پادکست سیاسی: بیل فریس در مورد ماموریت نوآوری استرالیا

نوآوری یکی از کلیدواژه های دولت مالکوم ترنبول بوده است، اما استقبال عمومی از این پیام چندان مشتاقانه نبوده است.

بیل فریس، رئیس نوآوری و علم استرالیا، این هفته گزارشی را ارائه کرد که در آن برنامه ای را در مورد پنج حوزه کلیدی – آموزش، صنعت، اینکه چگونه دولت می تواند کاتالیزوری برای تغییر، تحقیق و توسعه، و فرهنگ و جاه طلبی باشد – ارائه کرد که به دنبال قرار دادن استرالیا در این حوزه است. برترین کشورهای نوآور تا سال 2030

از نظر وزارتی، حوزه نوآوری با پنج وزیر از زمان نخست وزیری ترنبول، با پنج وزیر مواجه بوده است. فریس اذعان می کند که این به معنای از دست دادن مقداری تداوم بوده است، اما از افزایش چشمگیر عرضه سرمایه خطرپذیر تحت طرح هایی که راه اندازی شده اند خرسند است.

او می‌گوید که آموزش کلید طرح اولیه است – این یک حوزه پیچیده است که نیاز به “یک مجموعه از چیزها” دارد. این شامل تغییر در روشی است که صنعت از مدارس حمایت می کند، و بازنگری فوری در بخش VET، که از اسنوبیسم آموزشی رنج می برد.

گفتگو یک سازمان خبری است که به حقایق و شواهد اختصاص دارد

در سیاست صنعت، فریس می‌گوید که نیاز مبرمی به ایجاد تعادل مجدد در مشوق‌های تجاری برای استفاده از مشوق‌های مستقیم بیشتر برای اطمینان از رقابتی بودن استرالیا وجود دارد. وی همچنین می گوید که اعلامیه دولت برای افزایش صادرات دفاعی باید بر محصولات نوآورانه متمرکز شود.

این طرح همچنین شامل پیشنهادهایی برای بهبود تجاری سازی تحقیقات، تلاش برای دولت های متوالی است.

سپس موضوع مهتاب ها وجود دارد – ایده های بزرگی که استرالیا را متمایز می کند – مانند ترویج ژنومیک و پزشکی دقیق برای کمک به تبدیل شدن “استرالیا به سالم ترین کشور روی زمین”.

  • پژوهش
  • دانشگاه ها
  • دیواره بزرگ مرجانی
  • نوآوری
  • VET
  • ژنومیک
  • ساقه
قبل از اینکه بری…

گفتگو یک سازمان غیرانتفاعی است و ما به خوانندگانی مانند شما وابسته هستیم تا به ما کمک کنند تا کارهای مهم خود را برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و دانش دانشگاهی با مردم انجام دهیم. حمایت شما ما را قوی نگه می دارد. کمک مالی شما به ما کمک می کند تا با روزنامه نگاری مبتنی بر تحقیق بیشتر به افراد بیشتری دسترسی پیدا کنیم. متشکرم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *