چرا و چگونه از کاربردهای جایگزین برای محصولات خود استفاده کنید


در صورت تولید یا توزیع محصولات، احتمالاً ایده های بسیار روشنی در نحوه استفاده از محصولات خود دارید. با این حال، به احتمال زیاد، فقط تا حدی حق با شماست.

ما انسان ها بداهه پردازان بزرگی هستیم، به ویژه زمانی که می توان در وقت ما صرفه جویی کرد. صندلی را در نظر بگیرید. برای نشستن در نظر گرفته شده و طراحی شده است. با این وجود، مردم واقعاً از صندلی به انواع مختلف استفاده می کنند. شخصی که باید به چیزی در بالای یک قفسه کتاب بلند برسد، احتمالاً نزدیکترین صندلی را بگیرد. صندلی کت ها به عنوان قفسه (با ژاکت هایی که روی پشت آن ها پوشانده شده است) و گاهی اوقات به عنوان قفل (که زیره در بسته می شود تا از باز کردن در جلوگیری شود) و حتی اسلحه (بر سر کسی). کوبیده می شود) می شود. برای یک کودک، یک صندلی می تواند یک ماشین مسابقه ای خیالی یا موشک باشد. با این، تعداد کمی از طراحان صندلی هنگام طراحی محصولات جدید، این کاربردهای جایگزین را در نظر می گیرند.در نتیجه، فرصت های جالبی را از دست می دهند.

واضح است که روش‌های استفاده از مردم از محصولات شما استفاده می‌کنند – و می‌توانند از آنها استفاده کنند – برای شما مفید خواهد بود. سه راه برای انجام این کار وجود دارد. ابتدا، اگر از نرم‌افزار مدیریت ایده استفاده کنید، می‌توانید که امکان ارسال چالش‌ها را می‌دهید، پیشنهاداتی را در مورد استفاده از محصولاتی که می‌خواهید از آنها استفاده کنید.

دوم ایجاد یک کمپین مارکت است که در آن از کارهای غیرعادی که با محصولات شما انجام می دهید و از محصولات شما می توانید استفاده کنید. برای خلاقانه ترین داستان ها جوایزی ارائه دهید.

سوم، راه‌اندازی یک کارگاه ساخته می‌شود که به عنوان ایده آل شامل انواع کارمندان، مشتریان، تأمین‌کنندگان، جوانان و افراد مسن است. محصولات خود را به کارگاه بیاورید و کاربردهای مختلف را بررسی کنید. از نتایج شگفت زده شد.

سه نوع از نتایج

صرف نظر از اینکه کدام یک از ایده‌های پیشنهادی را می‌توان استفاده کرد – و می‌توان از یک مورد استفاده از آن استفاده کرد – ممکن است سه نوع نتیجه به دست آید. اولین و واضح ترین مورد این است که شما جدیدترین و واضح ترین راه های بازار را برای خرید محصولات خود کشف کنید. به عنوان مثال، یک طراح صندلی می‌تواند از صندلی و مینی پله نردبان برای آشپزخانه بسازد.

نتیجه دوم این است که متوجه می‌شوید با تغییرات ساده، محصول شما می‌تواند بازار را هدف قرار دهد یا برای بازار جذاب‌تر شود. به عنوان مثال، یک صندلی کودک با یک صفحه کنترل مانند سفینه فضایی قابل جدا شدن، جوانان تخیلی را خوشحال می کند.

نتیجه سوم کم‌تر است، اما می‌توان به شما کمک کرد که آسیب‌دیدگی خود را از بین ببرید یا از آن جلوگیری کنید. اگر پیشنهادات محصولی را ارائه می دهد که تنها محصول شما نامناسب است، مردم خطرناک است، نه می توانید محصول را روی بسته بندی خود ارائه دهید که می توانید از آسیب دیدن جلوگیری کنید. هشدار توسط مشتریان، مسئولیت شما را کاهش دهد.

یافتن کاربردهای جدید برای محصولات و خدمات موفق به وضوح می تواند بازار و در نتیجه فروش شما را افزایش دهد. از سوی دیگر، یافتن کاربردهای جدید برای محصولات و خدمات ناموفق، می‌توان آنها را به برنده یک محصول تبدیل کرد.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *