چشم انداز نوآوری علوم زیستی


چشم انداز نوآوری علوم زیستی

فقط به این دلیل که گران و جدید است، در دام آن نیفتید. ابتکارات نوآوری خود را ترسیم کنید، بحث و بررسی کنید.

توسعه دارو یک نوآوری تدریجی است

بیایید دور بوته نکوبیم. میلیاردها دلاری که شرکت‌های دارویی برای توسعه یک دارو سرمایه‌گذاری می‌کنند، برای سلامت کسب‌وکار بسیار مهم است، اما افزایشی است. چنین سرمایه‌گذاری‌هایی از قابلیت‌های فنی موجود و مدل کسب‌وکار یک شرکت برای ایجاد محصولات و خدماتی استفاده می‌کند که به نتیجه نهایی آن کمک می‌کند.

و واضح باشد: نوآوری تدریجی می تواند به همان اندازه پیچیده و گران باشد که نوآوری های معماری، رادیکال یا مخرب باشد.

دور از مانتراهای نوآوری

بیایید مانترا را فراموش کنیم “این گران و جدید است، بنابراین باید نوآوری باشد”. برخلاف تصور عمومی، هزینه های برنامه به طور مستقیم با نحوه نوآوری آن ارتباط ندارد. سرمایه گذاری بیشتر پول یا زمان توسعه چیزی خلاقانه تر نمی سازد. بنابراین اگر شما یک رهبر بهداشت و درمان و علوم زیستی هستید، ممکن است زمان آن رسیده باشد که معنای واقعی نوآوری برای کسب و کار خود را دوباره تعریف کنید.

و در آن یک حقیقت اساسی نهفته است: نوآوری یک مفهوم چند وجهی است. بسیار مهم است که همه انواع مختلف نوآوری در تیم رهبری شما مورد بحث قرار گیرد تا استراتژی نوآوری مناسب آینده برای شرکت شما تعیین شود. ما برای کمک اینجا هستیم.

چشم انداز نوآوری

ابزار چشم انداز نوآوری ما ، که ما از گری پی پیزانو اقتباس کردیم ، به شما امکان می دهد تشخیص دهید کدام ابتکارات نوآوری به کسب و کار اصلی شما نزدیک است. این بحث‌ها را در مورد آینده‌نگری پورتفولیو، شناسایی فرصت‌ها (و مخل‌کننده) و سرمایه‌گذاری در قابلیت‌های فنی تسهیل می‌کند.

ماتریس توسط دو معیار کلیدی راه حل های نوآورانه هدایت می شود:

  • مدل کسب و کار:
    نیاز به توسعه روش جدیدی برای تبادل ارزش بین شما، مشتریان و سایر سهامداران مهم. مدل درآمد تنها یکی از اجزای مدل کسب و کار است.
  • قابلیت ها:
    نیاز به توسعه، سرمایه گذاری، به دست آوردن یا شراکت برای ایجاد قابلیت های فنی جدید که امکان ایجاد یک محصول یا خدمات تحول آفرین را فراهم می کند.

نوبت شماست

پایش هستی؟ ابتکارات نوآوری خود را ترسیم کنید، بحث و بررسی کنید.
در اینجا چند سوال برای شما وجود دارد:

  • سبد نوآوری شما چقدر متنوع و آینده نگر است؟ عمداً افزایشی چیست و ریسک گریزی چه پیامدهایی دارد؟
  • چگونه نوآوری های صنعت – چه از نظر مدل های تجاری و چه از نظر قابلیت های فنی – رقابت یا فرصت های جدیدی را برای کسب و کار شما ایجاد کرده است؟
  • چگونه تیم خود را برای موفقیت در هنگام توسعه محصولاتی که به مدل های تجاری جدید یا قابلیت های فنی نیاز دارند، تنظیم می کنید؟

برنامه استراتژی نوآوری

از نمونه‌های مراقبت‌های بهداشتی و علوم زیستی که قبلاً بر روی چشم‌انداز ترسیم شده‌اند، به‌عنوان نقاط مرجع برای درک سازمانتان از نوآوری استفاده کنید. یک سرعت استراتژی نوآوری را برای شناسایی و نشان دادن ارزش فعالیت های نوآورانه برای کسب و کار خود اجرا کنید – در حالی که آن هایی را که به سختی کمک می کنند یا اصلاً کمک نمی کنند حذف کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *