. کارمندان بی‌تحرک، بی‌انگیزه و به‌طور فزاینده‌ای دچار فرسودگی می‌شوند. راه حل این مشکل در مدیریت روشنگرانه و فرهنگ نوآوری نهفته است. رهبران بزرگ الهام بخش خلاقیت، همکاری و نوآوری هستند. در این کتاب، یاد بگیرید که چگونه سازمان ها می توانند فرهنگ خود را برای تقویت رشد کارکنان و تشویق به اشتراک گذاری ایده های نوآورانه بهبود بخشند.

14. ایجاد ایده ها

این کلاسیک اثر اسکات بلسکی یک حقیقت دشوار را تأیید می کند: مردم به طور طبیعی با مهارت اعدام متولد نمی شوند. در عوض، باید با ایجاد «عادات سازمانی و استفاده از حمایت همکارانتان» توسعه یابد. این کتاب نکات و تکنیک هایی را برای سازماندهی خلاق و بهره وری بیان می کند.

15. معضل مبتکر

معضل مبتکر: کتاب انقلابی که روش انجام تجارت شما را تغییر خواهد داد  نوشته کلیتون کریستنسن به دنبال تغییر دیدگاه شما در مورد ایمن بودن آن در تجارت است و در عوض شما را به چالش می کشد تا کسب و کاری را توسعه دهید که برای آینده انقلابی ساخته شده است.

16. استارتاپ ناب

کتاب اریک ریس بر فرهنگ استارت‌آپ تمرکز دارد و اینکه چگونه شرکت‌ها می‌توانند خلاقیت و سرمایه انسانی را به طور مؤثرتری به کار گیرند. این رویکرد بر آزمایش سریع، همکاری و چابکی متکی است و شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا قبل از اینکه خیلی دیر شود، مسیر را به سرعت تغییر داده و تنظیم کنند.

نتیجه گیری کتاب های نوآوری

این فهرست از کتاب‌های نوآوری نقطه شروع خوبی است برای زمانی که می‌خواهید درباره روش‌شناسی نوآورانه اطلاعات بیشتری کسب کنید و مثال‌ها و استراتژی‌های واقعی را بیابید که می‌توانید برای چالش‌های سازمانی یا موانع شخصی خود از آنها استفاده کنید. خواه کارآفرینی با ایده جدیدی باشید که به دنبال توسعه کسب و کار خود است، یا کارمندی که به دنبال مشارکت بیشتر در سازمان شما است، یا یک رهبر در صنعت خود که علاقه مند به یادگیری نحوه ترویج تغییر است، ما شما را تحت پوشش قرار می دهیم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *