کارگاه های آموزشی تفکر طراحی


با یادگیری از طریق انجام، تفکر طراحی را شروع کنید . چارچوب های کلیدی (و طرز فکر) را در کارگاه های آموزشی تفکر طراحی ما بیاموزید. در این آموزش که می تواند از راه دور یا در محل تسهیل شود، با استفاده از موثرترین ابزارها و تکنیک های طراحی انسان محور تمرین خواهید کرد. شما همدلی را پرورش می دهید و مفاهیم خود را برای یک چالش واقعی از طریق فعالیت های کارگاه تفکر طراحی منحصر به فرد ایجاد خواهید کرد. مهارت های تفکر طراحی خود را رشد دهید. پروژه نوآوری خود را شروع کنید. یک نوآوری برای و با همکاران، مشتریان، مشتریان یا کاربران خود ایجاد و تأیید کنید.


درباره آموزش تفکر طراحی

علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد کارگاه آموزشی تفکر طراحی ما و اینکه چگونه می توانیم آن را برای سازمان شما متمرکز کنیم؟

کارگاه آموزشی تفکر طراحی دارین برای نوآوری یک تجربه یادگیری جذاب، تعاملی و خلاق برای مشاوران مدیریت ما بود. تیم ما علاقه مند به کمک به مشتریان خود برای نوآوری و درک بهتر مشتریان خود است. دارین به شخصی سازی کارگاهی کمک کرد که برای گروه، صنعت و اهداف آموزشی ما مناسب بود. از طریق فعالیت‌های مختلفی که او تسهیل می‌کرد، توانستیم چارچوب تفکر طراحی را تمرین و پرورش دهیم و در عین حال ابزاری برای خود بسازیم که می‌توانیم از آن برای استفاده در آینده استفاده کنیم. مشاوران ما اکنون از ارائه این روش ها و رویکردها به مشتریان خود اطمینان دارند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با دارین در آینده هستیم!

یا، آیا می خواهید عمیق تر بروید و یاد بگیرید که چگونه کارگاه های تفکر طراحی خود را طراحی و تسهیل کنید؟

رویکرد ما ارائه یک کارگاه بسیار تعاملی و کاربردی است تا شما را با تفکر طراحی و یادگیری از طریق انجام شروع کنید. ما برخی از بهترین ابزارها را برای استفاده در هنگام شروع روش خود با شما به اشتراک خواهیم گذاشت. ما همچنین می‌توانیم کتاب و دوره آنلاینی از Innovation Learning به شما ارائه دهیم تا به شما در حفظ یادگیری و توسعه کمک کند. ما همچنین شما را با برخی از مهم ترین ابزارها، کتاب ها و تکنیک های تفکر طراحی مرتبط نگه می داریم.

ما می‌خواهیم به شما کمک کنیم نه تنها استفاده از روش‌ها و تکنیک‌های تفکر طراحی را بیاموزید، بلکه ذهنیت یا نگرش یک متفکر طراحی را نیز توسعه دهید که روی نوآوری  با مشتریان و کاربران شما متمرکز است تا زودتر موفق شوید. ما می خواهیم شما را در سفر یادگیری خود برای مقابله با چالش های پیچیده و نمونه اولیه راه حل های بالقوه راهنمایی کنیم.

آموزش تفکر طراحی برای چه کسانی است؟

تفکر نوآوری و طراحی برای هر کسی است که مایل به تغییر طرز فکر خود است، نه تنها در مورد چالش ها و حل مشکلات، بلکه در مورد ایجاد چیزی جدید. ما می‌توانیم یک کارگاه تفکر طراحی برای هر کسی در سازمان برگزار کنیم تا یاد بگیرند که چگونه از روش‌های تفکر طراحی برای نوآوری در نحوه کار و آنچه ایجاد می‌کنند استفاده کنند.

شرکت ها، دانشگاه ها و سازمان ها از دوره حضوری ما بسیار سود می برند، اما ما همچنین برنامه ها و کتاب های آنلاین را برای افراد مبتکر ارائه می دهیم. ما کارگاه تفکر طراحی خود را برای شما و شرکت کنندگان طراحی می کنیم. ما در طراحی‌های بسیار مشارکتی تخصص داریم که افراد را وادار به ایجاد ارتباط و ایجاد در گروه‌های کوچک و یک به یک می‌کند. ما با بیش از 100 سازمان در کارگاه های تفکر طراحی و آموزش نوآوری کار کرده ایم. در اینجا یک نمونه کوچک است.


مزایای نوآوری و برنامه های تفکر طراحی چیست؟

تأثیرات متفاوتی از طریق سازمان های مختلف دیده می شود. شرکت‌های نوآور تکنیک‌های جدیدی را برای کار با یکدیگر، تولید و پردازش ایده و شیوه‌ای جدید از تفکر در مورد فرآیند نوآوری می‌آموزند. به سازمان‌هایی که ممکن است فکر نمی‌کردند شرکتشان در طیف نوآوری باشد، نشان داده می‌شود که نوآوری در هر شرکتی جایگاهی دارد. ذهنیت آنها به سمت تعامل و مشارکت بیشتر تغییر می کند. ابزارها و سناریوهای تفکر طراحی خاصی به آنها داده می شود تا نشان دهند چگونه از نوآوری در شرکت خود استفاده کنند.


چرا سازمان ها به نوآوری و تفکر طراحی مشتری محور نیاز دارند؟

نوآوری تغییر مثبت است. نوآوری در حال حرکت رو به جلو و پاسخ به تغییرات عظیمی است که ما با آن روبرو هستیم. برای پیشرفت به عنوان یک شرکت و/یا فرد، تغییرات مثبت و حرکت رو به جلو کلیدی است. رویکرد تفکر طراحی به ما کمک می‌کند تا با طراحی برای افرادی که محصولات، خدمات و برنامه‌های خود را ایجاد می‌کنیم و با آنها … مشتریان و کاربران خود، در تغییرات خود موفق‌تر باشیم! این فرآیند طراحی انسان محور با اولین درک نیازهای مشتری برای تعریف مشکل پیچیده قبل از ایده پردازی راه حل های نوآورانه آغاز می شود. برای جلب همدلی می‌توانید در ابتدا تحقیقات کاربر، ایجاد شخصیت و نقشه‌برداری سفر انجام دهید .شما همچنین از آنچه یاد می گیرید استفاده می کنید و با مفهوم سازی ایده های خود با نمونه سازی سریع برای آزمایش و تأیید اینکه نمونه اولیه شما یک مشکل واقعی را حل می کند، بر اساس آن عمل می کنید.


کارگاه طراحی-تفکر-آموزش
دوره تفکر طراحی با InnovationTraining.org

در کارگاه‌های ما، به شما کمک می‌کنیم تا با فرآیندهای مختلف تفکر طراحی آشنا شوید و آنها را به عناصر رایجی که می‌توانید با آن‌ها شروع کرده و بارها و بارها استفاده کنید، ساده کنید. ما به شما کمک می‌کنیم تا پروژه‌ای را انتخاب کنید که می‌خواهید روی آن کار کنید تا با استفاده از بینش افرادی که برایشان طراحی می‌کنید، ایده‌هایی تولید و توسعه دهید. ما به شما زمان می‌دهیم تا از محبوب‌ترین و مؤثرترین ابزارها و تکنیک‌ها برای تفکر طراحی استفاده کنید.

در زیر مروری بر برخی از چیزهایی است که دوره آموزش تفکر طراحی ما به شما آموزش می دهد.

فرآیند تفکر طراحی

ما کارگاه تفکر طراحی خود را به گونه ای سفارشی می کنیم که با انواع چارچوب های تفکر طراحی عمومی مطابقت داشته باشد.
مراحل و مراحل مختلفی وجود دارد که در سیستم های مختلف مشابه هستند. هدف اساسی ما این است که به شما کمک کنیم نوآوری موفق تری برای کاربران یا مشتریان خود طراحی کنید. ما می توانیم این کار را با استفاده از تکنیک تفکر فرآیند و طراحی انجام دهیم.

 

 

نوآوری گام به گام

 

 

 

این مراحل طراحی عبارتند از:1. چالش: چالش طراحی نوآورانه را با سوالات متمرکز برای کاربران/مشتریان خود روشن کنید2. ایده ها: ایده های زیادی برای طراحی نوآورانه خود با کاربران/مشتریان خود ایجاد کنید3. اقدام: اعتبارسنجی، برقراری ارتباط، و راه اندازی نوآوری خود با کاربران/مشتریاناین سه مرحله در هفت مرحله به تفصیل آمده است که در بالا می توانید در کتاب کار مجله تصویری بیابید.بسیاری از فعالیت‌ها یا فرآیندهای تفکر طراحی دیگر وجود دارد که افراد و سازمان‌ها آن را مفید می‌دانند. ما ابزارها، تکنیک‌ها و فعالیت‌هایی را به شما نشان می‌دهیم که با بسیاری از فرآیندهای مختلف مطابقت دارند.

فرآیند تفکر طراحی IDEO

طراحی انسان محور

1. بشنو (الهام بخش)
2. ایجاد (ایده)
3. تحویل (اجرا)

هدف ما این است که مهارت های تفکر طراحی شما را برای نوآوری تقویت کنیم و تفکر طراحی را برای شما ساده و قابل درک کنیم. ما شما را با اصول اولیه و پروژه ای که می تواند با هر فرآیند مشابهی مطابقت داشته باشد شروع می کنیم. ما می خواهیم به شما کمک کنیم تا شرکت کنندگان خود را برای همکاری و توسعه ارتباطات کمک کنید. با ما تماس بگیرید تا ویدیوها را ببینید تا نگاهی اجمالی به فعالیت‌های تفکر طراحی فعالی که می‌توانیم سفارشی‌سازی و تسهیل کنیم.


نمونه کارگاه ها

در زیر برخی از دوره های آموزشی تفکر طراحی که در گذشته رهبری کرده ایم، فهرست شده است. ما همچنین می‌توانیم دوره‌ها را به گواهی تفکر طراحی مرتبط کنیم ، اگر می‌خواهید آن را رسمی کنید.

I. با تفکر طراحی برای کسب و کار خود نوآوری کنید

روش های ساده ای را بیاموزید تا خلاقیت خود را با مشتریان و کاربران خود به عنوان یک کاتالیزور برای نوآوری موثرتر برای اهداف مختلف (محصولات جدید، خدمات، مدل های کسب و کار، بازاریابی، تجربه کارکنان، فرهنگ سازمانی و غیره) به کار ببرید. ابزارها، تکنیک ها و تجربه واقعی را با تفکر طراحی به دست آورید – یک رویکرد نوآورانه که توسط بسیاری از شرکت های در حال رشد برای موفقیت استفاده می شود. محبوب ترین و ساده ترین فرآیندهای تفکر نوآوری و طراحی را بیاموزید که می توانید برای دریافت و درک بینش از مشتریان خود، حل خلاقانه مشکلات، و توسعه و برقراری ارتباط راه حل های مورد نظر آنها استفاده کنید.

آنچه از این کارگاه به دست خواهید آورد:

 • ذهنیت: به نگرشی دسترسی داشته باشید که به شما کمک می کند تا به یادگیری، رشد و انجام اقدامات نوآورانه برای ایجاد تفاوت برای سازمان خود کمک کنید.
 • فرآیند: رویکرد گام به گام نوآوری و روش های دیگر را برای استفاده برای چالش های کار خود بیاموزید. از این فرآیند برای چالش فرهنگ نوآوری خود استفاده کنید.
 • اقدام: پروژه نوآوری خود را با هدف یادگیری، توسعه مهارت ها و ایجاد چیز جدیدی که می تواند بر دیگران و خودتان تأثیر بگذارد، آغاز کنید. با یک عمل به اندازه بلوط شروع کنید که می تواند رشد کند.

II. فعال کردن تفکر طراحی برای نتایج واقعی

درباره تفکر طراحی بیشتر بیاموزید و دریابید که چرا این یک رویکرد پرطرفدار و قدرتمند برای موفقیت کسب و کار است. ذهنیت نوآورانه خود را کشف کنید و با فعالیت های عملی تفکر طراحی شروع کنید. دریابید که چگونه می توانید همدلی و بینش را نسبت به مشتریان خود و آنچه از کسب و کار شما نیاز دارند به دست آورید. در نزدیکی پایان وبینار، می‌توانید از این بینش‌ها استفاده کنید تا آنچه را که مشتریان واقعاً می‌خواهند ایجاد کنید که در آینده به ارزش افزوده ادامه دهد.

III. تفکر طراحی برای نوآوری

در این جلسه یاد خواهید گرفت که تفکر طراحی چیست و چرا یک رویکرد قدرتمند و پرطرفدار برای موفقیت کسب و کار است. شما طرز فکر نوآوری خود را کشف خواهید کرد و با فعالیت های عملی تفکر طراحی شروع خواهید کرد. دریابید که چگونه می توانید در مورد اینکه مشتریان شما چه کسانی هستند و به چه چیزهایی نیاز دارند، همدلی و بینش به دست آورید و این یادگیری را در رویکردی خاص به کار ببرید که به مشتریان شما آنچه را که واقعاً می خواهند می دهد.

اهداف:

 1. یک ذهنیت برای تفکر طراحی و نوآوری ایجاد کنید
 2. متدولوژی تفکر طراحی را در کار خود اعمال کنید
 3. از این ابزارها و تکنیک های جدید برای تفکر طراحی استفاده کنید
 4. برای ایجاد راه حل های جدید برای چالش ها یا نیازهای تجاری خود با همکاران همکاری کنید

مروری بر فعالیت ها:

 • توسعه شخصی مشتری/ذینفعان
 • نسخه ی نمایشی فرآیند تفکر طراحی مدرسه Stanford D
 • داستان ها و استعاره های ذهنیت تفکر طراحی کنید
 • مصاحبه سریع همکاران
 • تولید ایده برای کمک به همکاران خود در نوآوری در سطوح بالاتر
 • توسعه مفهوم و فعالیت اعتبار سنجی از جامعه کاربر

IV. ذهنیت نوآورانه خود را برای رشد فرهنگ نوآوری به کار بگیرید

درباره نحوه ایجاد ذهنیت نوآورانه و رشد فرهنگ نوآوری در محل کار بیشتر بیاموزید. از مهارت های حیاتی استفاده کنید و از آنها برای ایجاد تفاوت در سازمان خود استفاده کنید. گام به گام فرآیند نوآوری و روش های چابک برای غلبه بر چالش ها در کار و زندگی را بیاموزید. فرآیندها را با یک فعالیت پروژه نوآوری مورد استفاده قرار دهید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *