تصمیم مجدد جذب سرمایه با نوآوری


تصمیم مجدد جذب سرمایه با نوآوری

چگونه 14 سازمان غیردولتی پیشرو با هم متحد شدند تا جمع آوری کمک های مالی را با نوآوری دوباره شکل دهند

 

سال 2020 همه چیز را به گونه ای تکان داد که هیچ کس فکرش را نمی کرد. سازمان‌های غیردولتی بی‌شماری که به شدت به عملیات جمع‌آوری کمک‌های مالی متکی هستند، با چالش‌های بزرگی روبرو بودند.

تجسم مجدد جذب سرمایه: فراخوانی باز برای نوآوری

برای رسیدگی به این چالش ها، 14 سازمان غیردولتی پیشرو در جهان با هم همکاری کردند و Reimagining Fundraising را راه اندازی کردند. فراخوانی آشکار برای ایده پردازان در سراسر جهان برای ابداع مجدد جمع آوری کمک های مالی برای آینده. 

با توجه به پیشینه هیئت نوآوری در کمک به سازمان‌های غیردولتی و غیرانتفاعی برای مقابله با نوآوری و چالش‌های عملیاتی – گاهی اوقات حتی به طور خاص اعتبار مفاهیم جدید جمع‌آوری سرمایه و مدل‌های کسب‌وکار را تأیید می‌کند، این تماس آزاد مطمئناً علاقه ما را برانگیخت. در اینجا چه اتفاقی افتاد و درس هایی که آنها آموختند.

استقبال از همکاری برای به اشتراک گذاشتن یک پای بزرگتر

گروهی چشمگیر از سازمان های غیردولتی به فریاد تجمع پیوستند. از عفو بین‌الملل و UNHCR گرفته تا Greenpeace، Plan International، WWF، UNICEF، SOS Children’s Villages، و بسیاری دیگر از سازمان‌های کمکی معروف. 

 

با استقبال از همکاری، آنها به دنبال تغییر شکل بخشی بودند که سال ها راکد بود. این یک حرکت جسورانه بود، با کنار گذاشتن آنچه که در ابتدا ممکن است به عنوان منافع متضاد به نظر برسد تا روی یک تلاش مشترک شرط بندی شود. پس از همه، همه آنها باید یک پای را به اشتراک بگذارند. این تلاش مشترک آنها را قوی تر می کند، صرفاً با گسترش منابع مالی از طریق تکنیک های نوآورانه.

برای افزایش سرعت تیم خود را تشکیل دهید

نیاز به نوآوری و در نتیجه ابتکار عمل، عمیق تر از مسائل فوری مطرح شده توسط COVID-19 بود. چالش های بی نظیری بر سر راه اهداف سازمان های غیردولتی و دستیابی به اهداف توسعه پایدار قرار داشت.

اگرچه بخش جمع آوری کمک های مالی در دهه های گذشته در حال رشد بوده است، تعهد به SDG ها نیاز به رشد سریع تری دارد. به همین دلیل است که سازمان های غیردولتی باید برای سرعت بخشیدن به یکدیگر همکاری کنند.

 

با راه‌اندازی طرح جمع‌آوری کمک‌های مالی مجدد، این گروه شروع به تسریع فرآیند نوآوری در زمینه جذب سرمایه، هدایت منابع بیشتر و جلب افراد بیشتری برای حمایت از بخش غیرانتفاعی در سراسر جهان کرد.

 

نتایج: شگفت‌انگیز، غافلگیرکننده و مناسب برای استفاده

بنابراین، تماس آزاد چه نتایجی را ارائه کرد؟ فراخوان آزاد بیش از 1500 شرکت کننده را فرا گرفت و بیش از 230 ارسال ارسال کرد. این ارسال‌ها توسط بیش از 113 کارشناس صنعت که توسط سازمان‌های غیرانتفاعی شرکت‌کننده معرفی شده بودند، ارزیابی شدند. در نهایت، 10 مفهوم جمع آوری کمک مالی به عنوان برگزیدگان نهایی توسط هیئت داوران انتخاب شدند.

 

این ترکیبی از ایده‌های نوآورانه و مفاهیم اثبات‌شده بود، از اپلیکیشن موبایلی که کمک‌های مالی جیبی را ساده‌تر می‌کند (GiveASip) تا نرم‌افزار مدل‌سازی پیش‌بینی‌کننده که به سازمان‌ها کمک می‌کند کمپین‌های جمع‌آوری سرمایه ارزان‌تر و با بازده بالاتر (Dataro) یا راه‌حل پخش‌کننده ویدیویی را برای کمک به خیریه‌ها انجام دهند. برای تبدیل دارایی‌های ویدئویی آنلاین به پورتال‌های کمک مالی فوری (کارت بازی).

 

همه مطالب ارسالی – هم مفاهیم اثبات شده و هم ایده های نوآورانه – در یک نقشه ذهنی ارسالی قرار گرفتند و پیوندهای بین پیشنهادهای مختلف را تجسم کردند. نقشه ذهنی ارسال‌ها همچنین به کاربران اجازه می‌دهد بفهمند که ارسال‌ها چگونه می‌توانند یکدیگر را تقویت کنند. این ابزار ارزشمندی برای سازمان هایی است که برنامه های جمع آوری کمک های مالی را اجرا می کنند زیرا می تواند به عنوان نقطه شروع تمرینات طوفان فکری مورد استفاده قرار گیرد. 

 

به موضوع بپردازید: اطلاعات پس زمینه مهم

آیا می خواهید گزارش کامل را بخوانید؟ مانیفست نوآوری جذب سرمایه مجدد و کتاب راهنمای دیجیتال را بررسی کنید .

آیا می خواهید در مورد کار هیئت نوآوری با سازمان های غیردولتی و غیرانتفاعی مطالعه کنید؟ پرونده های مشتریان ما را با SOS Children’s Villages و UNHCR PSP کشف کنید.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *