مکان های منحصر به فرد برای برگزاری رویداد آموزشی نوآوری بعدی شما


برای رویداد یا کنفرانس نوآوری بعدی خود یک مکان منحصر به فرد خارج از سایت در نظر بگیرید

بسیاری از شرکت‌هایی که رویدادها یا کنفرانس‌ها را میزبانی می‌کنند، تصمیم می‌گیرند که آنها را خارج از محل به مکان‌هایی ببرند که می‌توانند تجربه رویداد را افزایش دهند و شرکت‌کنندگان را خارج از محیط عادی خود قرار دهند تا تفکر و عمل خارج از هنجار را تبلیغ کنند. اگر یک رویداد یا کنفرانس نوآوری برگزار می کنید، تیم خود را به مکان منحصر به فردی ببرید که برای خلاقیت و همکاری طراحی شده است. در اینجا چند مکان برای بررسی وجود دارد:

  1. کاتالیست رنچ، شیکاگو
  2. کارخانه فورد پیکت، دیترویت
  3. باشگاه دانشگاه، مدیسون
  4. ریخته گری فرمونت، سیاتل
  5. نقطه، سن دیگو
  6. تک تاون، دیترویت
  7. Dogpatch Studios، سانفرانسیسکو
  8. StartingBlock، مدیسون

درباره هر یک از این مکان‌ها برای برگزاری رویداد آموزشی نوآوری بعدی خود در زیر بیشتر بیاموزید.

1. کاتالیست رنچ، شیکاگو

کاتالیست رنچ واقع در شیکاگو، ایلینوی، مکانی منحصر به فرد و رنگارنگ برای میزبانی کنفرانس یا رویداد نوآوری است. با ترکیبی از اتاق‌های کنفرانس بزرگ و جادار و فضاهای گردهمایی کوچکتر و صمیمی‌تر، محل برگزاری، فضای انعطاف‌پذیری را برای رفع نیازهای شما فراهم می‌کند.

2. کارخانه فورد پیکت، دیترویت

یک رویداد آموزشی نوآوری یا کنفرانس واقعا منحصر به فرد را در طبقه موزه کارخانه فورد پیکت برگزار کنید ! این مکان برای رویدادهای رسمی و همچنین سازمانی اجاره می دهد. با فضای بزرگتر، این مکان برای گردهمایی ها یا کنفرانس های بزرگتر مناسب تر است.

3. باشگاه دانشگاه، مدیسون

یک نقطه زیبا در مرکز شهر مدیسون، ویسکانسین، باشگاه دانشگاه دارای اتاق های منحصر به فرد برای میزبانی کنفرانس ها در هر اندازه است. اگر قصد دارید یک رویداد تمام روز یا رویدادی را که برای ناهار یا شام برگزار می شود، میزبانی کنید، از خدمات غذاخوری آنها استفاده کنید.

4. ریخته گری فرمونت، سیاتل

Fremont Foundry ، ساختمانی منحصر به فرد با تاریخچه ای رنگارنگ، رویدادهای ویژه ای از کنفرانس های آموزشی و شام های شرکتی گرفته تا عروسی برگزار می کند. این مکان با فضای داخلی و خارجی، مکانی عالی برای میزبانی رویدادی در سیاتل است.

5. نقطه، سن دیگو

این مکان رویداد به طور خاص برای جلسات شرکتی و مناسبت های خاص طراحی شده است. حس تمیز و مدرن فضا، همکاری و تفکر نوآوری را افزایش می دهد. اطلاعات بیشتر در مورد POINT را در اینجا بیابید .

6. تک تاون، دیترویت

TechTown Detroit  به عنوان مرکز کارآفرینی دیترویت شناخته می شود و فضاهای جلسات انعطاف پذیر و منحصر به فردی را برای گروه های کوچک تا متوسط ​​فراهم می کند. این فضا که با افتخار از مفهوم کار مشترک حمایت می کند، مطمئناً الهام بخش خلاقیت و همکاری در بین کارمندان شما خواهد بود.

7. Dogpatch Studios، سانفرانسیسکو

این مکان در سانفرانسیسکو دارای سه فضای بزرگ برای رویداد است که همه کاره هستند و می توانند متناسب با نیازهای رویداد خاص شما در فضایی وسیع، باز و شیک طراحی شوند. استودیو Dogpatch همچنین به عنوان یک رویداد عکاسی محبوب مورد استفاده قرار گرفته است و حتی یک رویداد راه اندازی محصول Google را نیز میزبانی کرده است.

8. StartingBlock، مدیسون

مرکز کارآفرینی مدیسون تنها در یک پیاده روی دورتر از ساختمان ایالتی واقع شده است و شامل اتاق‌های روباز و دل‌باز با چشم‌انداز است. اعضا برای همکاری، نوآوری و طراحی چیزهای جدید گرد هم می آیند و آن را به مقصدی منحصر به فرد برای میزبانی رویداد یا کنفرانس نوآوری بعدی شما تبدیل می کنند.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *