بلوغ نوآوری در شرکت شما قابل اندازه گیری است


گزینه های مختلفی برای به دست آوردن ارزیابی وجود دارد که به طور دقیق موقعیت فعلی شرکت را منعکس می کند. یکی از آن روش ها مربوط به ابزاری است که ما در وب سایت خود داریم که با مفهوم کارایی بالا مطابقت دارد زیرا ما آن را آماده و سازماندهی کرده ایم تا نیازی به صرف وقت ارزشمند خود برای آن نداشته باشید.

ابزار ارزیابی نوآوری چیست؟

ابزار ارزیابی نوآوری بر 6 عنصر سیستم نوآوری متمرکز است:  مدیریت و رهبری، استراتژی، مردم و فرهنگ، فرآیندها، ابزارها و معیارها . شما با بیان اینکه چقدر با مجموعه ای از اظهارات در مورد این زمینه ها موافق هستید به سؤالات پاسخ می دهید. این یک روش ساده برای رتبه بندی نگرش ها و باورهای شما در مقیاس ترتیبی است که نشان می دهد چقدر موافق یا مخالف هستید.

از زمانی که ما برای اولین بار این ابزار ارزیابی تعاملی را منتشر کردیم، بسیاری از خوانندگان ما از آن برای تعیین میزان موفقیت ابتکارات نوآوری خود استفاده کردند. چالش‌های نوآوری آن‌ها از اجرای فرهنگ نوآوری، شکستن پارادایم‌ها و همه راه‌ها تا فرآیند نوآوری و مدیریت نوآوری استراتژیک را دربرمی‌گرفت. از آنجایی که همه این جنبه‌های مدیریت نوآوری در ارزیابی گنجانده شده است، و همچنین نمره کلی محاسبه شده به عنوان میانگین رتبه همه عناصر، نتایج ارزیابی نوآوری می‌تواند به شما کمک کند تا بفهمید در حال حاضر کجا هستید و در آینده چه کاری باید انجام دهید. کسب و کار خود را از نظر نوآوری به خوبی اجرا کنید.

تیم ما به طور کامل برای ارائه بازخورد ارزشمند در مورد نتایج کل امتیازات شما و همچنین بر اساس دسته‌های فردی کار کرد. پس از بررسی اجمالی امتیاز کلی شما، هدف ما این بود که مشخص کنیم نمره ای که برای هر عنصر در آزمون به دست آورده اید چه معنایی دارد و چه اقداماتی را باید انجام دهید تا در سریع ترین زمان ممکن به سطح بعدی بروید. زمانی که تصویر واضحی از جایی که شرکت شما نیاز به بهبود دارد به شما داده شود، انجام اقدام بسیار آسان تر است.

با توجه به ایرادات روش، که یک موضوع صداقت است، می‌توانید این ابزار امتیازدهی تعاملی را با کارمندان خود به اشتراک بگذارید تا حجم نمونه را افزایش دهید و احتمالاً نمره دقیق‌تری کسب کنید. آیا هنوز ارزیابی را تکمیل کرده اید؟ نظر شما در مورد رتبه خود چیست؟ آیا توصیه ها به شما در دستیابی به اهداف نوآورانه کمک کرده است؟

اکنون ارزیابی نوآوری خود را شروع کنید!

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *