نوآوری به معنای صحبت کردن و لاس زدن است


یکی از مشکلاتی که من مرتباً با آن مواجه می شوم این است که فروش نوآوری بسیار دشوار است. اما چرا؟ این مانند یک زمین است و بسیاری از مردم عادت ندارند در جمع صحبت کنند. بنابراین، من می‌خواهم به شما نکات مفیدی بدهم، که آنجا بوده‌ام و این کار را انجام داده‌ام.

چرا می زنی؟ برای جذب سرمایه به جریان خون شرکت خود، شبکه خود را افزایش دهید تا مشتریان جدید به دست آورید. از این گذشته، بدون پول – نه خنده دار… به طور متوسط، شکارچی که شما به او معرفی می کنید، هفته ای دوجین پیشنهاد دریافت می کند. فقط این نیست که شما تنها نیستید، بلکه یکی از بسیاری از افراد یک به چند هستید. بنابراین طبیعی است که آنها زمانی را که شما دوست دارید صرف این کار با توجه به پتانسیل ایده شما نکنند.

با این حال، می‌توانید شانس را به نفع خود تغییر دهید، مطمئن شوید که از بین مردم متمایز شده‌اید و به یاد خواهید آورد. چگونه؟ – کمی معاشقه به صدا درآوردن به معنای لاس زدن است. باید شخصی باشد.

باشه، باشه…ممکنه کمی شما رو شوکه کرده باشم – یا حداقل امیدوارم که داشته باشم.

در نگاه اول معاشقه واقعاً در زمینه تجاری نامناسب به نظر می رسد، اما اجازه دهید توضیح بدهم. یکی، کار می کند. دوم، من پیشنهاد نمی کنم که VC یا عضو هیئت مدیره خود را برای نوشیدنی دعوت کنید، بلکه از هنر معاشقه یاد بگیرید و از آن برای موفقیت استفاده کنید.

زمین خط انتخاب شماست. زمینی را که می‌دهید به‌عنوان خط انتخابی خود در نظر بگیرید. آن را به یک شروع به یاد ماندنی برای بحث با مخاطبان (VCها، شرکا، مشتریان) تبدیل کنید که منجر به نتایج مفیدی برای همه طرف‌ها می‌شود. با این حال، مراقب باشید که مانند یک پسر 20 ساله به نظر نرسید که سعی می کند دختران را در یک بار ببرد.

ارائه در مورد مخاطب است. مطمئناً شما به محصول خود بسیار افتخار می کنید و می خواهید آن را از پشت بام به رخ بکشید. در معاشقه های عاشقانه واقعی، هیچ کس با گوش دادن به تمام داستان زندگی شما تحمل نمی کند. به طور مشابه، در معاشقه تجاری، اگر فقط روی خود تمرکز کنید، خطر از دست دادن توجه مخاطبان خود را دارید. میل به ایجاد همه چیز در مورد خود را محدود کنید. در عوض، آن را در مورد آنها بسازید. مردم دوست دارند از آنها سوال بپرسند و احساس کنند بخشی از چیزی هستند. شما می خواهید آنها احساس کنند که اسیر نشده اند! با گفت و گو به جای مونولوگ با آنها درگیر شوید. سعی کنید وجه اشتراکی را که به اشتراک می گذارید یا ایجاد می کنید پیدا کنید – آب و هوا، فیلم جدید Avengers، میم های گربه مورد علاقه و غیره.

اسیر…

یا اسیر؟

درخواست. معاشقه پاسخی به یافتن فردی جذاب از لحاظ فیزیکی است. صادقانه بگویم، اگر یک غریبه را حداقل تا حدودی جذاب نمی‌دانستید، نزدیک نمی‌شوید و با او صحبت نمی‌کنید. اغلب اوقات ما در نهایت یک شخص را به دلیل ظاهرش دوست نداریم تا شخصیتش. هر چقدر هم که ظاهراً سطحی به نظر می رسد واکنش اولیه ما به دیگران به وسیله آنچه می بینیم دیکته می شود.

بنابراین، مطمئن شوید که ظاهر خوبی دارید – بخوانید – شما و ارائه شما. می خواهید به خاطر بسپارید؟ گاهی اوقات کمد لباس شما می تواند شما را متمایز کند. به عنوان مثال یقه های یقه اسکی مشکی استیو جابز را در نظر بگیرید. یک لباس یا اکسسوری را در نظر بگیرید – کراوات نارنجی یا جوراب های رنگین کمانی.

در مورد ارائه هم همینطور. هرچه نشانه های بصری بیشتری برای ایجاد جایگاه خود استفاده کنید، تعامل قوی تر است. تصاویر باعث ایجاد احساسات می شوند. سعی کنید از بارگذاری بیش از حد اسلایدها با اطلاعات خودداری کنید و چندین نقطه گلوله قرار دهید تا نظر شما “روشن تر” شود – هیچ کس نمی خواهد آن را بخواند.

اضطراب طبیعی است که عصبی هستید اما تمام تلاش خود را بکنید تا آن را پنهان کنید. تحقیقات نشان داده است که صدای ما به عنوان پاسخی به اضطراب تعدیل می شود و بنابراین جذابیت کمتری به نظر می رسد. آرامش خود را حفظ کن!

شوخ طبعی. همه ما از یک خنده خوب و یک لبخند قدردانی می کنیم. شوخی‌های هوشمندانه و زمان‌بندی مناسب می‌تواند بهترین ابزار شما برای جلب نظر شکاکان آن سوی میز باشد. شوخ طبعی راهی موثر برای تعامل با مخاطبان، شکستن یخ و رفتن به سطح ارتباط شخصی دیگر است.

آیا فکر می کنید در معاشقه مهارت دارید؟ تمرین کامل می کند!

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *